MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Pobiegli na Igrzyska” już po raz ostatni

Wiadomości: Wisła
Niedziela, 3 marca 2013, 17:49
Aktualizacja: 17:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Narodowy Program Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” 2013 zakończony! Ostatnie zawody cyklu zostały rozegrane na Kubalonce. Ponad 300 zawodników rywalizowało w biegach masowych „łyżwą”.

Podobnie jak to miało miejsce w sobotę rozpoczynający rywalizację bieg juniorów B dostarczył publiczności wielkich emocji. Bohaterem był ponownie Dominik Bury, który dosłownie „na kresce” wyprzedził Bartłomieja Ruckiego z Trójwsi Beskidzkiej. Tuż za tą dwójką zameldował się na mecie Norbert Maciulewicz z Miszkowic. Dzięki piątemu miejscu Mateusz Chowaniak z UKS Regle Kościelisko zwyciężył w klasyfikacji generalnej tej kategorii, choć jego przewaga nad Ruckim wyniosła zaledwie 5 punktów!

Karolina Trzaska z MUKN Pod Stróżą Miszkowice wyprzedzając Sylwię Molitor z Marklowic zapewniła sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej juniorek B. Przed niedzielnym startem obie zawodniczki miały na koncie po 540 punktów. - Nie myślałam o klasyfikacji generalnej, takie myślenie na pewno nie pomaga, trzeba skupić się na rywalizacji „tu i teraz” i wtedy jest szansa na wygraną. A co do dzisiejszego biegu: był bardzo trudny i wyrównany. Moje zwycięstwo, które dało wygraną w klasyfikacji generalnej jest naprawdę czymś wyjątkowym. W poprzednich sezonach byłam w czołowych szóstkach, ale nigdy nie wygrałam, stąd ten sukces ma dla mnie wymiar szczególny – powiedziała Karolina Trzaska.

W grupie juniorów C Wojciech Fojcik z UMKS Marklowice mógł cieszyć się z wygranej w „generalce” już w sobotę, jednak w biegu „łyżwą” jak na prawdziwego sportowca przystało nie odpuścił i minął linię mety jako pierwszy. Jego koleżanka klubowa Agata Warło stoczyła na trasie wspaniałą walkę ze swoją największą konkurentką Weroniką Legierską z Istebnej. O zwycięstwie marklowiczanki, które dało jej wygraną w klasyfikacji generalnej, zdecydowały ostatnie metry. - Mimo wygranej, ten bieg nie do końca układał się po mojej myśli, ponieważ od początku musiałam prowadzić i podjąć ostrą walkę. Nie było momentu, w którym mogłabym odpocząć. Mając przed sobą dwa ostatnie podbiegi postanowiłam pójść na całość – albo się uda, albo nie. A teraz – po prostu wielka radość – skomentowała Agata Warło.

Do ostatniego biegu ważyły się losy zwycięstwa w klasyfikacji generalnej juniorek D. W niedzielę wygrała Izabela Marcisz przed Magdaleną Kobielusz. Taka kolejność na dwóch pierwszych miejscach spowodowała, że obie zawodniczki zgromadziły w „generalce” po 720 punktów i wspólnie zwyciężyły w „Biegu na Igrzyska”! W kategorii najmłodszej triumfował Jan Zawada z MKS Istebna, który przed startem założył się z dziadkiem o tabliczkę czekolady. Teraz jest już moja – podkreślił na mecie.

W klasyfikacji klubowej „Biegu na Igrzyska” 2013 zwyciężył tak jak w latach poprzednich MULKS Tomaszów Lubelski, który zgromadził 6469 punktów, przed MKS-em Istebna 5700 punktów i MKS-em Halicz Ustrzyki Dolne 4637 punktów.

