MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Po czwartej edycji turnieju tenisa dla dzieci i młodzieży

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 2 października 2016, 9:05
Aktualizacja: 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Wczoraj (1.10) na kortach MOS–u przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze odbyła się cykliczna impreza, organizowana przez Akademię Tenisową Fun&Play w Jeleniej Górze. Była to już 4. edycja turnieju.

Pod koniec sezonu tenisowego zebrali się adepci najmłodsi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tenisem oraz młodzież prezentująca spore umiejętności na korcie. Ponad 40 uczestników zostało podzielonych na pięć kategorii według wieku. Przeszło cztery godziny rywalizacji przyniosło zarówno smutek jak i głośne okrzyki zwycięzców.

Na korcie głównym odbyło się wręczanie nagród zwycięzcom i nagród pamiątkowych uczestnikom. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe medale oraz dyplomy. Koordynator i trener Paweł Skoczek podkreślił duże zaangażowanie rodziców w organizację oraz przebieg turnieju.

- Impreza nabiera rozpędu z roku na rok, nie tylko w aspekcie sportowym, ale również organizacyjnym, a zaangażowanie rodziców podczas prac organizacyjnych jest nie mniejsze, niż ich pociech na korcie za co bardzo im dziękuję. Przy okazji chcę podziękować naszemu partnerowi i sponsorowi czyli Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu w Jeleniej Górze oraz restauracji "Zielony Kredens" za ufundowaną znaczną ilość voucherów - powiedział Paweł Skoczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Dzień Sportu

Jelonków trochę mniej

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~wdzięczna matka 2-10-2016 11:22
W imieniu swoim i wszystkich rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia tenisa zimnego do Akademii Tenisowej Fun&Play, serdecznie dziękuję trenerowi Panu Pawłowi Skoczkowi za ogromne zaangażowanie w rozwój naszych pociech, profesjonalne prowadzenie zajęć, organizację turniejów oraz promowanie tej wspaniałej dyscypliny jaką jest tenis ziemny. Współpraca z Panem to przyjemność. Życzę Panu wielu sukcesów w pracy zawodowej i życzliwych ludzi wokół, którzy nie będą "podcinać" Panu skrzydeł.
~rodzice 2-10-2016 12:18
Dziękuję, trenerowi Pawłowi,za zaangażowanie i profesjonalizm. Atmosfera jaką stwarza podczas treningów i wszelkich zajęć organizowanych przez swoją szkołę AT Fun&Play, jest godna naśladowania. Dzieci uwielbiają Pana Pawła, a zajęcia z Nim poza ciężką pracą są wspaniałą przygodą. Trener, mimo młodego wieku jest osobą dojrzałą, odpowiedzialną, i nastawioną na sukces...własny i dzieciaków. Panie Pawle, przyszłość tenisa w naszym mieście zależy od Pana... Aby Pana determinacja jak najszybciej przerodziła się w Sukces...
~sajmon 2-10-2016 18:40
Szczerze nie znam :) ale te dwa wpisy i od razu skojarzyły mi się z głęboką komuną :) gdzie włazili ludzie dygnitarzom w d_pę :) Coś jak film Barei :) Tym bardziej że to nie wypowiedź dzieci tylko matek tych pociech :) Widocznie pan Paweł dobrze działa na mamuśki :)
~--- 3-10-2016 9:23
Panie sajmon...to frustracja, czy kryzys połowy życia??? Proszę się ruszyć i uaktywnić, choć w dziesiętnej części tego co robi P. Paweł a aplauz dosięgnie także Pana ;-)Trener działa na mamuśki, bo coś robi i dobrze wygląda. A nie jak całe rzesze zapyziałych, leniwych, zgorzkniałych facetów, którzy oczekują uwielbienia za fakt istnienia, posiadania ogromnego brzucha i oczekiwań (oczywiście nie generalizuję) Czy w Pana przekonaniu słowa uznania to tylko Bareja...? A aktywność wymaga hejtu ? Panie Pawle niech Pan działa jak dotychczas...nie tylko na mamuśki...:-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Identyfikacja wizualna

Patrolowali jezioro

Maseczki... pamiątką?

Na Polanie praca wre!  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
803
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%