MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Po Jeleniogóralskim Jarmarku gotowi na Wielkanoc

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 10:01
Aktualizacja: 10:28
Autor: Przemo
Fot. Przemo
W salach Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. 1. Maja 60 przez dwa dni mieszkańcy i turyści mogli nabyć produkty wielkanocne, a także wziąć udział we wszelkiego rodzaju warsztatach: malarskich, witrażowych czy drewnianych.

Palmy wielkanocne, tradycyjne i współczesne pisanki, baranki, zajączki, ptaszki, koszyczki, serwetki i wiele innych - to produkty, które pięknie ozdobione cieszyły oko zwiedzających. Wielkanocne ozdoby można było nabyć za przystępną cenę i już na tydzień przed świętami poczuć magię Wielkanocy.

Na świątecznym kiermaszu nie zabrakło stoisk gastronomicznych, sprzedającym i gościom czas umilały prezentacje muzyczne, wokalne i instrumentalne. Odbyły się również pokazy rzemiosł artystycznych polskich i czeskich twórców, warsztaty dla dzieci „Malujemy barana”, warsztaty ceramiki artystycznej „Słoneczny zegar”, warsztaty witrażowe „Zegar z kukułką”, warsztaty drewniane „Zegary Drewniane", a także warsztaty filcowania „Wełniany czas” oraz pokaz wypalania ceramiki.

Projekt „Sztuka bez Granic” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 – 2013. Przekraczamy granice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Rusza przebudowa ulicy

Wybiorą sołtysa

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jakitaki 14-04-2014 12:14
.....mieszkańcy mogli wziąć udział w warsztatach.... :D tak mogli... warsztaty 4 zł :D
~nuda 14-04-2014 21:21
Nuda nuda, nuda. kilka stoisk, niewielki wybór i wiecznie to samo na straganach, coraz bardziej żenujące i to za unijne pieniądze

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Znaleziono niewybuch

Gra Miejska w Piechowicach – 3 października

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
942
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%