Sobotnie wyniki:
Juniorzy A – 10 km CL Mass Start

1. Patrycjusz Polok MKS Istebna/SMS Szczyrk – 30:11,9
2. Wojciech Suchwałko KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane – strata 1,8 sek.
3. Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – strata 40,2 sek.
4. Krzysztof Kukuczka NKS Trójwieś Beskidzka – strata 41,3 sek.
5. Marek Skatuła UMKS Marklowice/SMS Szczyrk – strata 1:11,4
6. Dawid Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze – strata 1:40,8
Wystartowało 16 zawodników

Juniorki A – 5 km CL Mass Start
1. Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 17:19,8
2. Dominika Bielecka MKS Wodzisław Śląski – strata 18 sek.
3. Dominika Hulawy AZS AWF Katowice – strata 58,3 sek.
4. Małgorzata Szczyrba MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane– strata 1:38,7
5. Sabina Śpiewak KS Jedność Nowy Sącz – strata 2:31,5
6. Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski – strata 3:05,3
Wystartowało 7 zawodniczek

Juniorzy B – 5 km CL Mass Start
1. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 14:36,0
1. Dominik Bury MKS Istebna – ten sam czas
3. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – strata 0,5 sek.
4. Klaudiusz Kogut MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – strata 8,8 sek.
5. Kamil Bury MKS Istebna – strata 19,4 sek.
6. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane – strata 33,3 sek.
Wystartowało 28 zawodników

Klasyfikacja generalna junior B po dziewięciu biegach
1. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 560 pkt.
2. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka - 556 pkt.
3. Dominik Bury MKS Istebna - 500 pkt.
4. Kamil Bury MKS Istebna – 445 pkt.
5. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 435 pkt.
6. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 399 pkt.

Juniorki B – 5 km CL Mass Start
1. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 17:35,3
2. Sylwia Molitor UMKS Marklowice – strata 11,5 sek.
3. Aleksandra Pilch KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk – strata 13,7 sek.
4. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko – strata 18,8 sek.
5. Daria Krupa SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk – 38,4 sek.
6. Natalia Surdyka MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 40,1 sek.
Wystartowały 22 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka B po dziewięciu biegach
1. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 540 pkt
1. Sylwia Molitor UMKS Marklowice/SMS Szczyrk - 540 pkt.
3. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski - 468 pkt
4. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice /SMS Szczyrk - 380 pkt.
5. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka - 362 pkt.
6. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko/SMS Szczyrk – 318 pkt.

Juniorzy C – 3 km CL Mass Start
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice – 8:50,4
2. Filip Kroemer UMKS Marklowice – strata 0,7 sek.
3. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce – strata 6,8 sek.
4. Mateusz Siatka LKS Hilltop Osieczany – strata 9,7 sek.
5. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – strata 10,3 sek.
6. Andrzej Jałowiczor MKS Istebna – strata 11,2 sek.
Wystartowało 41 zawodników

Klasyfikacja generalna junior C po dziewięciu biegach
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice – 750 pkt.
2. Filip Kroemer UMKS Marklowice – 580 pkt.
3. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce - 507 pkt.
4. Andrzej Jałowiczor MKS Istebna - 374 pkt.
5. Konrad Bil MUKS Podkarpacie Jedlicze/SMS Szczyrk - 360 pkt.
6. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – 333 pkt.

Juniorki C – 3 km CL Mass Start
1. Weronika Legierska MKS Istebna – 10:34,9
2. Oliwia Mutwil UMKS Marklowice – strata 11,4 sek.
3. Justyna Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – strata 24 sek.
4. Agata Warło UMKS Marklowice – strata 24,7 sek.
5. Aleksandra Przybyła LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – strata 25,4 sek.
6. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce – strata 26,2 sek.
Wystartowało 48 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka C po dziewięciu biegach
1. Agata Warło UMKS Marklowice - 710 pkt.
2. Weronika Legierska MKS Istebna - 700 pkt.
3. Oliwia Mutwil UMKS Marklowice – 495 pkt.
4. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 341 pkt.
5. Róża Łyjak MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba - 339 pkt
6. Natalia Zając MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 303 pkt.

