MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pobiegli po raz czwarty

Wiadomości: Tomaszów Lubelski
Poniedziałek, 30 stycznia 2012, 0:47
Aktualizacja: 0:54
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim odbyły się czwarte zawody w ramach tegorocznej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Tym razem rywalizowano w biegach interwałowych techniką klasyczną.

Wyniki:

Juniorzy A (1992-1993) 10 km
1. Patryk Chudoba LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – 37:31,1
2. Damian Duk UKS Rawa Siedlce – 39:42,3
3. Tomasz Ponicki LKS Poroniec Poronin – 40:21,0
4. Bartosz Nowak KS Jedność Nowy Sącz/SMS Zakopane – 41:18,4
5. Krzysztof Wójcicki ULKS Olimp Wzdół Rządowy – 41:34,2
6. Robert Bieda UKS Sołtysianie Stare Bystre – 41:35,7
Sklasyfikowano 14 zawodników

Juniorki A (1992-1993) 5 km
1. Sabina Śpiewak KS Jedność Nowy Sącz/SMS Szczyrk – 22:09,2
2. Paula Socha MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane – 22:47,9
3. Dominika Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze/SMS Szczyrk – 22:53,7
4. Anna Pradziad AZS AWF Zakopane – 22:15,1
5. Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski – 23:35,4
6. Klaudia Gąsienica UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane – 23:57,5
Sklasyfikowano 11 zawodniczek

Juniorzy B (1994-1995) 5 km
1. Dawid Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze/SMS Szczyrk – 18:34,5
2. Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – 19:03,1
3. Wojciech Suchwałko KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane – 19:23,1
4. Tomasz Garbień KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz – 19:31,9
5. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane – 19:50,0
6. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka – 19:50,5
Sklasyfikowano 38 zawodników

Klasyfikacja generalna juniorów B po 4 biegach:
1. Dawid Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze/SMS Szczyrk – 360 pkt.
2. Wojciech Suchwałko KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane – 320 pkt.
2. Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – 320 pkt.
4. Tomasz Garbień KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz – 160 pkt
5. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane – 155 pkt.
6. Tomasz Damian KS Jedność Nowy Sącz/SMS Zakopane – 128 pkt.

Juniorki B (1994-1995) 5 km
1. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski – 22:38,3
2. Dominika Bielecka MKS Wodzisław Śląski – 22:40,5
3. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko/SMS Szczyrk – 22:49,4
4. Sylwia Molitor UMKS Marklowice/SMS Szczyrk – 23:00,7
5. Małgorzata Szczyrba MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane – 23:32,5
6. Ewelina Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski – 23:40,3
Sklasyfikowano 24 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorek B po 4 biegach:
1. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski – 350 pkt.
2. Sylwia Molitor UMKS Marklowice/SMS Szczyrk – 275 pkt.
3. Dominika Bielecka MKS Wodzisław Śląski – 199 pkt.
4. Anna Kalina MUKN „Pod Stróżą” Miszkowice/SMS Szczyrk – 160 pkt.
5. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko/SMS Szczyrk – 156 pkt.
6. Małgorzata Szczyrba MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane – 154 pkt.

Juniorzy C (1996-1997) 3 km
1. Dominik Bury MKS Istebna – 11:30,4
2. Daniel Chmielowski MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 11:33,4
3. Rafał Szymbara MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 11:33,9
4. Kamil Smoła UKS Hańczowa – 11:41,5
5. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce – 11:43,3
6. Filip Kroemer UMKS Marklowice – 11:44,9
Sklasyfikowano 45 zawodników

Klasyfikacja generalna juniorów C po 4 biegach:
1. Dominik Bury MKS Istebna 340 pkt.
2. Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski – 210 pkt.
3. Kamil Smoła UKS Hańczowa – 208 pkt.
4. Daniel Chmielowski MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 206 pkt.
4. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice – 206 pkt.
6. Filip Kroemer UMKS Marklowice – 200 pkt.

Juniorki C (1996-1997) 3 km
1. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka – 13:15,6
2. Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski – 13:44,3
3. Agata Warło UMKS Marklowice – 13:56,7
4. Natalia Zając MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 14:02,2
5. Weronika Legierska MKS Istebna – 14:09,1
6. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce – 14:13,9
Sklasyfikowano 33 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorek C po 4 biegach:
1. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka – 380 pkt.
2. Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski – 276 pkt.
3. Agata Warło UMKS Marklowice – 244 pkt.
4. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce – 200 pkt.
5. Weronika Legierska MKS Istebna – 175 pkt.
6. Ewelina Białoń AZS AWF Zakopane/SMS Zakopane – 136 pkt.

Juniorzy D (1998-1999) 3 km
1. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – 12:30,2
2. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski – 12:35,1
3. Andrzej Skupień LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – 12:41,5
4. Mateusz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka – 12:50,0
5. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka – 13:10,4
6. Michał Skowron MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – 13:17,8
Sklasyfikowano 39 zawodników.

