MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Po czwartej edycji turnieju tenisa dla dzieci i młodzieży

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 2 października 2016, 9:05
Aktualizacja: 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Wczoraj (1.10) na kortach MOS–u przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze odbyła się cykliczna impreza, organizowana przez Akademię Tenisową Fun&Play w Jeleniej Górze. Była to już 4. edycja turnieju.

Pod koniec sezonu tenisowego zebrali się adepci najmłodsi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tenisem oraz młodzież prezentująca spore umiejętności na korcie. Ponad 40 uczestników zostało podzielonych na pięć kategorii według wieku. Przeszło cztery godziny rywalizacji przyniosło zarówno smutek jak i głośne okrzyki zwycięzców.

Na korcie głównym odbyło się wręczanie nagród zwycięzcom i nagród pamiątkowych uczestnikom. Każde dziecko otrzymało pamiątkowe medale oraz dyplomy. Koordynator i trener Paweł Skoczek podkreślił duże zaangażowanie rodziców w organizację oraz przebieg turnieju.

- Impreza nabiera rozpędu z roku na rok, nie tylko w aspekcie sportowym, ale również organizacyjnym, a zaangażowanie rodziców podczas prac organizacyjnych jest nie mniejsze, niż ich pociech na korcie za co bardzo im dziękuję. Przy okazji chcę podziękować naszemu partnerowi i sponsorowi czyli Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu w Jeleniej Górze oraz restauracji "Zielony Kredens" za ufundowaną znaczną ilość voucherów - powiedział Paweł Skoczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jubileusze małżeńskie

Sentymentalny powrót Watry

Studium na początek

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~wdzięczna matka 2-10-2016 11:22
W imieniu swoim i wszystkich rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia tenisa zimnego do Akademii Tenisowej Fun&Play, serdecznie dziękuję trenerowi Panu Pawłowi Skoczkowi za ogromne zaangażowanie w rozwój naszych pociech, profesjonalne prowadzenie zajęć, organizację turniejów oraz promowanie tej wspaniałej dyscypliny jaką jest tenis ziemny. Współpraca z Panem to przyjemność. Życzę Panu wielu sukcesów w pracy zawodowej i życzliwych ludzi wokół, którzy nie będą "podcinać" Panu skrzydeł.
~rodzice 2-10-2016 12:18
Dziękuję, trenerowi Pawłowi,za zaangażowanie i profesjonalizm. Atmosfera jaką stwarza podczas treningów i wszelkich zajęć organizowanych przez swoją szkołę AT Fun&Play, jest godna naśladowania. Dzieci uwielbiają Pana Pawła, a zajęcia z Nim poza ciężką pracą są wspaniałą przygodą. Trener, mimo młodego wieku jest osobą dojrzałą, odpowiedzialną, i nastawioną na sukces...własny i dzieciaków. Panie Pawle, przyszłość tenisa w naszym mieście zależy od Pana... Aby Pana determinacja jak najszybciej przerodziła się w Sukces...
~sajmon 2-10-2016 18:40
Szczerze nie znam :) ale te dwa wpisy i od razu skojarzyły mi się z głęboką komuną :) gdzie włazili ludzie dygnitarzom w d_pę :) Coś jak film Barei :) Tym bardziej że to nie wypowiedź dzieci tylko matek tych pociech :) Widocznie pan Paweł dobrze działa na mamuśki :)
~--- 3-10-2016 9:23
Panie sajmon...to frustracja, czy kryzys połowy życia??? Proszę się ruszyć i uaktywnić, choć w dziesiętnej części tego co robi P. Paweł a aplauz dosięgnie także Pana ;-)Trener działa na mamuśki, bo coś robi i dobrze wygląda. A nie jak całe rzesze zapyziałych, leniwych, zgorzkniałych facetów, którzy oczekują uwielbienia za fakt istnienia, posiadania ogromnego brzucha i oczekiwań (oczywiście nie generalizuję) Czy w Pana przekonaniu słowa uznania to tylko Bareja...? A aktywność wymaga hejtu ? Panie Pawle niech Pan działa jak dotychczas...nie tylko na mamuśki...:-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W Filharmonii dla Niepodległej

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Dla kobiet w Czekoladziarni

W obronie H. Tomaszewskiego

Mają w nosie pieszych

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
993
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%