MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pobiegli w jubileuszowym X Memoriale Ryszarda Semczuka

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 4 października 2012, 19:54
Aktualizacja: 19:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W niedzielę 30 września przy słonecznej pogodzie, na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla Orle w Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “Orlik”, odbył się XXIX Ogólnopolski Polski Bieg Uliczny – Bieg Jeleniogórskiej Jesieni, X Memoriał Ryszarda Semczuka.

Biegi dzieci

Dystans 300 m

Klasyfikacja dziewcząt

1.Julia Lachowicz - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Zuzanna Wesołowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Julia Wekłyk - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Agata Jabkowska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Aleksandra Paluch - Jelenia Góra
6.Klaudia Leśniak - “ORLE” Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców

1. Jan Reizer - MKS “KARKONOSZE Sporty Zimowe” Jelenia Góra
2 Wiktor Rączkiewicz - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Ksawier Potaczek - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Wiktor Pietrzak - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Mateusz Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Dominik Staszewski - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7. Michał Jeczenia - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 600 m

Klasyfikacja dziewcząt

1. Natalia Hutnik - “ORLE” Jelenia Góra
3 Natalia Kołodziej - JKB TKK Jaworzanie Jawor
3. Dominika Kulczewska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Agnieszka Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Sandra Berej - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6. Nikola Garlińska - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców

1. Klaudiusz Bukraba - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2. Dawid Rzepka - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3. Dominik Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4. Eliasz Garliński - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5. Oskar Murzyn - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet

1.Urszula Łętocha - 39'21 K16 – 1 - SMS Karpacz
2. Roksana Marczak - 42'47 K16 - 2 - TRI TEAM Lubin
3. Sabina Rzepka - 43,41 K16 – 3 - KS ENERGETYK Gostyń
4.Dominika Jarosz - 45'10 K16 - 2 - ORLE Jelenia Góra
5.Edyta Zięba - 46'49 K16 - 4 - SMS Karpacz
6.Karolina Hajdacka - 47'42 K16 – 5 - Sobin
7.Karolina Wożniewska - 49'32 K16 – 6 - SMS Karpacz
8. Anna Świerk - 49'44 K16 – 7 - Janowice Wielkie
9. Dorota Kloza - 50'21 K16 – 8 - JUST SWIM Jelenia Góra
10.Justyna Kołodziej - 51'24 K16 – 9 - SMS Karpacz
11.Karolina Dul - 52'26 K16 – 10 - Jelenia Góra
12. Anna Toczyńska - 55'01 K16 – 11 - Janowice Wielkie
13.Nikola Trzepizór - 57'40 K16 – 12 - Jelenia Góra
14.Krystyna Turowska - 59'12 K59 - 1 - Jelenia Góra
15.Genowefa Nowakowska - 1”01'19 K59 - 2 - Jelenia Góra
16.Elżbieta Toczyńska - 1”06'58 K59 - 3 - Janowice Wielkie

Klasyfikacja K16-34 kobiet

1.Urszula Łętocha - 39'21 K16 – 1 - SMS Karpacz
2. Roksana Marczak - 42'47 K16 - 2 - TRI TEAM Lubin
3. Sabina Rzepka - 43,41 K16 – 3 - KS ENERGETYK Gostyń
4.Dominika Jarosz - 45'10 K16 - 2 - ORLE Jelenia Góra
5.Edyta Zięba - 46'49 K16 - 4 - SMS Karpacz
6.Karolina Hajdacka - 47'42 K16 – 5 - Sobin
7.Karolina Wożniewska - 49'32 K16 – 6 - SMS Karpacz
8. Anna Świerk - 49'44 K16 – 7 - Janowice Wielkie
9. Dorota Kloza - 50'21 K16 – 8 - JUST SWIM Jelenia Góra
10.Justyna Kołodziej - 51'24 K16 – 9 - SMS Karpacz
11.Karolina Dul - 52'26 K16 – 10 - Jelenia Góra
12. Anna Toczyńska - 55'01 K16 – 11 - Janowice Wielkie
13.Nikola Trzepizór - 57'40 K16 – 12 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K59- kobiet

14.Krystyna Turowska - 59'12 K59 - 1 - Jelenia Góra
15.Genowefa Nowakowska - 1”01'19 K59 - 2 - Jelenia Góra
16.Elżbieta Toczyńska - 1”06'58 K59 - 3 - Janowice Wielkie

