MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Po pierwsze: nie bać się

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 23 maja 2010, 20:32
Autor: admin
admin
Fot. admin
Gościem Dialogów Jelonki był Kazimierz Piotrowski, były wiceprezydent Jeleniej Góry związany również z byłą Unią Demokratyczną.

Kazimierza Piotrowskiego znają wszyscy nasi Internatauci, bo jako jeden z nielicznych podpisuje swoje posty imieniem i nazwiskiem. Odwaga w sieci to jedna z dewiz byłego działacza samorządowego, który uczestniczył w wydarzeniach początkujących samorządność w Jeleniej Górze w 1990 roku. Gość Wiktora Marconiego mówi o zbliżającej się kampanii przed wyborami samorządowymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Poseł Lewicy: Papuga powtarzająca "Konstytucja" to trochę za mało

Działka nad zabytek?

Nadbrzeżna gotowa

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~Polak 23-05-2010 21:42
Taką kampanię PIS prowadzi, jaką chce Panie Kazimierzu, a Pan Jarek ma prawo działać tak jak chce. Wydaje mi się, że jako były członek Unii Demokratycznej Pan Kazimierz podchodzi z b. dużą rezerwą do prawicy, a zwłaszcza do PIS-u, chociaż o Pani Machałek wypowiada się jako o solidnym pośle. Ważna sprawa - Pan Kazimierz prywatnie jest b. przyjemnym człowiekiem i i dosyć mądrze gada w niektórych sprawach. Może i szkoda, że nie kandyduje w lokalnych wyborach prezydenckich, bo niestety ewentualni kandydaci pojawiający się na firmamencie są cieńcy jak owsiki wiadomo gdzie. Chybabym na Pana zagłosował. W każdym razie pozdrawiam serdecznie Panie Kaziu.
~w13 24-05-2010 0:09
tak Kaziu>p jest niezly nawet jak ma sie inne poglady to nalezy jego stanowisko docenic no i jego wiedze/i zdjecia/
~wróżkana 24-05-2010 5:24
Samorządowiec to bardzo dobre słowo. Wszystko w nim zawarte. Sam rządzi i sam odbiera. Reasumując działania Pana Kazimierza Piotrowskiego od dnia 13 marca 2001 roku wyglada to jak "góralska mgła"czyli gówno widać!
~gosc niedzielny 25-05-2010 1:22
a więc po wypowiedzi KazimierzaP już wiem - będzie padało albo nie, polityka jest dobra, a nawet z czasem winna stać się bardzo nudna, no i wszyscy kandydaci na prezydenta JG są dobrzy, a nawet niektórzy są godni zaufania, bo są znaniu Panu Kazimierzowi od 20lat. Wywodów dot. Polski, żałoby itp nie słuchałem, gdyż Pan KazimierzP jest politykiem lokalnym, więc interesuje mnie co ma do powiedzenia nt Jeleniej Góry, a nie polskiej polityki. Niestety nie dowiedziałem się z wywiadu niczego wartościowego. Być może jest to zasługa prowadzącego, a być może Pana KazimierzaP. Można powiedzieć: wywiad odbębniony.
kazimierzp 25-05-2010 10:00
@~Polak! Nie interesuje mnie startowanie w wyborach na jakąkolwiek funkcję! Może, jeżeli bedą wybory bezpośrednie na radnych, tzn głosowanie na osobę a nie na listę partyjną, to tak! @~gosc niedzielny! Czy oczekiwałeś, że powiem iż x jest najlepszym kandydatem na prezydenta Jeleniej Góry, bo...! Uważam, że z potencjalnie startujących jest kilku godnych uwagi kandydatów. Jestem obecnie pracownikiem urzędu miasta i wręcz mi nie wypada wprost oceniać byłych i aktualnych moich pracodawców! Mogę i to robiłem apelować aby w swych wyborach nie kierować się pozorami i słowami pełnymi pustych frazesów. Starałem się też uświadomić ludziom, że nie pójście na głosowanie to też wybór! A jak się wyborcy zachowają, zobaczymy późną jesienią!?!
jgajewski 25-05-2010 10:39
Drodzy Państwo ! Pan Kazimierz jest faktycznie jednym z nielicznych, którzy podpisuja sie pod swoimi wypowiedziami !!! A konkretnie - jest nas dwóch ... Pan Kazimierz Piotrowski i Józef Gajewski ... Z tej racji, wielokrotnie nam się /imiennie/, dostaje od różnego rodzaju pieniaczy !!! Jakoś to znosimy i nie wdajemy sie w polemiki. Znam Pana Kazimierza od dość dawna i zawsze imponował mi odwagą w podejmowaniu decyzji !!! Jako W-ce Prezydent, był aktywnym i merytorycznym w każdej sprawie. Choć czesto mielismy różne zdania na sprawy samorządowe, to jednak zawsze /jak mawiał/, różniliśmy się pięknie !!! Serdecznie Pozdrawiam - Józef Gajewski ....