Juniorzy D – 3 km CL Mass Start
1. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski – 10:05,6
2. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski – strata 2,4 sek.
3. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – strata 15,4 sek.
4. Marek Welusz SSR LZS Sokół Szczyrk – strata 18,9 sek.
5. Paweł Sałosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – strata 19,8 sek.
6. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski – strata 33,9 sek.
Wystartowało 39 zawodników

Klasyfikacja generalna junior D po dziewięciu biegach
1. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 740 pkt.
2. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski - 680 pkt.
3. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski - 451 pkt.
4. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – 334 pkt.
5. Paweł Sałosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 325 pkt.
6. Marek Welusz SSR LZS Sokół Szczyrk – 301 pkt.

Juniorki D – 3 km CL Mass Start
1. Magdalena Kobielusz MKS Istebna – 10:46,9
2. Natalia Sewastynowicz MKS Istebna – strata 16,3 sek.
3. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – strata 23,3 sek.
4. Weronika Mikociak LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – strata 35,8 sek.
5. Agnieszka Gucwa LKS Cerbud Ptaszkowa – strata 52,9 sek.
6. Justyna Wandzel – LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – strata 53,1 sek.
Wystartowały 54 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka D po dziewięciu biegach
1. Magdalena Kobielusz MKS Istebna - 720 pkt.
2. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 680 pkt
3. Agnieszka Gucwa LKS Cerbud Ptaszkowa - 400 pkt.
4. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk - 384 pkt.
5. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba - 377 pkt
6. Natalia Sewastynowicz MKS Istebna – 366 pkt.

Juniorzy E – 2 km CL Mass Start
1. Grzegorz Zawada MKS Istebna – 7:55,1
2. Karol Smajdor KS Jedność Nowy Sącz – strata 5,2 sek.
3. Jan Zawada MKS Istebna – strata 13,9 sek.
4. Dawid Ciećko MULKS Tomaszów Lubelski – strata 32,2 sek.
5. Emil Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski – strata 33 sek.
6. Mateusz Rucki MKS Istebna – strata 37,1 sek.
Wystartowało 28 zawodników

Klasyfikacja generalna junior E po dziewięciu biegach
1. Grzegorz Zawada MKS Istebna - 780 pkt.
2. Karol Smajdor KS Jedność Nowy Sącz - 580 pkt.
3. Dawid Ciećko MULKS Tomaszów Lubelski - 425 pkt.
4. Jan Zawada MKS Istebna – 386 pkt.
5. Mateusz Rucki MKS Istebna – 348 pkt.
6. Bartosz Cielniak MULKS Tomaszów Lubelski – 330 pkt

Juniorki E – 2 km CL Mass Start
1. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski – 7:33,3
2. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne – strata 8,9 sek.
3. Jolanta Chwostyk UKS Lotnik Ustjanowa – strata 1:09,6
4. Magdalena Kuśmierz MULKS Tomaszów Lubelski – strata 1:12,7
5. Natalia Szymoniak LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany – strata 1:42,3
6. Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka – strata 1:44,5
Wystartowało 41 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka E po dziewięciu biegach
1. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 760 pkt.
2. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski - 700 pkt.
3. Daria Deja MKS Karkonosze Sporty Zimowe - 420 pkt.
3. Jolanta Chwostyk UKS Lotnik Ustjanowa - 420 pkt.
5. Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka - 410 pkt.
6. Magdalena Kuśmierz MULKS Tomaszów Lubelski - 335 pkt.

Klasyfikacja drużynowa po dziewiątym biegu
1. MULKS Tomaszów Lubelski – 6190 pkt.
2. MKS Istebna - 5215 pkt.
3. NKS Trójwieś Beskidzka – 4420 pkt.
4. MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 4356 pkt
5. UMKS Marklowice - 3485 pkt.
6. MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 3370 pkt.
7. MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 2389 pkt.
8. UKS Rawa Siedlce – 2121 pkt.
9. LKS Klimczok Bystra - 1485 pkt.
10. UKS Lotnik Ustjanowa – 1394 pkt.

