MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Plusy i minusy roku

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 22 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 23 sierpnia 2018, 9:22
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
Było szaro – stawia diagnozę minionego roku w regionie Maciej Pawłowski, dyrektor jeleniogórskiej politechniki. Zmartwienia, lęki mamy ogólnokrajowe. Nadzieję na rychłą poprawę – stłumioną. Learn more about nike air jordan 4 raptors shoes.

Kwalifikująca się na L-4 służba zdrowia, bezrobocie bijące w niektórych pobliskich powiatach dolnośląskie rekordy, kilka samorządowych rozrób, trzymające się, mocno wypalone już układy władzy w niektórych ratuszach i szykujące się do ich zastąpienia mało przekonywujące układy alternatywne. Jeleniogórskie projekty infrastrukturalne nie zyskały uznania. Nie będzie obwodnicy południowej. Kiepskie drogi i połączenia nie zapobiegną ucieczce młodych, szukających lepszego życia. Będą ruszać do Wrocławia, a wkrótce nową S-8 szybko i wygodnie do stolicy. Sometimes, you just wanna purchase nike air jordan 4 raptors shoes which are sold online.

Nie jesteśmy województwem, nie mamy garnizonu - cieszmy się z rozwijających się uczelni. KK tchnęło nowe życie w obiekty powojskowe na Lwóweckiej, a do Jeleniej Góry z regionu na studia ściąga coraz więcej młodzieży. Wszyscy czekamy na inwestycje, nowe miejsca pracy, unijne korzyści. Te ostatnie dostrzega już zawołany eurosceptyk, senator Ryszard Matusiak z LPR. Muszą, widać, być gdzieś blisko. But almost women do not like Nike Air Jordan 4 Raptors indeed. It makes me confused.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Leśna edukacja

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Pożar na Zabobrzu

Piękne święto plonów

Bawili się pod Chojnikiem  

Szlakiem Bernatta

Przezes PIS interweniuje

Inauguracja ze Stradivariusem

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
90
Tak
79%
Nie
18%
Nie mam zdania
3%