MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Po gwałtownym hamowaniu autobusu złamała nogę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 5 listopada 2010, 11:48
Aktualizacja: 11:50
Autor: Angela
61–letnia pasażerka autobusu trafiła wczoraj do szpitala po tym, jak kierowca MZK gwałtownie zahamował, by uniknąć uderzenia w przebiegające przez jezdnię zwierzę.

Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Wolności nieopodal Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze. Kierowca MZK tłumaczył, że zahamował gwałtownie, bo nie chciał uderzyć w zwierzę, które niespodziewanie wybiegło mu na jezdnię. Poszkodowaną, która wskutek hamowania przewróciła się, pogotowie odwiozło do szpitala, gdzie stwierdzono u niej złamanie nogi. W autobusie upadła także inna pasażerka, ale jej nic się nie stało. Działania policji, która obecnie prowadzi postępowanie w tej sprawie, na miejscu trwały wczoraj ponad dwie godziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Ponad kilogram marihuany nie trafi do sprzedaży

Brak wyobraźni kierowcy

Komentarze (24) Dodaj komentarz

~bęc 5-11-2010 13:58
i odszkodowanie dla pani gotowe :)
wupe 5-11-2010 14:15
naklejki w autobusach z informacją żeby "w trakcie jazdy trzymać się uchwytów" nie są dla ozdoby...
~ 5-11-2010 14:30
rzadko jeżdżę autobusami ,ale kiedy ostatnio jechałam kierowca jechał tak brawurowo ,że trzymanie się uchwytów niewiele dało. Hamował gwałtownie przed przystankami i tylko cudem nikomu nic się nie stało. Oni tak jeżdżą.
~...tesii.... 5-11-2010 14:59
jezdza brawurowo,sluchaja muzyki przez sluchawki i panienki wisza im na kierownicy caly dzien..ot praca kierowcy MZK
Piipi Jelonkowa 5-11-2010 15:18
..do - ~Tesli .. ~Grzesznik/czko ! .. gdzie ty masz oczy ! ..jakie panienki ?? Większosc kierowców ma Matkę Boskę !
~pasażer 5-11-2010 15:19
dodam do tego jeszcze rozmowy przez telefon co jest zabronione przepisami ale oni mają to gdzieś
~ 5-11-2010 16:36
Nie można zbanować tego śmieszka?
ebee 5-11-2010 16:37
Jedno przykre zdarzenie i już wieszanie psów na kierowcach MZK. Jednak gdyby wszyscy jeździli tak jak oni w mieście by było duzo mniej wypadków. I jeszcze dla ewentualnych krytykujacych mój komentarz. Nie jestem kierowcą autobusu, ale bardzo duzo jeżdżę osobówką. Min 30 tys km rocznie. Pozdrawiam, EBEE
~ 5-11-2010 16:48
30 tys to można kręcąc się po mieście JG mniej niż 100 dziennie to faktycznie dużo
~kukuryku 5-11-2010 17:35
Piipi ja myslalem, ze ty udajesz idiotke ale tak cie tu obserwuje i mysle, ze jestes 100% naturalna.
~marcino 5-11-2010 18:04
ja tam w pół roku zrobiłem 42tys. osobówką i wiele razy musiałem gwałtownie hamować przez zwierzęta więc kumam o co chodzi.
rymcycymcy 5-11-2010 18:21
| Piipi Jelonkowa | ..Tesii dobrze kombinuje ...Matka B. była poniekąd panienką nieustannie :)
~modniś 5-11-2010 19:04
JK na 100 % :)
~pasażerka 5-11-2010 19:57
tak,to prawda,że kierowcy MZK jeżdżą brawurowo,ale nie uważam,że są dobrymi kierowcami. oni po prostu muszą tak jeździć,jeżdżą na czas,niekiedy mają opóźnienia po 30-40 minut,dlatego rozumiem ich.
~Yachi 5-11-2010 23:27
Piipi skończ. Nikt nie ma zamiaru przejmować się niekochaną i niedowartościowaną osobą która swoją głupotę okazuje na jelonce. Współczuję. A co do artukułu to powiem że część kierowców jezdzi naprawdę niebezpiecznie i brawurowo.. Wracając ze szkoły często zastanawiałam się czy nie zrobić zdjęcia kierowcy rozmawiającemu przez telefon. Mimo to, większość z nich dobrze jezdzi a za wypadki w większej częśći odpowiedzialni są pieszy lub inne samochody. No i zawsze miło jest usłyszeć ,,dzien dobry" od kierowcy :)
Piipi Jelonkowa 6-11-2010 9:44
~Yachi .. ~Hi, ..z radarem będzie Ci do twarzy !
~DINO 6-11-2010 10:43
wsiadła w autobus skasowała bilet za 2.24 a do celu dojechała karetką tylkow mzk śrubje się czas przejazdu autobusu a winą obarcza kierowców amoze by tak planiste sprawdzic na jakiej podstawie taki czas przejazdu ustalił
~ 6-11-2010 11:27
dajcie spokoj Piipi. Niech pisze, jak chce. Przynajmniej nikogo nie obraza, jak wielu tutaj.Jej pisanie nikomu nie szkodzi. Nie podoba sie=nie czytac. Piipi, pozdrawiam Cie deszczowo z daleka.
~mieszkaniec. 6-11-2010 12:43
ale niekt nie zauwazyl.. ze inni pasazerowie musieli przez ta babe dwie godziny siedziec w autobsuie.... az policja wykona czynosci:( masakra.. a w dodatku jeszcze dostanei odszkodowanie== :( latwiej i taneijbyloby gdzybe sie zabwila upadajac...
~bezdomny 6-11-2010 14:30
mieszkaniec.....pustaku kup sobie proce i strzel sobie w ten pusty leb.......bedzie tanio i smiesznie.......
~"mieszkaniec 6-11-2010 16:11
mieszkaniec jest niepoczytalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Jariath 6-11-2010 18:42
Straszne , wiadomosc godna zauwazenia . Tam w autobusach sa takie rurki , niektorzy zwia je poreczami , uchwytami etc. Ludkowie sobie trzymaja te rurki zwane poreczami , uchwytami zeby nie upasc . Ja nie widze zadnego problemu w tym , kobita padla na twarz aby nie napisac inaczej i zlamala noge , mysle nawet , ze jest kobieta z nadwaga i nie maial innego wyjscia tylko pasc na ... twarz . Kierowca nie zrobil nic zlego , gratulacje dla pana kierowcy .
~pasazer 8-11-2010 6:39
sa kierowcy i kierowcy. prawda ze jezdza brawurowo a zwlaszcza jak siedzi panienka prawie na pulpicie kierowcy. i jak wtedy moze jechac bezpiecznie kiedy ta panienka caly czas mu nawija. pan kierowca ruszajac z przystanku ruszyl tak gwaltownie ze nie mialem sie czego trzymac bo kasowalem bilet a siniaka mam do dzis.
~123 11-11-2010 11:49
Kierowca hamował gwałtownie kilka razy podczas przejażdżki, a zwierze o dziwo tylko raz mu wybiegło :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czad na Kiepury

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Auto w rowie w Płoszczynie

7–latek w nocy błąkał się po mieście

Złodzieje grasowali na jednym z campingów – zostali zatrzymani

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
273
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
12%