Niedzielne wyniki:
Juniorzy A – 10 km F Mass Start

1. Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane – strata 26,54,5
2. Patrycjusz Polok MKS Istebna/SMS Szczyrk – strata 7,1 sek.
3. Wojciech Suchwałko KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane – strata 8,8 sek.
4. Tomasz Damian KS Jedność Nowy Sącz/SMS Zakopane – strata 1:11,1
5. Dawid Piszczór KS Obidowiec Obidowa/SMS Zakopane – strata 1:11,2
6. Jakub Twardowski AZS Zakopane – strata 1:12,0
Wystartowało 16 zawodników

Juniorki A – 10 km F Mass Start
1. Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 31:28,6
2. Dominika Hulawy AZS AWF Katowice – strata 1:13,8
3. Dominika Bielecka MKS Wodzisław Śląski – strata 1:31,8
4. Sabina Śpiewak KS Jedność Nowy Sącz - strata 4:40,1
5. Dorota Pilch KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk – strata 4:45,7
6. Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski – strata 5:20,7
Wystartowało 7 zawodniczek

Juniorzy B – 10 km F Mass Start
1. Dominik Bury MKS Istebna – 27,09,1
2. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka – strata 0,1 sek.
3. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – strata 1,6 sek.
4. Kamil Bury MKS Istebna – strata 31,9 sek.
5. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane – strata 43,4 sek.
6. Klaudiusz Kogut MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – strata 1:04,7 sek.
Wystartowało 31 zawodników

Klasyfikacja generalna junior B 2013
1. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 605 pkt.
2. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka - 600 pkt.
3. Dominik Bury MKS Istebna - 560 pkt.
4. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 471 pkt.
5. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 459 pkt.
6. Kamil Bury MKS Istebna – 455 pkt.

Juniorki B – 7,5 km F Mass Start
1. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 24:15,3
2. Sylwia Molitor UMKS Marklowice – strata 10,6 sek.
3. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – strata 17,7 sek.
4. Natalia Surdyka MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 33,5 sek.
5. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko – strata 35,3 sek.
6. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka – strata 44,8 sek.
Wystartowało 21 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka B 2013
1. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 640 pkt
1. Sylwia Molitor UMKS Marklowice/SMS Szczyrk - 580 pkt.
3. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski - 488 pkt
4. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice /SMS Szczyrk - 440 pkt.
5. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka - 378 pkt.
6. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko/SMS Szczyrk – 363 pkt.

Juniorzy C – 5 km F Mass Start
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice – 13:40,0
2. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – strata 17,2 sek.
3. Andrzej Jałowiczor MKS Istebna – strata 20,2 sek.
4. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce – strata 31,6 sek.
5. Filip Kroemer UMKS Marklowice – strata 33,6 sek.
6. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski – strata 33,7 sek.
Wystartowało 48 zawodników

Klasyfikacja generalna junior C 2013
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice – 800 pkt.
2. Filip Kroemer UMKS Marklowice – 585 pkt.
3. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce - 535 pkt.
4. Andrzej Jałowiczor MKS Istebna - 402 pkt.
5. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – 389 pkt.
6. Konrad Bil MUKS Podkarpacie Jedlicze/SMS Szczyrk - 360 pkt.

Juniorki C – 5 km F Mass Start
1. Agata Warło UMKS Marklowice – 15:55,8 sek.
2. Weronika Legierska MKS Istebna – strata 5,8 sek.
3. Oliwia Mutwil UMKS Marklowice – strata 9,0 sek.
4. Róża Łyjak MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – strata 1:02,3
5. Aleksandra Łacek NKS Trójwieś Beskidzka – strata 1:24,2
6. Marianna Świętek LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – strata 1:24,7 sek.
Wystartowało 48 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka C 2013
1. Agata Warło UMKS Marklowice - 760 pkt.
2. Weronika Legierska MKS Istebna - 720 pkt.
3. Oliwia Mutwil UMKS Marklowice – 510 pkt.
4. Róża Łyjak MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba - 380 pkt
5. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 364 pkt.
6. Natalia Zając MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 307 pkt.

