MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pobiegli w jubileuszowym X Memoriale Ryszarda Semczuka

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 4 października 2012, 19:54
Aktualizacja: 19:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W niedzielę 30 września przy słonecznej pogodzie, na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla Orle w Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “Orlik”, odbył się XXIX Ogólnopolski Polski Bieg Uliczny – Bieg Jeleniogórskiej Jesieni, X Memoriał Ryszarda Semczuka.

Biegi dzieci

Dystans 300 m

Klasyfikacja dziewcząt

1.Julia Lachowicz - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Agata Jabkowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Aleksandra Paluch - Jelenia Góra
6.Klaudia Leśniak - “ORLE” Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców

1. Jan Reizer - MKS “KARKONOSZE Sporty Zimowe” Jelenia Góra
2 Wiktor Rączkiewicz - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Ksawier Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Wiktor Pietrzak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Dominik Staszewski - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7. Michał Jeczenia - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 600 m

Klasyfikacja dziewcząt

1. Natalia Hutnik - “ORLE” Jelenia Góra
3 Natalia Kołodziej - JKB TKK Jaworzanie Jawor
3. Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Agnieszka Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Sandra Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Nikola Garlińska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców

1. Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Dominik Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Eliasz Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Oskar Murzyn - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet

1.Urszula Łętocha - 39'21 K16 – 1 - SMS Karpacz
2. Roksana Marczak - 42'47 K16 - 2 - TRI TEAM Lubin
3. Sabina Rzepka - 43,41 K16 – 3 - KS ENERGETYK Gostyń
4.Dominika Jarosz - 45'10 K16 - 2 - ORLE Jelenia Góra
5.Edyta Zięba - 46'49 K16 - 4 - SMS Karpacz
6.Karolina Hajdacka - 47'42 K16 – 5 - Sobin
7.Karolina Wożniewska - 49'32 K16 – 6 - SMS Karpacz
8. Anna Świerk - 49'44 K16 – 7 - Janowice Wielkie
9. Dorota Kloza - 50'21 K16 – 8 - JUST SWIM Jelenia Góra
10.Justyna Kołodziej - 51'24 K16 – 9 - SMS Karpacz
11.Karolina Dul - 52'26 K16 – 10 - Jelenia Góra
12. Anna Toczyńska - 55'01 K16 – 11 - Janowice Wielkie
13.Nikola Trzepizór - 57'40 K16 – 12 - Jelenia Góra
14.Krystyna Turowska - 59'12 K59 - 1 - Jelenia Góra
15.Genowefa Nowakowska - 1”01'19 K59 - 2 - Jelenia Góra
16.Elżbieta Toczyńska - 1”06'58 K59 - 3 - Janowice Wielkie

Klasyfikacja K16-34 kobiet

1.Urszula Łętocha - 39'21 K16 – 1 - SMS Karpacz
2. Roksana Marczak - 42'47 K16 - 2 - TRI TEAM Lubin
3. Sabina Rzepka - 43,41 K16 – 3 - KS ENERGETYK Gostyń
4.Dominika Jarosz - 45'10 K16 - 2 - ORLE Jelenia Góra
5.Edyta Zięba - 46'49 K16 - 4 - SMS Karpacz
6.Karolina Hajdacka - 47'42 K16 – 5 - Sobin
7.Karolina Wożniewska - 49'32 K16 – 6 - SMS Karpacz
8. Anna Świerk - 49'44 K16 – 7 - Janowice Wielkie
9. Dorota Kloza - 50'21 K16 – 8 - JUST SWIM Jelenia Góra
10.Justyna Kołodziej - 51'24 K16 – 9 - SMS Karpacz
11.Karolina Dul - 52'26 K16 – 10 - Jelenia Góra
12. Anna Toczyńska - 55'01 K16 – 11 - Janowice Wielkie
13.Nikola Trzepizór - 57'40 K16 – 12 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K59- kobiet

14.Krystyna Turowska - 59'12 K59 - 1 - Jelenia Góra
15.Genowefa Nowakowska - 1”01'19 K59 - 2 - Jelenia Góra
16.Elżbieta Toczyńska - 1”06'58 K59 - 3 - Janowice Wielkie

