MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Po serii udanych występów przyszedł czas na porażkę

Wiadomości: Wrocław
Poniedziałek, 15 grudnia 2008, 1:55
Aktualizacja: 1:57
Autor: Mateusz Banaszak
Po zwycięskiej passie siedmiu wygranych, jeleniogórskie kadetki doznały porażki. Pogromcą jeleniogórskiego zespołu okazał się wrocławski MOS , który wygrał na własnym parkiecie 68:57.

Jeleniogórzanki walczyły do samego końca, ale można stwierdzić że o końcowym sukcesie wrocławianek w tym meczu zadecydowała pierwsza zwycięska kwarta. Tu wrocławianki odskoczyły rywalkom na sześć punktów i tej przewagi nie oddały do końca spotkania.

W drugiej odsłonie, jeleniogórzanki zniwelowały nieznaczną część strat, lecz na więcej nie pozwalały wrocławianki, które grały agresywnie, szybko i dynamicznie.

Po zmianie stron, gospodynie zdołały dorzucić jeszcze trzy oczka więcej do swojego konta tym samym przesądzając o wygranej. W IV kwarcie jeleniogórzanki zerwały się do szaleńczego ataku, lecz było już za późno, aby móc coś zmienić w tym spotkaniu. W dodatku skuteczna gra defensywna i dobra postawa koszykarek MOS-u które dzielnie walczyły , nie pozwoliła jeleniogórzankom odnieść kolejnego zwycięstwa w lidze.

MOS Wrocław - Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 68:57 (20:14, 12:13, 21:18, 15:12)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mistrzowska "Jedenastka"

Wypadek przy baniakach  

Zwycięstwo w Kościanie

Studium na początek

O rozpadających się górach

Motocykliści dla Niepodległej

Radni KO przeciw kupcom?

Udany Piknik Strzelecki

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
829
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%