Juniorzy D – 3 km F Mass Start
1. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 8:55,0
2. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski – strata 1,5 sek.
3. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – strata 9,5 sek.
4. Paweł Sałosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – strata 21,7 sek.
5. Dawid Zawada MKS Istebna – strata 22,9 sek.
6. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski – strata 24 sek.
Wystartowało 44 zawodników

Klasyfikacja generalna junior D 2013
1. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 800 pkt.
2. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski - 680 pkt.
3. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski - 455 pkt.
4. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – 394 pkt.
5. Paweł Sałosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 346 pkt.
6. Marek Welusz SSR LZS Sokół Szczyrk – 301 pkt.

Juniorki D – 3 km F Mass Start
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 9:25,7
2. Magdalena Kobielusz MKS Istebna – strata 14,1 sek.
3. Eliza Rucka MKS Istebna – strata 25,8 sek.
4. Natalia Sewastynowicz MKS Istebna – strata 26,2 sek.
5. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – strata 40,9 sek.
6. Agnieszka Gucwa LKS Cerbud Ptaszkowa – strata 41,4 sek.
Wystartowały 53 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka D 2013
1. Magdalena Kobielusz MKS Istebna - 720 pkt.
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 720 pkt
3. Agnieszka Gucwa LKS Cerbud Ptaszkowa - 400 pkt.
4. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk - 391 pkt.
5. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba - 386 pkt
6. Natalia Sewastynowicz MKS Istebna – 384 pkt.

Juniorzy E – 3 km F Mass Start
1. Jan Zawada MKS Istebna – 10:30,6
2. Karol Smajdor KS Jedność Nowy Sącz – strata 1,8 sek.
3. Grzegorz Zawada MKS Istebna – 1,9 sek.
4. Jan Guńka KS Chochołów – strata 15,7 sek.
5. Emil Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski – strata 20,6 sek.
6. Mateusz Rucki MKS Istebna – strata 26,3 sek.
Wystartowało 39 zawodników

Klasyfikacja generalna junior E 2013
1. Grzegorz Zawada MKS Istebna - 780 pkt.
2. Karol Smajdor KS Jedność Nowy Sącz - 660 pkt.
3. Jan Zawada MKS Istebna – 450 pkt.
4. Dawid Ciećko MULKS Tomaszów Lubelski - 425 pkt.
5. Mateusz Rucki MKS Istebna – 356 pkt.
6. Emil Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski – 341 pkt

Juniorki E – 3 km F Mass Start
1. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski – 7:33,3
2. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne – strata 0,9 sek.
3. Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka – strata 1:09,8 sek.
4. Magdalena Kuśmierz MULKS Tomaszów Lubelski – strata 1:12,7
5. Jolanta Chwostyk UKS Lotnik Ustjanowa – strata 1:23,7
6. Natalia Szymoniak LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany – strata 1:34,3
Wystartowało 49 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka E 2013
1. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 760 pkt.
2. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski - 720 pkt.
3. Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka - 430 pkt.
4. Daria Deja MKS Karkonosze Sporty Zimowe - 420 pkt.
4. Jolanta Chwostyk UKS Lotnik Ustjanowa - 420 pkt.
6. Magdalena Kuśmierz MULKS Tomaszów Lubelski - 345 pkt.

Klasyfikacja drużynowa 2013
1. MULKS Tomaszów Lubelski – 6469 pkt.
2. MKS Istebna - 5700 pkt.
3. MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 4637 pkt
4. NKS Trójwieś Beskidzka – 4543 pkt.
5. MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 3803 pkt.
6. UMKS Marklowice – 3550 pkt.
7. MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 2389 pkt.
8. UKS Rawa Siedlce – 2121 pkt.
9. KS Jedność Nowy Sącz – 1597 pkt.
10. LKS Klimczok Bystra - 1565 pkt.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Licealiada królowej sportu

Pływackie sprinty w stolicy Karkonoszy!

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Victoria, Julia, Jagoda i Wiktoria w finałach MP!

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Wybory: Zwycięstwo PiS

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
348
Tak
55%
Nie
38%
Nie wiem
8%