Klasyfikacja ogólna mężczyzn

1.Michał Wendland - 33'57 M16 – 1 - Węgliniec
2.Kamil Makoś - 34'26 M30 – 1 - Bolesławiec
3.Paweł Rak - 34'27 M30 – 2 - Smolna
4.Philip Douster - 34'31 M16 – 2 - Kopaniec
5.Łukasz Kondratowicz - 36'30 M30 - 3 - Kamienna Góra
6. Artur Gawroński - 36'35 M40 - 1 - Kamienna Góra
7.Daniel Jończy - 37'13 M30 - 4 - Jelenia Góra
8.Andrzej Rydz - 37'38 M40 – 2 - Jawor
9.Wojciech Jardel - 38'07 M16 – 3 - Jelenia Góra
10.Łukasz Cydyk - 38'39 M30 – 5 - Jelenia Góra
11.Kamil Smoła - 38'44 M16 – 4 - Wysowa Zdrój
12.Piotr Brochowski - 38'46 M40 – 3 - Wrocław
13.Jacek Domowicz - 38'59 M40 – 4 - Bolesławiec
14.Tadeusz Sitek - 39'15 M50 - 1 - Kamienna Góra
15.Mariusz Dziadkowiec-Michoń - 39'21 M16 - 5 - Miłków
16.Tomasz Lachowicz - 39'48 M30 – 6 - Czernica
17.Piotr Raczyński - 39'49 M16 – 6 - Pokrzydowo
18.Mariusz Szpadel - 40'35 M16 – 7 - Jelenia Góra
19.Marcel Michalski - 41'43 M30 – 7 - Jelenia Góra
20.Mariusz Lerian - 42'14 M30 - 8 - Lubań
21.Tomasz Marczyk - 42'23 M16 – 8 - Janowice Wielkie
22.Paweł Wicher - 43'06 M40 – 5 - Piechowice
23.Andrzej Klatka - 43'11 M40 – 6 - Lubań
24.Mariusz Kwiatkowski - 43'15 M50 - 2 - Jelenia Góra
25.Zbigniew Kogut - 43'16 M60 – 1 - Jelenia Góra
26.Jerzy Dygudaj - 43'29 M60 – 2 - Legnica
27.Dominik Walukiewicz - 43'38 M16 - 9 - Jelenia Góra
28.Mateusz Sroka - 44'48 M16 – 10 - Jelenia Góra
29.Adrian Gromyko - 45'28 M16 – 11 - Jelenia Góra
30.Grzegorz Wasiak - 45'47 M30 – 9 - Jelenia Góra
31.Maciej Łętocha - 46'04 M16 – 12 - Trzemeśnia
32.Seweryn Popławski - 46'11 M16 – 13 - Jarkowice
33.Adam Kołodziejczyk - 46'35 M16 – 14 - Jawor
34.Wiesław Dul - 46'39 M60 – 3 - Jelenia Góra
35.Piotr Malski - 47'41 M40 – 7 - Lubin
36.Jerzy Dąbrowski - 47'42 M50 – 3 - Polkowice
37.Tomasz Wojtasik - 49'29 M30 – 10 - Miłków
38.Sławomir Kupeć - 50'14 M30 – 11 - Sosnówka
39.Mirosław Gornicki - 50'18 M60 – 4 - Jelenia Góra
40.Jan Wesół - 52'15 M60 – 5 - Jawor
41.Leszek Dacewicz - 52'32 M70 – 1 - Jelenia Góra
42.Marcin Biłous - 54'03 M30- 12 - Mirków
43.Czesław Tarłowski - 56'06 M70 – 2 - Jelenia Góra
44.Piotr Baran-Dojs - 56'25 M40 – 8 - Jelenia Góra
45.Ryszard Nowakowski -1 ”04'37 M50 – 4 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn

