MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pływackie mistrzostwa w kategorii szkół ponadgimnazjlanych

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 lutego 2014, 11:56
Aktualizacja: 14:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trzy drużyny dziewcząt i pięć zespołów chłopców wystartowało zawodach pływackich w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Dziewczęta

50 m styl dowolny
I. Paulina Kaszowska II LO 38,03
II. Marcelina Ścigała ZSOi T 38,94

50 m styl klasyczny
I. Joanna Drozd ZSOi T 37,86
II. Klaudia Owsianka ZSOiT 43,36
III Karolina Kosiorowska II LO 48,09
IV Patrycja Jachimowicz ZSLiZ nr 2 59,98
V Maja Bielecka ZSLiZ nr 2 1,13,63
VI Jagoda Cydzik ZSLiZ nr 2 1,13,93

50 m styl grzbietowy
I Anna Urbańska ZSO nr 1 42,40
II Roksana Korzeniowska II LO 43,39
III Ada Wałęska ZSOi T 44,68
IV Hanna Jerysz II LO 51,48
V Emilia Rydzy ZSOi T 54,25
VI Malwina Trznadel II LO 1,00,25

Sztafeta 4 x 50 m dziewczęta
I miejsce ZSOiT 2,28,5
II miejsce ZSO nr1 2,38,4
III miejsce II LO 3,12,5

Chłopcy

50 m styl dowolny
I. Leszek Wrzall ZSOnr 1 26,11
II. Iwo Wieczorek II LO 28,10
III. Grzegorz Lis ZSO nr 1 28,15
IV. Marcin Chrzanowski II LO 30,87
V. Dawid Rużański ZSElekt 32,75
VI. Jan Wacławski II LO 33,95
VII. Kamil Michaluk ZSElekt 35,36
VIII. Patryk Hus ZSElekt 37,38
IX. Wojciech Sadocha ZSOiT 39,07
X. Łukasz Michalski ZSOiT 39,35
XI. Kamil Owsiański ZST Mech 41,56
XII. Mateusz Siedlecki ZST Mech 42,14
XIII. Sebastian Stępka ZSLiZ nr 2 47,41
XIV. Krzysztof Żuchowski ZST Mech 50,50
XV. Filip Łeszega ZSOiT 52,35
XVI. Bartosz Dalinkiewicz ZSLiZ nr 2 53,71

50 m styl klasyczny
I. Patryk Bienias ZSO nr 1 35,62
II. Kornel Szymański ZSO nr 1 36,76
III. Jakub Żergicki ZSElekt 43,83
IV. Kamil Łęcki II LO 44,86
V. Jakub Wojciechowicz II LO 45,22
VI. Łukasz Wiśniewski ZSOiT 51,56
VII. Adam Tonkowicz ZSElekt 52,12
VIII. Dawid Zieliński ZST Mech 53,98
IX. Krystian Wójcik ZSElekt 54,14
X. Mateusz Siedlecki ZST Mech 1,06,48
XI. Krzstian Krajewski II LO 1,07,18
XII. Krzstian Białas ZST Mech 1,22,07
XIII. Michał Lejczak ZSOnr 1- dyskwalifikacja

50 m styl grzbietowy
I . Paweł Jędrzejczyk ZSElekt 35,58
II . Michał Rybiński ZSO nr 1 34,45
III. Tomasz Lejcza II LO 35,75
IV. Krzysztof Cidyło ZT Mech 38,43
V. Adrian Korzeniowski II LO 39,47
VI. Michał Trzepizur II LO 39,96
VII. Dawid Nazlukhanyan ZST Mech 44,02
VIII. Marcin Tonkowicz ZSElekt 46,38
IX Maciej Brylewski ZST Mech 46,85
X Albert Przybylski ZSOiT 54,10
XI Igor Sadowski ZSElekt 55,70
XII Bartosz Dalinkiewicz ZSLiZ nr 2 1,03,41

Sztafeta 4x 50 m chłopcy
I ZSO nr 1 1,52,88
II II LO 2,07,95
III ZSElekt 2,12,10
IV ZST Mech 2,32,06
V ZSOiT 3,02,95

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta
I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 18 pkt
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące 15 pkt
III -IV miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr2 6 pkt
--- Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 1 6 pkt

Chłopcy
I miejsce II Liceum Ogólnokształcące 83 pkt
II miejsce Zespół Szkół Elektronicznych 70 pkt
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 64 pkt
IV miejsce Zespół Szkół Technicznych Mechanik 42 pkt
V miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 27 pkt
VI miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych 2 5 pkt

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mamy pierwszy kobiecy medal MŚ!  

Bilety MZK też podrożeją?

Chojnik Maraton dla twardzieli

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

PiS apeluje do mieszkańców

Nowy sposób na wyższą emeryturę

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

Sudety w Gościńcu

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
122
Tak
25%
Nie
74%
Nie mam zdania
2%