MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Po policyjnej akcji „Prędkość”

Wiadomości: Powiat
Poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 14:16
Aktualizacja: 22:36
Autor: 112
Fot. Archiwum
95 kierowców ukaranych mandatami, zatrzymane trzy prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości – to efekt prowadzonej 25 sierpnia policyjnej akcji „Prędkość”. Działania prowadzone były w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych Jeleniej Góry. Ogólnie funkcjonariusze skontrolowali 124 pojazdy.

- Policjanci szczególnym nadzorem objęli drogi główne naszego miasta, a pracę ich wspomagały radarowe mierniki prędkości oraz alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzali, czy kierowcy i pasażerowie w czasie jazdy stosują pasy bezpieczeństwa informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Działania takie będą prowadzone cykliczne w różnych częściach miasta i powiatu jeleniogórskiego. Kierowców, którzy będą łamać przepisy w zakresie bezpieczeństwa na drogach policjanci będą dyscyplinować mandatami i punktami karnymi – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Staranował samochody

Odpust na Śnieżce

Dachowanie po alkoholu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Bambo 28-08-2017 15:54
Statystyki podane i co z tego?... Z prostej a...lizy - skontrolowanych 124 pojazdów wynika, że na ta ilość zbliżona jest do poprzednich akcji - ok. 2% - 3% kierowców jeździ poprawnie (na tą liczbę skontrolowanych pojazdów)!!! I jeszcze zapowiedź, że akcje będą prowadzone cykliczne. W stosunku do takich statystyk akcja ta powinna mieć charakter permanentny!!! Panowie i panie policjantki wielki szacunek. Panie komandzie właściwy "drogówki jeleniogórskiej" niech pan w końcu przea...lizuje i wyciągnie wnioski z działań pana podwładnych i wyciągnie winsoki.
~ 28-08-2017 16:13
to jusz na pewno po akcji bo musze do zgorzelca a te 3 piwa jeszcze ze mnie nie wyparowały?
~huehue 28-08-2017 22:39
Ta, cykliczne akcje pod koniec miesiąca co by normy wyrobić. Porażka ta policja.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Klasyki zjechały do Kowar

Auto wypadło z drogi

Śmierć na żwirowni

Jechała zbyt prędko

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
484
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%