1.Michał Wendland - 33'57 M16 – 1 - Węgliniec
2.Philip Douster - 34'31 M16 – 2 - Kopaniec
3.Wojciech Jardel - 38'07 M16 – 3 - Jelenia Góra
4.Kamil Smoła - 38'44 M16 – 4 - Wysowa Zdrój
5.Mariusz Dziadkowiec-Michoń - 39'21 M16 - 5 - Miłków
6.Piotr Raczyński - 39'49 M16 – 6 - Pokrzydowo
7.Mariusz Szpadel - 40'35 M16 – 7 - Jelenia Góra
8.Tomasz Marczyk - 42'23 M16 – 8 - Janowice Wielkie
9.Dominik Walukiewicz - 43'38 M16 - 9 - Jelenia Góra
10.Mateusz Sroka - 44'48 M16 – 10 - Jelenia Góra
11.Adrian Gromyko - 45'28 M16 – 11 - Jelenia Góra
12.Maciej Łętocha - 46'04 M16 – 12 - Trzemeśnia
13.Seweryn Popławski - 46'11 M16 – 13 - Jarkowice
14.Adam Kołodziejczyk - 46'35 M16 – 14 - Jawor

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn

1.Kamil Makoś - 34'26 M30 – 1 - Bolesławiec
2.Paweł Rak - 34'27 M30 – 2 - Smolna
3.Łukasz Kondratowicz - 36'30 M30 - 3 - Kamienna Góra
4.Daniel Jończy - 37'13 M30 - 4 - Jelenia Góra
5.Łukasz Cydyk - 38'39 M30 – 5 - Jelenia Góra
6.Tomasz Lachowicz - 39'48 M30 – 6 - Czernica
7.Marcel Michalski - 41'43 M30 – 7 - Jelenia Góra
8.Mariusz Lerian - 42'14 M30 - 8 - Lubań
9.Grzegorz Wasiak - 45'47 M30 – 9 - Jelenia Góra
10.Tomasz Wojtasik - 49'29 M30 – 10 - Miłków
11.Sławomir Kupeć - 50'14 M30 – 11 - Sosnówka
12.Marcin Biłous - 54'03 M30 - 12 - Mirków

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn

1. Artur Gawroński - 36'35 M40 - 1 - Kamienna Góra
2.Andrzej Rydz - 37'38 M40 – 2 - Jawor
3.Piotr Brochowski - 38'46 M40 – 3 - Wrocław
4.Jacek Domowicz - 38'59 M40 – 4 - Bolesławiec
5.Paweł Wicher - 43'06 M40 – 5 - Piechowice
6.Andrzej Klatka - 43'11 M40 – 6 - Lubań
7.Piotr Malski - 47'41 M40 – 7 - Lubin
8.Piotr Baran-Dojs - 56'25 M40 – 8 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn

1.Tadeusz Sitek - 39'15 M50 - 1 - Kamienna Góra
2.Mariusz Kwiatkowski - 43'15 M50 - 2 - Jelenia Góra
3.Jerzy Dąbrowski - 47'42 M50 – 3 - Polkowice
4.Ryszard Nowakowski -1 ”04'37 M50 – 4 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn

1.Zbigniew Kogut - 43'16 M60 – 1 - Jelenia Góra
2.Jerzy Dygudaj - 43'29 M60 – 2 - Legnica
3.Wiesław Dul - 46'39 M60 – 3 - Jelenia Góra
4.Mirosław Gornicki - 50'18 M60 – 4 - Jelenia Góra
5.Jan Wesół - 52'15 M60 – 5 - Jawor

Klasyfikacja M70- mężczyzn

1.Leszek Dacewicz - 52'32 M70 – 1 - Jelenia Góra
2.Czesław Tarłowski - 56'06 M70 – 2 - Jelenia Góra

Nagrodami specjalnymi, ufundowanymi przez rodzinę Ryszarda Semczuka, wyróżniono najstarszych uczestnika biegów. Nagrody otrzymali Krystyna Turowska oraz Czesław Tarłowski.

Sponsorzy biegu:

-Prezydent Miasta Jeleniej Góry
-Spółdzielnia Mieszkaniowa “OSTOJA” w Jeleniej Górze
-Okręgowe TKKF “Karkonosze” w Jeleniej Górze
-Sponsorzy prywatni

Organizator biegu

-Ognisko TKKF “ORLE” Cieplice

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

Chojnik Maraton dla twardzieli

Nie zaśmiecajmy otoczenia Kropelki

Honorowe obywatelstwo dla Justyny Kowalczyk

Marsz Osobliwości

Nowy sposób na wyższą emeryturę

Mamy pierwszy kobiecy medal MŚ!  

PiS apeluje do mieszkańców

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
24
Tak
33%
Nie
67%
Nie mam zdania
0%