MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Po rodzinnym, baśniowym poranku w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 lutego 2015, 10:47
Aktualizacja: 10:54
Autor: Organizator
Fot. Organizator
W minioną niedzielę (15.02) w Miejskim Domu Kultury „Muflon” odbyła się kolejna impreza z cyklu „Poranki Rodzinne – z Bolkiem i Lolkiem dookoła świata”. W lutym organizatorzy zaprosili wszystkich w podróż na tajemniczy Biegun Północny, gdzie czekało spotkanie z Królową Śniegu.

Uczestnicy Poranka przypomnieli sobie piękną baśń Andersena o miłości i przyjaźni, która jest w stanie pokonać wszystko, nawet złą Królową Śniegu i odłamek magicznego lustra w serduszku. Podczas warsztatów plastycznych dzieci wykonywały niezwykłe zwierciadła, w których odbija się tylko to, co piękne. Odpowiadały też na pytanie: „Co to jest miłość”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów: Termy Cieplickie Sp. z o.o., Jelenia Plast Sp. z o.o., Czekoladziarnia, Hotel Gołębiewski, Sklep „Mały Bucik”, Sklep internetowy „Dziecko i my”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Polana Jakuszycka – rusza już inwestycja  

Wędrówka na Grodną

Dużo drożej za śmieci

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 17-02-2015 23:23
rewelacja, dzieci sa zawsze zachwycone !!!
~BrawA!!! 18-02-2015 10:11
Wielokrotnie czytam na forach jaki to Sobieszów jest be, tylko złośliwcy mogą pisać takie głupoty. MDK Muflon jest tego zaprzeczeniem. Poranki są rewelacyjne! Prowadzący za każdym razem zaskakują nowymi pomysłami. Super ekipa - dziękujemy :)
~ἄλφα 18-02-2015 22:33
To prawda,niespodzianki wpisane są w każdy Poranek ich pracy.Cała TRÓJKA,to sama przyjemność patrzeć na nich.Dzieci są zachwycone,my rodzice podwójnie.Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dachowanie audi

Atrakcje ze zniżką dla krwiodawców

Bilety MZK też podrożeją?

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Kolejowa po remoncie

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
352
Tak
23%
Nie
75%
Nie mam zdania
2%