Klasyfikacja generalna juniorów D po 4 biegach:
1. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – 340 pkt.
2. Aleksy Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski – 192 pkt.
3. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski – 180 pkt.
4. Arkadiusz Koszyk UKS Hańczowa – 174 pkt.
4. Andrzej Skupień LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – 174 pkt.
6. Michał Skowron MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – 164 pkt.

Juniorki D (1998-1999) 2 km
1. Martyna Wawrzusiszyn MULKS Tomaszów Lubelski – 08:45,1
2. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 09:04,2
2. Sandra Pasławska MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 09:04,2
4. Alicja Grzybowska UMKS Marklowice – 09:10,0
5. Kinga Gucwa LKS Cerbud Ptaszkowa – 09:15,8
6. Katarzyna Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka – 09:16,5
Sklasyfikowano 52 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorek D po 4 biegach:
1. Martyna Wawrzusiszyn MULKS Tomaszów Lubelski – 340 pkt.
2. Sandra Pasławska MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 290 pkt.
3. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra – 165 pkt.
4. Katarzyna Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka – 162 pkt.
5. Emilia Nawara UKS Regle Kościelisko – 154 pkt.
6. Paula Pasterczyk MUKS Podkarpacie Jedlicze – 152 pkt.

Juniorzy E (2000 i młodsi) 2 km
1. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski – 08:37,6
2. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – 09:07,9
3. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski – 09:09,9
4. Kacper Fundanicz UKS Lotnik Ustianowa – 09:31,1
5. Mateusz Posiadała UKS Rawa Siedlce – 09:32,5
6. Dawid Zawada MKS Istebna – 09:36,0
Sklasyfikowano 30 zawodników

Klasyfikacja generalna juniorów E po 4 biegach:
1. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski – 400 pkt.
2. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – 270 pkt.
3. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski – 260 pkt.
4. Dawid Zawada MKS Istebna – 220 pkt.
5. Grzegorz Zawada MKS Istebna – 166 pkt.
6. Mateusz Posiadała UKS Rawa Siedlce – 146 pkt.

Juniorki E (2000 i młodsze) 2 km
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 08:32,8
2. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 09:22,3
3. Zuzanna Konik UKS Lotnik Ustianowa – 09:34,2
4. Magdalena Kobielusz MKS Istebna – 09:47,1
5. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski – 09:58,4
6. Jagoda Biskup MUKS Podkarpacie Jedlicze – 10:10,2
Sklasyfikowano 22 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorek E po 4 biegach:
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 400 pkt.
2. Zuzanna Konik UKS Lotnik Ustianowa – 260 pkt.
3. Magdalena Kobielusz MKS Istebna – 215 pkt.
4. Jagoda Biskup MUKS Podkarpacie Jedlicze – 176 pkt.
5. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski – 172 pkt.
6. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 160 pkt.

Klasyfikacja generalna drużyn po 4 biegach:
1. MULKS Tomaszów Lubelski – 3864 pkt.
2. MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 2281 pkt.
3. MKS Istebna –1801 pkt.
4. NKS Trójwieś Beskidzka – 1679 pkt.
5. UMKS Marklowice – 1529 pkt.
6. UKS Rawa Siedlce – 1083 pkt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Niebezpieczne wyzwania

Jezioro Łabędzie z owacjami na stojąco!  

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~yuz 30-01-2012 11:58
A gdzie zawodnicy MKS KARKONOSZE, którzy dostali dotację 200tys zł za rok ubiegły, a na ten kolejne 100tys zł ?? Widać, że pieniądze nie przekładają się na wyniki, a nasza kochana władza zapewniała, że pieniądze dzieli w oparciu o wyniki sportowe.
~ 30-01-2012 22:43
Można zapomnieć o tym wszystkim co się dzieje ... wszystko jedna wielka kpina... aż szkoda słów na to co się wyczynia ale pewnie każdy to wie
~~` 2-02-2012 20:17
to bierz człowieku narty i sam wygrywaj!! widać, że nie znasz się na sporcie a Biegi narciarskie to nie jedyna sekcja tego klubu więc 200tyś zł napewno nie bedzie tylko na sporzęt i przygotowania młodych biegaczy. Dosć niedawno wróciła z Innsbruck saneczkarka z MKS karkonosze. Odbyły się tam pierwsze igrzyska dla młodych sportowców. Jest też biathlon w którym MKS ma rewelacyjnych reprezentantów ludzi z pasją i zapałem. Po waszych wypowiedziach wiem jedno nie macie zielonego pojęcia jakie cenne wyniki robi MKS KARKONOSZE :)!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Genius loci – Salon Biznesu i Kultury

Studium na początek

Milanos tuż za podium

Jubileuszowy trening

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
224
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
4%