Klasyfikacja ogólna mężczyzn

1.Michał Wendland - 33'57 M16 – 1 - Węgliniec
2.Kamil Makoś - 34'26 M30 – 1 - Bolesławiec
3.Paweł Rak - 34'27 M30 – 2 - Smolna
4.Philip Douster - 34'31 M16 – 2 - Kopaniec
5.Łukasz Kondratowicz - 36'30 M30 - 3 - Kamienna Góra
6. Artur Gawroński - 36'35 M40 - 1 - Kamienna Góra
7.Daniel Jończy - 37'13 M30 - 4 - Jelenia Góra
8.Andrzej Rydz - 37'38 M40 – 2 - Jawor
9.Wojciech Jardel - 38'07 M16 – 3 - Jelenia Góra
10.Łukasz Cydyk - 38'39 M30 – 5 - Jelenia Góra
11.Kamil Smoła - 38'44 M16 – 4 - Wysowa Zdrój
12.Piotr Brochowski - 38'46 M40 – 3 - Wrocław
13.Jacek Domowicz - 38'59 M40 – 4 - Bolesławiec
14.Tadeusz Sitek - 39'15 M50 - 1 - Kamienna Góra
15.Mariusz Dziadkowiec-Michoń - 39'21 M16 - 5 - Miłków
16.Tomasz Lachowicz - 39'48 M30 – 6 - Czernica
17.Piotr Raczyński - 39'49 M16 – 6 - Pokrzydowo
18.Mariusz Szpadel - 40'35 M16 – 7 - Jelenia Góra
19.Marcel Michalski - 41'43 M30 – 7 - Jelenia Góra
20.Mariusz Lerian - 42'14 M30 - 8 - Lubań
21.Tomasz Marczyk - 42'23 M16 – 8 - Janowice Wielkie
22.Paweł Wicher - 43'06 M40 – 5 - Piechowice
23.Andrzej Klatka - 43'11 M40 – 6 - Lubań
24.Mariusz Kwiatkowski - 43'15 M50 - 2 - Jelenia Góra
25.Zbigniew Kogut - 43'16 M60 – 1 - Jelenia Góra
26.Jerzy Dygudaj - 43'29 M60 – 2 - Legnica
27.Dominik Walukiewicz - 43'38 M16 - 9 - Jelenia Góra
28.Mateusz Sroka - 44'48 M16 – 10 - Jelenia Góra
29.Adrian Gromyko - 45'28 M16 – 11 - Jelenia Góra
30.Grzegorz Wasiak - 45'47 M30 – 9 - Jelenia Góra
31.Maciej Łętocha - 46'04 M16 – 12 - Trzemeśnia
32.Seweryn Popławski - 46'11 M16 – 13 - Jarkowice
33.Adam Kołodziejczyk - 46'35 M16 – 14 - Jawor
34.Wiesław Dul - 46'39 M60 – 3 - Jelenia Góra
35.Piotr Malski - 47'41 M40 – 7 - Lubin
36.Jerzy Dąbrowski - 47'42 M50 – 3 - Polkowice
37.Tomasz Wojtasik - 49'29 M30 – 10 - Miłków
38.Sławomir Kupeć - 50'14 M30 – 11 - Sosnówka
39.Mirosław Gornicki - 50'18 M60 – 4 - Jelenia Góra
40.Jan Wesół - 52'15 M60 – 5 - Jawor
41.Leszek Dacewicz - 52'32 M70 – 1 - Jelenia Góra
42.Marcin Biłous - 54'03 M30- 12 - Mirków
43.Czesław Tarłowski - 56'06 M70 – 2 - Jelenia Góra
44.Piotr Baran-Dojs - 56'25 M40 – 8 - Jelenia Góra
45.Ryszard Nowakowski -1 ”04'37 M50 – 4 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn

