MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Po turniejach gry w bule – wyniki

Wiadomości: Region
Wtorek, 28 sierpnia 2012, 7:37
Aktualizacja: 9:28
Autor: Agrafka
Fot. organizator
Drużyna z Boguszowa Gorc w składzie: Mateusz Wiśniewski, Dawid Matuszewski oraz Michał Sulwiński wygrała Turniej o Pucha Wójta Gminy Podgórzyn, który odbył się w miniony weekend (25–26 sierpnia). Natomiast drużyna o nazwie „Przebłysk Geniuszu” ze Śremu (Marek Maćkowski i Mateusz Wojna junior) zdobyła pierwsze miejsce w Turnieju Lawendowe Wzgórze.

Drugie miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn, w którym startowało 12 tripletów, zdobyli wrocławianie w składzie: Zdzisław Kmieciak, Parchanowicz Urszula oraz Józef Parchanowicz. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Jedliny Zdrój w składzie: Tadeusz Obuchowski, Gabriel Kaźmierczak i Piotr Juś.

- Warto dodać, że w rozgrywkach wzięły udział dwie drużyny z Niemiec, a jedna z nich o nazwie miasta z którego przyjechali, czyli Reichenbach zajęła 7 miejsce – mówił Robert Balcerek, organizator turnieju.
Drugie miejsce w Turnieju Lawendowe Wzgórze przyznano drużynie „Wschodzące Gwiazdy” z Jedliny Zdrój w składzie: Tadeusz Obuchowski i Gabriel Kaźmierczak. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Bąba” z Wrocławia (Małgorzata Bąba i Marek Bąba).

Jeleniogórzanin - Artur Kokoszka, który grał w drużynie „Piar” zdobył czwarte miejsce wspólnie z kolegą ze Śremu. Piąte miejsce przypadło drużynie „2+” , w której skład wchodzili: Robert Balcerek i Grzegorz Stergiadis, pochodzących także z Jeleniej Góry. Grupę B wygrała drużyna o nazwie „Niespodzianka”, w składzie Małgorzata Winiarska i Dariusz Stergiadis.

- Na uwagę zasługiwał występ amatorów z drużyny „Przesieka Górna” (Iwona Ławińska - Tarsa i Robert Tarsa), którzy startując po raz pierwszy w turnieju, w gronie profesjonalistów zajęli 21 miejsce na 25 startujących drużyn – dodał Robert Balcerek.

Ponadto w Turnieju Lawendowe Wzgórze startowały trzy drużyny z Niemiec i wszystkie zakwalifikowały się do fazy play off . W klasyfikacji końcowej zajęły odpowiednio 7, 8 i 13 miejsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Święto Białej Laski

Nie dla tego masztu

O rozpadających się górach

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~PL 28-08-2012 9:46
Brawo świetna gra.
~ 28-08-2012 11:12
Świetna gra - zgodzę się. Szkoda tradycyjnie zresztą, że dowiadujemy się o imprezach już po fakcie.... Ile można prosić, by wcześniej rzetelnie informować czytelników o nadchodzących wydarzeniach?
~robert b 28-08-2012 20:13
zapraszamy na treningi w czwartek o godz. 16 na stadionie w Podgórzynie i w niedziele na lotnisku - aeroklub jeleniogórski ul. Łomnicka o godz.15 Robert Balcerek- Jeleniogórski Klub Petanque

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie kręcone!

Wypadek przy baniakach  

Zamknięty szlak przez Kocioł Łomniczki

Na stadionie już jasno

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%