MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Plany inwestycyjne WODNIK–a

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 maja 2016, 11:49
Aktualizacja: 12:03
Autor: tvdami
Blisko 80 milionów złotych zamierza zainwestować w latach 2017–2022 jeleniogórska spółka wodociągowa. Ponad połowę tej kwoty mają stanowić dotacje unijne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ratunek ze śmigłowcem

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Zabezpieczono susz konopi indyjskich

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Obserwer 13-05-2016 16:03
Czy ktoś w końcu dobierze się do d..py WODNIKOWI czy dalej będzie banda kolesi dobrze się bawiąca za nasze ciężko zarobione pieniądze
~ 13-05-2016 17:09
Zmieńcie sobie władzę w Ratuszu i będzie normalnie. Bo delej was będą strzyc.
~ab+ 13-05-2016 20:42
Mieszkańcy wybrali nieudaczników karierowiczów a ratunku szukają w "dobrej zmianie " lub KOD zie.
~ja 14-05-2016 0:30
Już raz inwestowali, w budownictwo.
~sumienie narodu 14-05-2016 13:33
Nasze życie publiczne jest oparte na skakaniu po garbie innym.Kogoś wywalili z pracy-NAJGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE.Został oszukany przez kioskarkę-Ten RUCH to największa banda na świecie.Zabrakło chwilę wody w kranie -TEN WODNIK TO ZŁODZIEJ NA ZŁODZIEJU.ITP,ITD.Sam bęcwał nie spojrzy na swoje brudne łapska,którymi wczoraj skręcił w biurze taśmę klejącą do domu(A CO KURNA BĘDĘ KUPOWAŁ,JAK TAM LEŻY ZA DARMO),albo stanął bez uprawnień na miejscu dla inwalidy(A CO,WOLNE MIEJSCE SIĘ BEDZIE OPIEPRZAŁO).Albo zarąbie kwiatki z klombu(A MAJĄ TEGO TAM W CH...).I zawsze uważają, że winni są inni.Nawet nie wiedząc dobrze,do informacji lub plotki dodaje swoje,wymyślone.Bo lepiej brzmi, jak złodziej od razu jest zboczeńcem i mordercą.Zanim gnojku napiszesz coś na kogoś, spójrz na swoje upaskudzone łapy.
~sumienie narodu 14-05-2016 13:44
Nie wkładam do tego polityki,bo ta w polskim wydaniu stało się Qrestwem na najwyższym poziomie.Takie bydło,tacy kombinatorzy,takie cwaniactwo i oszustwo jakie mamy w tej chwili,nie zdarzyło się chyba nawet za cesarza Bokassy I.Jeden drugiemu skacze po łbach,a nawet po grobach-tylko po to,żeby uzyskać w oczach swoich sympatyków przewagę.Nie jest ważny sposób,metoda.Słynna mo...lność Kalego doszła do piramidalnych rozmiarów.Absurd goni absurd,niegodziwość niegodziwość.Gnojenie niewinnych ludzi to bułka z masłem.I najczęściej o co chodzi?Jaki jest powód i dla kogo to wszystko? W IMIE BOŻE oczywiście.Każde sqrvysyństwo jest poprzedzone kapłanem,błogosławiącym swoich...... (wstawić dowolnie obraźliwy epitet).Tysiąc lat kościół nas gnębił, a teraz to po inkwizycji największa jego niegodziwość.
~patison 14-05-2016 23:33
I znowu podniosę już i tak wysoką stawkę za wodę. Będzie kolejny pretekst.
~---/////////-------- j.g.----- 13-06-2016 16:22
ludzie zacznijcie myslec jak pozbyc sie k o l e s i i zlodziei którzy nas okradaja i dalej rzadza caly czas sa podwyszka za wode obiecuja ze modernizuja i remontuja po kilka razy bo za nasze pieniadze mozna nabijac nas w butelke i dorabiac sie naszym kosztem przecierz nikt itak nierozliczy na co zostana wydane pieniadze z pnasze i z U.E.rece opadaja brak slow???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpieczniej nad Kaczawą

Stalowe rumaki w Karpaczu

Otwarcie basenu w Lwówku

Porównaj ceny z Jelonką.com

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
948
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%