1.Michał Wendland - 33'57 M16 – 1 - Węgliniec
2.Philip Douster - 34'31 M16 – 2 - Kopaniec
3.Wojciech Jardel - 38'07 M16 – 3 - Jelenia Góra
4.Kamil Smoła - 38'44 M16 – 4 - Wysowa Zdrój
5.Mariusz Dziadkowiec-Michoń - 39'21 M16 - 5 - Miłków
6.Piotr Raczyński - 39'49 M16 – 6 - Pokrzydowo
7.Mariusz Szpadel - 40'35 M16 – 7 - Jelenia Góra
8.Tomasz Marczyk - 42'23 M16 – 8 - Janowice Wielkie
9.Dominik Walukiewicz - 43'38 M16 - 9 - Jelenia Góra
10.Mateusz Sroka - 44'48 M16 – 10 - Jelenia Góra
11.Adrian Gromyko - 45'28 M16 – 11 - Jelenia Góra
12.Maciej Łętocha - 46'04 M16 – 12 - Trzemeśnia
13.Seweryn Popławski - 46'11 M16 – 13 - Jarkowice
14.Adam Kołodziejczyk - 46'35 M16 – 14 - Jawor

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn

1.Kamil Makoś - 34'26 M30 – 1 - Bolesławiec
2.Paweł Rak - 34'27 M30 – 2 - Smolna
3.Łukasz Kondratowicz - 36'30 M30 - 3 - Kamienna Góra
4.Daniel Jończy - 37'13 M30 - 4 - Jelenia Góra
5.Łukasz Cydyk - 38'39 M30 – 5 - Jelenia Góra
6.Tomasz Lachowicz - 39'48 M30 – 6 - Czernica
7.Marcel Michalski - 41'43 M30 – 7 - Jelenia Góra
8.Mariusz Lerian - 42'14 M30 - 8 - Lubań
9.Grzegorz Wasiak - 45'47 M30 – 9 - Jelenia Góra
10.Tomasz Wojtasik - 49'29 M30 – 10 - Miłków
11.Sławomir Kupeć - 50'14 M30 – 11 - Sosnówka
12.Marcin Biłous - 54'03 M30 - 12 - Mirków

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn

1. Artur Gawroński - 36'35 M40 - 1 - Kamienna Góra
2.Andrzej Rydz - 37'38 M40 – 2 - Jawor
3.Piotr Brochowski - 38'46 M40 – 3 - Wrocław
4.Jacek Domowicz - 38'59 M40 – 4 - Bolesławiec
5.Paweł Wicher - 43'06 M40 – 5 - Piechowice
6.Andrzej Klatka - 43'11 M40 – 6 - Lubań
7.Piotr Malski - 47'41 M40 – 7 - Lubin
8.Piotr Baran-Dojs - 56'25 M40 – 8 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn

1.Tadeusz Sitek - 39'15 M50 - 1 - Kamienna Góra
2.Mariusz Kwiatkowski - 43'15 M50 - 2 - Jelenia Góra
3.Jerzy Dąbrowski - 47'42 M50 – 3 - Polkowice
4.Ryszard Nowakowski -1 ”04'37 M50 – 4 - Jelenia Góra

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn

1.Zbigniew Kogut - 43'16 M60 – 1 - Jelenia Góra
2.Jerzy Dygudaj - 43'29 M60 – 2 - Legnica
3.Wiesław Dul - 46'39 M60 – 3 - Jelenia Góra
4.Mirosław Gornicki - 50'18 M60 – 4 - Jelenia Góra
5.Jan Wesół - 52'15 M60 – 5 - Jawor

Klasyfikacja M70- mężczyzn

1.Leszek Dacewicz - 52'32 M70 – 1 - Jelenia Góra
2.Czesław Tarłowski - 56'06 M70 – 2 - Jelenia Góra

Nagrodami specjalnymi, ufundowanymi przez rodzinę Ryszarda Semczuka, wyróżniono najstarszych uczestnika biegów. Nagrody otrzymali Krystyna Turowska oraz Czesław Tarłowski.

Sponsorzy biegu:

-Prezydent Miasta Jeleniej Góry
-Spółdzielnia Mieszkaniowa “OSTOJA” w Jeleniej Górze
-Okręgowe TKKF “Karkonosze” w Jeleniej Górze
-Sponsorzy prywatni

Organizator biegu

-Ognisko TKKF “ORLE” Cieplice

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Pływacka Licealiada

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Nauczyciele dzieciom

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

II liga: Trzecia porażka

Siedem krążków w Kozienicach

Rok niespełnionych obietnic

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
824
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%