im. Łucji, Justyny

Po dobrym meczu pokonali Śląska

Wtorek, 15 września 2020, 10:11
Aktualizacja: 10:22
W meczu 5. kolejki II Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych Karkonosze Jelenia Góra pokonały Śląska II Wrocław 5:3. Mecz mógł się podobać i co najważniejsze, trzy punkty pozostały przy Złotniczej.

Biało-niebiescy dobrze rozpoczęli mecz, prowadzili już 2:0, a do przerwy 3:1, ale goście podjęli walkę i w 61. minucie było już 3:3. Wojnę nerwów lepiej wytrzymali miejscowi wygrywając ostatecznie 5:3.

Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław 5:3 (3:1)

Gole: 1:0 Lewkowicz 10', 2:0 Kowalski 30', 2:1 Kozak 33', 3:1 Kowalski 35', 3:2 Antos 52', 3:3 Wdowski 61', 4:3 Kowalski 71', 5:3 Kamiński 90'+1.

Karkonosze: Ślaz - Zielonka (65' Kossowski), Wąsiewski, Siwek, Kowalski, Karmelita (87' Sztac), Kania, Kamiński (90'+3 Hordyniak), M. Lewkowicz (66' Szkutnicki), K. Lewkowicz (60' Furman), Najda.
Śląsk: Kołodziej - Kozak, Jankowski (15' Barański), Antos (72' Stefanowicz), Wdowski, Zapał, Włodarczyk (64' Humski), Sokołowski (70' Grzelak), Golińczak, Chajdziony (46' Kołodziejski), Kruk.

W tabeli II ligi wojewódzkiej Karkonosze z dorobkiem 6 punktów zajmują 5. miejsce. W następnej kolejce (19.09, godz. 10:00) ekipa Jarosława Wichowskiego zagra we Wrocławiu z Olympic Junior.