MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Po turniejach gry w bule – wyniki

Wiadomości: Region
Wtorek, 28 sierpnia 2012, 7:37
Aktualizacja: 9:28
Autor: Agrafka
Fot. organizator
Drużyna z Boguszowa Gorc w składzie: Mateusz Wiśniewski, Dawid Matuszewski oraz Michał Sulwiński wygrała Turniej o Pucha Wójta Gminy Podgórzyn, który odbył się w miniony weekend (25–26 sierpnia). Natomiast drużyna o nazwie „Przebłysk Geniuszu” ze Śremu (Marek Maćkowski i Mateusz Wojna junior) zdobyła pierwsze miejsce w Turnieju Lawendowe Wzgórze.

Drugie miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn, w którym startowało 12 tripletów, zdobyli wrocławianie w składzie: Zdzisław Kmieciak, Parchanowicz Urszula oraz Józef Parchanowicz. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Jedliny Zdrój w składzie: Tadeusz Obuchowski, Gabriel Kaźmierczak i Piotr Juś.

- Warto dodać, że w rozgrywkach wzięły udział dwie drużyny z Niemiec, a jedna z nich o nazwie miasta z którego przyjechali, czyli Reichenbach zajęła 7 miejsce – mówił Robert Balcerek, organizator turnieju.
Drugie miejsce w Turnieju Lawendowe Wzgórze przyznano drużynie „Wschodzące Gwiazdy” z Jedliny Zdrój w składzie: Tadeusz Obuchowski i Gabriel Kaźmierczak. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Bąba” z Wrocławia (Małgorzata Bąba i Marek Bąba).

Jeleniogórzanin - Artur Kokoszka, który grał w drużynie „Piar” zdobył czwarte miejsce wspólnie z kolegą ze Śremu. Piąte miejsce przypadło drużynie „2+” , w której skład wchodzili: Robert Balcerek i Grzegorz Stergiadis, pochodzących także z Jeleniej Góry. Grupę B wygrała drużyna o nazwie „Niespodzianka”, w składzie Małgorzata Winiarska i Dariusz Stergiadis.

- Na uwagę zasługiwał występ amatorów z drużyny „Przesieka Górna” (Iwona Ławińska - Tarsa i Robert Tarsa), którzy startując po raz pierwszy w turnieju, w gronie profesjonalistów zajęli 21 miejsce na 25 startujących drużyn – dodał Robert Balcerek.

Ponadto w Turnieju Lawendowe Wzgórze startowały trzy drużyny z Niemiec i wszystkie zakwalifikowały się do fazy play off . W klasyfikacji końcowej zajęły odpowiednio 7, 8 i 13 miejsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Skalne ławki pod Szrenicą

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~PL 28-08-2012 9:46
Brawo świetna gra.
~ 28-08-2012 11:12
Świetna gra - zgodzę się. Szkoda tradycyjnie zresztą, że dowiadujemy się o imprezach już po fakcie.... Ile można prosić, by wcześniej rzetelnie informować czytelników o nadchodzących wydarzeniach?
~robert b 28-08-2012 20:13
zapraszamy na treningi w czwartek o godz. 16 na stadionie w Podgórzynie i w niedziele na lotnisku - aeroklub jeleniogórski ul. Łomnicka o godz.15 Robert Balcerek- Jeleniogórski Klub Petanque

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

Porównaj ceny z Jelonką.com

Opieka nad seniorem – darmowe szkolenie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Spódnice to kwintesencja kobiecości i elegancji w jednym

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
150
Tak
37%
Nie
55%
Nie wiem
7%