MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pobiegli w Memoriale Ryszarda Semczuka

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 2 października 2013, 11:01
Aktualizacja: 11:01
Autor: MDvR
Za nami XXX Bieg Jeleniogórskiej Jesieni oraz XI Memoriał Ryszarda Semczuka rozgrywane w ramach cyklu „Jelenia Góra biega”.

Biegi dzieci

Dystans 200 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Marta Marchewka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Gabriela Biegańska - Jelenia Góra
3.Natalia Wiewiórska - Jelenia Góra
4.Nikola Lachowicz - Czernica
5. Małgorzata Wiewiórska - Jelenia Góra
6.Daria Marchewka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1. Maciej Zawół - Szklarska poręba
2 Marcel Krzywy - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Kajetan Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Cyprian Michalski - Jelenia Góra
5. Dominik Waloszczyk - Świętoszów
6. Maxim Szymko - Jelenia Góra
7. Michał Jeczenia - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
8.Jan Dankowski - Jelenia Góra
9.Igor Kozłowski - Jelenia Góra
10.Dawid Michalski - Jelenia Góra
11.Igor Górski - Jelenia Góra
12.Oliwier Barczyński - Jeżów Sudecki
13. Oskar Barczyński - Jeżów Sudecki
14. Alan Rutowski - Jelenia Góra

Dystans 350 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Weronika Drzymała - UKS “KROKUS” Piechowice
2.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Aleksandra Guzowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Agata Jabkowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Paulina Szyller - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Konrad Badacz - UKS “KROKUS” Piechowice
2.Bartek Krawczyk - MKS “KARKONOSZE” Jelenia Góra
3.Jakub Łaboda - Jelenia Góra
4.Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5Wiktor Pęczek - Mysłakowice
6.Ksawery Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Jan Raizer - UKN 15 Jelenia Góra

Dystans 700 m

Klasyfikacja dziewcząt
1. Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3 Natalia Kołodziejczyk - JKB TKK Jaworzanie Jawor
3. Klaudia Dusznik - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Wiktoria Zawadziłło - UKS “KROKUS” Piechowice
5. Julia Sondej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Karolina Guzowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Marcin Zawół - Szklarska Poręba
2.Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Rafał Kwiatkowski - Jelenia Góra
4. Szymon Sliwiński - Przesieka
5. Eliasz Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Dominik Pięta - Mirsk
7.Szymon Szczodrak - Podgórzyn

Dystans 1000 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Sandra Krawczyk - MKS “KARKONOSZE” Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców
1.Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1. Magdalena Nikiel 43’15 KI-1
2. Dominika Jarosz 44’48 KI-2
3. Karolina Dul 47’17 KI-3
4. Justyna Kołodziej 48’24 KI-4
5. Anna Świerk 49’12 KI-5
6. Joanna Badacz 49’39 KII-1
7. Magdalena Radzik 50’22 KI-6
8. Katarzyna Kossolik-Barczyńska 50’35 KII-2
9. Anna Kujawińska 51’09 KI-7
10. Ewa Szmel 53’35 KII-3
11. Nicola Trzepizur 56’30 KI-8
12. Sylwia Boradyn 56’52 KI-9
13. Magdalena Statkowska 58’34 KI-10
14. Magdalena Miernik-Domagała 59’29 KII-4
15. Krystyna Turowska 62’59 KIII-1
16. Genowefa Nowakowska 67’21 KIII-2

Klasyfikacja K16-34 kobiet (KI)
1. Magdalena Nikiel 43’15 KI-1
2. Dominika Jarosz 44’48 KI-2
3. Karolina Dul 47’17 KI-3
4. Justyna Kołodziej 48’24 KI-4
5. Anna Świerk 49’12 KI-5
6. Magdalena Radzik 50’22 KI-6
7. Anna Kujawińska 51’09 KI-7
8. Nicola Trzepizur 56’30 KI-8
9. Sylwia Boradyn 56’52 KI-9
10. Magdalena Statkowska 58’34 KI-10

Klasyfikacja K35-58- kobiet (KII)
1. Joanna Badacz 49’39 KII-1
2. Katarzyna Kossolik-Barczyńska 50’35 KII-2
3. Magdalena Miernik-Domagała 59’29 KII-4

Klasyfikacja K59- kobiet(KIII)
1. Krystyna Turowska 62’59 KIII-1
2. Genowefa Nowakowska 67’21 KIII-2