~A.B. 25-05-2010 14:45
KazimierzP. jest bardzo praktycznie i trzeżwo myślącym człowiekiem. Nieraz obserwowałem, jak miał odwagę sprowadzać na ziemię radnych, wypowiadajęcych niestworzone rzeczy, jako że radny nie bierze żadnej odpowiedzialności za to co mówi. Ponadto p. KazimierzP jest znawcą historii Jeleniej Góry nie tylko w sensie biegu dziejów, ale zna każdy detal architektoniczny i rozwiązania urbanistyczne, jakie tu na przestrzeni dziejów stanowiono.
~ 25-05-2010 17:33
~Pan Kazimierz ! ..to Prawdziwy Harcerz i chociaz trochę starszy .. jego serce jest młode !
~szacun 25-05-2010 18:14
kazimierzp obok pipi i rymcymcym jest jedną z najjaśniejszych gwiazd tego portalu!
~do szacun 26-05-2010 6:35
Nie stawiaj Pana KazimierzaP w jednym szeregu obok rymcycymcy i piipi, bo to nie ta kategoria. Podstawowa różnica to fakt, że on się podpisuje, a oni? Udają kogo innego niż są w rzeczywistości! Właśnie wyraziłeś BRAK SZACUNKU swoim postem ustawiając tego człowieka obok tych dwojga błaznów. On na to nie zasługuje!
~SULEWSKA zeŚWIDNICY 26-05-2010 7:10
Szanowni PANOWIE podpisujący się własnymi imionami i nazwiskami przypomnijcie sobie co udało WAM się dokonać w prostej w 2001 roku a następnie bardzo zagmatwanej sprawie Pani Danuty Sulewskiej. NO, CO? Nic, nic, nic . Jak dokończę studia geodezyjne to tę stworzona przez geodetów urzędu miasta jeleniej góry rozpierduchę a zamydlane przez Was Piotrowski i Gajewski i inni . Chwała mi że to koniec mojej walki z urzędasami . Nie na daremno walczyłam o swoje nieruchomości. Teraz poznawszy przeciwnika pomogę wszystkim poszkodowanym za darmo , wyprowadzę na prostą te kombinacje spekulacyjne zgodnie z prawem geodezyjno kartograficznym bez okradania ludzi z ich nieruchomości gruntowych. Przedawnienia i zasiedzenia jeszcze nie będzie. Wam Panowie „ była władza” wybaczam. Macie racje róbcie sobie rachunki swoich sumień ,bo to juz najwyższy czas.
~paff 26-05-2010 10:09
ciekawe czy Pan kazimierzp jako pracownik urzędu miasta 25.05.2010 (wtorek) o 10:00 był na urlopie czy coś w tym rodzaju, bo jeśli się udziela na jelonce w godzinach pracy to chyba nie wypada he he he, a potem się mówi że w urzędach kolejki i załatwić nic się nie da...
~..do 06:35 !!!!!!!!!!!!!!! 26-05-2010 10:21
..o jakim szeregu tutaj myslisz ? ~Kazimierz i Rymcycymcy mają kota ! Poważnie ! .. widziałam ! Piipi ? ..sama jest kotką ! Pokaz swoją odwagę i się podpisz i nie obrazaj fajnych jelonkowych !
kazimierzp 26-05-2010 15:24
@paff! Serdecznie pozdrawiam ze szpitala w którym będę jeszcze przez kilkanaście dni! Wiec co! Piff - paff i pudło!;-)
~ ..do Pana Kazimierzap ! 26-05-2010 15:35
.. zyczę POWROTU do zdrowia ! ~Czekam równiez na Pana komentarze i ciekawe fotki ! .. z pozdrowieniami Czytelniczka z "Jelonka"
~Sowa 28-05-2010 23:22
Panie Kazimierzup-podziękowania i uklony za -ligę- w komentarzu określającym zachowanie społeczne pewnej radnej. "Liga rządzi,liga radzil,liga nigdy cię nie zdradzi".Brawo 100% trafności !Pozdrowienia a huk!.
rymcycymcy 29-05-2010 1:25
Z nazwiska to kojarzyłem sobie Pana Kazimierza z pewnym stolarzem, co mi kiedyś spaprał robotę :) Teraz wiem, że to tylko zbieżność nazwisk, bo tamten wyglądał zupełnie inaczej ...:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa rozbudowa SOSW

Spotkali się z Beatą Kempą

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

M. Obrębalski o rewitalizacji linii kolejowych i taborze

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1285
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%