MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Po konkursie kolęd i pastorałek

Wiadomości: Karpacz
Piątek, 26 grudnia 2014, 8:27
Aktualizacja: 8:40
Autor: Małgorzata Marciniak
Fot. Organizatorzy
Prawie 40 uczestników z Mysłakowic, Karpacza, Łomnicy, Jeżowa Sudeckiego, Szkoły 707 w Karpaczu i z Kowar, zgłosiło się na Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Zespole Szkół w Karpaczu. Uczniowie startowali w kategorii klas I–III, IV–VI oraz gimnazjum. Dzisiaj (26.12) natomiast uczniowie Zespołu Szkół w Karpaczu zapraszają na wspólne kolędowanie po mszy o godz. 13.00.

Podczas konkursu jury miało ogromny problem z wyborem zwycięzców, bo poziom konkursu był bardzo wysoki. Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii klas młodszych zajęła Liwia Kubik, drugie miejsce Nissa Pasha, a trzecie miejsce Juliusz Ellwart. Wyróżnienia otrzymali: Honorata Szewczyk, Martyna Łasisz i Julia Mania.

W klasach IV-VI pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Świerczek, drugie miejsce Piotr Marciniak, a trzecie miejsce Hanna Chowańska. Wyróżnienia odebrali natomiast: Emilia Luty i Piotr Marciniak, Dominika Chrzan, Barbara Kasprzak, Dominika Perłowska i Zuzanna Piątkowska.

Wśród uczniów gimnazjum pierwsze miejsce zajął Mikołaj Liniewicz, drugie miejsce zajęła Laura Gadomska, a trzecie miejsce: Laura Gadomska, Katarzyna Kasprzak oraz Mikołaj Marciniak. Wyróżnienia otrzymali Karolina Łukasiewicz, Jola Wrona i Wiktoria Ostrowska. Jury przyznało również nagrodę Grand Prix. Otrzymała ją Katarzyna Kasprzak.

Laureaci otrzymali m.in. słuchawki Philipsa, bony do czekoladziarni Mont Blanc, albumy z Kościółkiem Wang, dekoracje świąteczne i słodycze. Rozlosowano także karnet do Parku Wodnego Tropikana. Nie zabrakło również poczęstunku, który zapewniła szkoła.

Nagrody szkoła pozyskała od fundatorów: Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang, Parafii Rzymsko-Katolickiej w Karpaczu oraz firm: zegarek.net i Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Dzisiaj (26.12) uczniowie Zespołu Szkół w Karpaczu zapraszają na wspólne kolędowanie po mszy o godz. 13.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Zderzenie motocykla z volvo w Cieplicach

Festyn z okazji Dnia Dziecka na Zabobrzu  

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Indoktrynacja 26-12-2014 8:45
niesamowite
~mama. 26-12-2014 9:03
super,ze w dzisiejszych czasach jeszcze ktos pielęgnuje zwyczaje śpiewania kolęd. Wreszcie jakaś informacja na czas. Biorę dzieciaki i jadę posłuchać:)
~zoska 26-12-2014 17:34
byłam. Może nagłośnienie nie do końca udane ale śpiew... ehhhh. Fajne dzieciaczki:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trawnik to nie parking

„Godziny Ciszy” dla autystyków

Zlot Zabytkowych Mercedesów 2019  

To parking MPGK?

Sportowa uroczystość

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
810
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%