Klasyfikacja ogólna mężczyzn
1. Krzysztof Wiśniowski 36’31 MII-1
2. Edward Baczewski 37’02 MIII-1
3. Bartłomiej Walaszczyk 37’10 MIII-2
4. Jerzy Ładysz 37’38 MII-2
5. Bartłomiej Baczewski 37’50 MI-1
6. Tomasz Bieniek 38’03 MIII-3
7. Andrzej Rydz 38’44 MIII-4
8. Tomasz Pięta 38’55 MIII-5
9. Artur Gawroński 39’16 MIII-6
10. Mariusz Dziadkowiec-Michoń 39’23 MI-2
11. Kamil Smoła 39’27 MI-3
12. Dawid Gut 39’29 MII-3
13. Paweł Sadowski 40’08 MI-4
14. Tomasz Lachowicz 40’40 MII-4
15. Tomasz Chudzikiewicz 40’47 MII-5
16. Maciej Łętocha 41’15 MI-5
17. Mariusz Lerman 41’42 MII-6
18. Tomasz Kwiatkowski 41’58 MI-6
19. Sebastian Zarzycki 43’23 MII-7
20. Paweł Wicher 44’38 MIII-7
21. Mariusz Kwiatkowski 44’41 MIV-1
22. Leszek Grzegorczuk 44’42 MIV-2
23. Andrzej Klatka 44’44 MIII-8
24. Piotr Morski 44’58 MIII-9
25. Seweryn Świerk 46’06 MII-8
26. Ryszard Gil 46’18 MIII-10
27. Wiesław Dul 46’19 MV-1
28. Zbigniew Kogut 46’27 MV-2
29. Krzysztof Herzo 46’37 MII-9
30. Krzysztof Regner 46’59 MII-10
31. Rafał Głowacki 47’06 MII-11
32. Jan Kruszewski 47’43 MV-3
33. Daniel Nowak 48’09 MI-7
34. Kazimierz Wojtasik 49’19 MVI-1
35. Adam Kołodziejczyk 49’22 MI-8
36. Medard Milejski 49’40 MII-12
37. Mirosław Górnicki 49’52 MV-4
38. Mateusz Turowicz 51’03 MI-9
39. Seweryn Podkawski 53’18 MI-10
40. Andrzej Popławski 53’18 MIV-3
41. Grzegorz Sliwiński 54’49 MII-13
42. Bartosz Wiechnik 56’37 MI-11
43. Stanisław Mroziński 57’27 MVI-2
44. Czesław Tarłowski 58’19 MVI-3
45. Stanisław Świerk 60’15 MIV-4
46. Janusz Majer 61’30 MV-5
47. Ryszard Nowakowski 64’49 MV-6

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn(MI)
1. Bartłomiej Baczewski 37’50 MI-1
2. Mariusz Dziadkowiec-Michoń 39’23 MI-2
3. Kamil Smoła 39’27 MI-3
4. Paweł Sadowski 40’08 MI-4
5. Maciej Łętocha 41’15 MI-5
6. Tomasz Kwiatkowski 41’58 MI-6
7. Daniel Nowak 48’09 MI-7
8. Adam Kołodziejczyk 49’22 MI-8
9. Mateusz Turowicz 51’03 MI-9
10. Seweryn Podkawski 53’18 MI-10
11. Bartosz Wiechnik 56’37 MI-11

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn(MII)
1. Krzysztof Wiśniowski 36’31 MII-1
2. Jerzy Ładysz 37’38 MII-2
3. Dawid Gut 39’29 MII-3
4. Tomasz Lachowicz 40’40 MII-4
5. Tomasz Chudzikiewicz 40’47 MII-5
6. Mariusz Lerman 41’42 MII-6
7. Sebastian Zarzycki 43’23 MII-7
8. Seweryn Świerk 46’06 MII-8
9. Krzysztof Herzo 46’37 MII-9
10. Krzysztof Regner 46’59 MII-10
11. Rafał Głowacki 47’06 MII-11
12. Medard Milejski 49’40 MII-12
13. Grzegorz Sliwiński 54’49 MII-13

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn(MIII)
1. Edward Baczewski 37’02 MIII-1
2. Bartłomiej Walaszczyk 37’10 MIII-2
3. Tomasz Bieniek 38’03 MIII-3
4. Andrzej Rydz 38’44 MIII-4
5. Tomasz Pięta 38’55 MIII-5
6. Artur Gawroński 39’16 MIII-6
7. Paweł Wicher 44’38 MIII-7
8. Andrzej Klatka 44’44 MIII-8
9. Piotr Morski 44’58 MIII-9
10. Ryszard Gil 46’18 MIII-10

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn (MIV)
1. Mariusz Kwiatkowski 44’41 MIV-1
2. Leszek Grzegorczuk 44’42 MIV-2
3. Andrzej Popławski 53’18 MIV-3
4. Stanisław Świerk 60’15 MIV-4

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn (MV)
1. Wiesław Dul 46’19 MV-1
2. Zbigniew Kogut 46’27 MV-2
3. Jan Kruszewski 47’43 MV-3
4. Mirosław Górnicki 49’52 MV-4
5. Janusz Majer 61’30 MV-5
6. Ryszard Nowakowski 64’49 MV-6

Klasyfikacja M70- mężczyzn(MVI)
1. Kazimierz Wojtasik 49’19 MVI-1
2. Stanisław Mroziński 57’27 MVI-2
3. Czesław Tarłowski 58’19 MVI-3

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Milanos tuż za podium

Cieplice pod selfie

W setne urodziny Tomaszewskiego

Niebezpieczne wyzwania

Świetne występy i medale w Turku

Mają w nosie pieszych

Wystartowała gra miejska

Jubileuszowy trening

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
468
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%