MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Po upadku wraca do formy

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia 2006, 10:41
Autor: TEJO
Fot. KMP
Stan zdrowia chłopca, który w miniony piątek spadł z trzeciego piętra jednego z domów wypoczynkowych w Szklarskiej Porębie, poprawia się. Kolonista niebawem wraca do domu.

Przypomnijmy: dziewięciolatek jest somnambulikiem. Wstał w trakcie snu i nieświadomie podszedł do okna pokoju, w którym nocował. Wypadł z trzeciego piętra. Na szczęście pod nim znajdował się daszek przybudówki. Chłopak upadł na niego, a potem stoczył się na ziemię. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Na szczęście okazały się one niegroźne dla zdrowia chłopca. – Miał dużo szczęścia – potwierdza z-ca dyrektora szpitala wojewódzkiego Piotr Binek. Po kilku dniach kuracji chłopiec jest na tyle zdrowy, że może wrócić do domu.

W poniedziałek pacjenta odwiedzili policjanci. – Podarowaliśmy chłopcu maskotkę Komisarza Lwa i życzyliśmy dużo zdrowia. On sam przyznał, że czuje się dobrze – mówi sierż. sztabowa Danuta Razmysłowicz z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Początkowo planowano, że kolonista powróci do Szklarskiej Poręby i będzie nocował pod opieką wychowawców. Jednak matka dziecka zdecydowała, że zabierze syna do domu.

Po przeprowadzonym dochodzeniu policjanci nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości na koloniach. Przyczyną przykrego zajścia było lunatykowanie dziewięciolatka, o którym nie wiedzieli opiekunowie dzieci z Olsztyna wypoczywających w Karkonoszach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Zmiany na Ogińskiego

Nietypowy finał Ligi Rocka

Wizyta profesora

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Zygzakiem po ulicy

Lwówczanin w ITTF

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
636
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%