MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pływacki obóz KS Just Swim JG

Wiadomości: Wieleń Zaobrzański
Środa, 1 sierpnia 2018, 23:34
Aktualizacja: Niedziela, 5 sierpnia 2018, 14:29
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W tym roku po raz kolejny Wieleń Zaobrzański był miejscem, gdzie klubowi zawodnicy KS Just Swim i ich rówieśnicy, spędzili dwutygodniowy okres wakacji w sposób aktywny.

- Ośrodek Krokus, w którym wypoczywali położony jest nad pięknym jeziorem Wieleńskim i oferuje bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, z którego codziennie korzystali. Kajaki, rowery wodne, windserfing, skimboarding, boiska do gier sportowych, piękna piaszczysta plaża nie pozwalały się naszym podopiecznym nudzić. Ponadto, korzystając z uroków terenu, zwiedzali okolice jeżdżąc rowerami po Przemęckim Parku Krajobrazowym, gdzie jednym z wyzwań było odnajdywanie skrzynek w ramach ogólnoświatowej gry terenowej znanej Geocachingiem. Dzieci codziennie rywalizowały w Wielenadzie, która już na stałe wpisała się do programu obozów. Rozgrywki w Rugby TAG, turnieje łucznicze, duathlon, quizy tematyczne, karykatury wychowawców, gry i zabawy na plaży to tylko nieliczne formy zabawy, które miały wpływ na ostateczny wynik drużyn w zmaganiach Wielenady - opowiada Anna Bartkiewicz z KS Just Swim Jelenia Góra.

- Udział w obozie to nie tylko odpoczynek i zabawa, lecz zdobywanie nowych doświadczeń. W czasie trwania obozu nasze dzieci zostały wyposażone w niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im na przykład udzielić w razie nagłej potrzeby pierwszej pomocy lub zmienić przebitą dętkę w rowerze - mówi Daniel Potkański, kierownik obozu, trener KS Just Swim i dodaje. - Podsumowując obóz jesteśmy dumni z tego, że po raz kolejny udało nam się zorganizować bezpieczny i pełen atrakcji obóz dla dzieci. Liczmy też na to, że udział w obozie nakierowanym na aktywność fizyczną, powrót do gier i zabaw z dzieciństwa rodziców Klubowiczów oraz propagowanie zasad koleżeńskiego szacunku i współpracy, w przyszłym roku ponownie sprawi, że obóz w Wieleniu będzie wspaniałym czasem dla dzieci. Wszystkim uczestnikom obozu dziękujemy za fantastycznie spędzony czas a ich rodzicom za zaufanie, którym darzą nas od lat.Już teraz zapraszamy za rok na obóz rowerowy obóz sportowo - rekreacyjny w Wieleniu Zaobrzańskim!

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Remont bez zakłóceń

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Znakomity występ młodego fightera!

Nasi szachiści trzeci na Dolnym Śląsku!

Osiem medali JKO

Protest oświaty

Wpadka z 1,5 tony suszu tytoniowego

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
90
Tak
74%
Nie
24%
Nie wiem
1%