MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Po odwilży ślizgawica

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 21 grudnia 2009, 9:23
Aktualizacja: 9:25
Autor: TEJO
Kolizje na autostradzie A4 zablokowały ruch na południowej nitce drogi w kierunku Wrocławia. Powód zdarzeń: trudne warunki. Drogi są śliskie także w regionie jeleniogórskim. Policja apeluje o ostrożność.

Na 67. i 75. kilometrze A4 w kierunku Wrocławia doszło do dwóch kolizji. W jednej osobowe auto zjechało do rowu. W drugiej samochód ciężarowy uderzył w barierkę energochłonną i stanął w poprzek jezdni blokując ruch. Wyznaczono objazdy - donoszą info@droginaszostke.pl

Policjanci ostrzegają przed śliską nawierzchnią. W związku z odwilżą na jezdniach pojawiły się bardzo niebezpieczne oblodzone fragmenty. Nietrudno o wypadek. Zalecana jest wyjątkowo ostrożna jazda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Odpowie za usiłowanie kradzieży rozbójniczej i napaść

Kolizja audi i forda

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Warto sprawdzić 21-12-2009 10:53
Niech Policja przestanie apelować, a pokazuje się częściej na drogach. Ich obecność na drodze jakoś cudownie powoduje, że wszyscy jadą przepisowo. Tak przy okazji to z jakiego źródła Jelonka pobiera publikowana prognozę pogody, bo ostatnio znacząco mijała się z rzeczywistością w/g prognozy miało być -10 a naprawdę -21 to bardzo duży błąd
~As Kier 21-12-2009 10:58
Policja na większość zdarzeń ma jedno wyjaśnienie mianowicie niedostosowanie prędkości do warunków i kara kierowcę, a może tak popędzić odpowiedzialnych za drogi i ich karać za niedostosowanie dróg do bezpiecznej jazdy.
~ 21-12-2009 17:41
ŁATWIEJ KIEROWCĘ BO JEST NA MIEJSCU I MANDAT GOTOWY I WYNIK JEST .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Uszkodzony dach szpitala

Potrącenie na Wojska Polskiego

Mają w nosie pieszych

Sentymentalny powrót Watry

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
992
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%