MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

PiS–bus przyjedzie do nas

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 30 czerwca 2010, 9:30
Aktualizacja: 9:31
Autor: TEJO
Kaczorek nie pomógł J.Kaczyńskiemu w sukcesie wyborczym w Jeleniej Górze. Czy autobus będzie skuteczniejszy?
Fot. TEJO
Autobus promocyjny kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego jutro zawita do Jeleniej Góry i pobliskich miast.

Autokarem, który w regionie pojawi się w godzinach popołudniowych, podróżują posłowie Prawa i Sprawiedliwości z terenów Polski zachodniej i wolontariusze. W ramach akcji wspierania Jarosława Kaczyńskiego do Jeleniej Góry przyjedzie także Marek Kuchciński, pełniący obecnie funkcję szefa Klubu
Parlamentarnego PiS. W akcji uczestniczą też lokalne twarze PiS: posłanki Marzena Machałek i Elżbieta Witek, a także wiceszef Prawa i Sprawiedliwości Adam Lipiński.

W tym samym dniu autokar odwiedzi też m.in. Kowary, Mysłakowice i Kamienną Górę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kandydaci PO

PiS zaprezentował kandydatów

Rodzinne tworzenie rękodzieł i animacje

Komentarze (108) Dodaj komentarz

~mix2 30-06-2010 10:26
Bronkobus był w tych miejscowościach w niedzielę!!! Widzę, że kaczobusy kopiują trasy.... Jak zwykle z tyłu:)
~Pamietliwy 30-06-2010 10:34
"W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo” To tylko jedno z kłamstw Jarosława Kaczyńskiego, który tak szanuje prawo, że ostatnio 3 razy odwoływał się od wyroku sądu.
~cisek 30-06-2010 10:40
Wolę PiS od aferzystów z Platformy Obywatelskiej na czele z panią Sawicką, senatorem Misiakiem, Drzewieckim, Chlebowskim itd. Dłuuuuga wyliczanka by to była...
~huntus 30-06-2010 10:41
Niech pod koscioly podjeżdża do mocherow tam jest wiecej jego wyborcow.
~środowy gość 30-06-2010 10:49
Ten artykuł nie powinno się komentować, ze względu na czerwono-niebieską tendencyjność JG.
~hala 30-06-2010 11:10
I po co on tu przyjeżdża nikt go nie chce oglądać chyba tylko moherowe berety.Nie przypuszczałam że jest u nas tyle ciemnych nie myślących ludzi.
~:) 30-06-2010 11:16
wybierzcie Bronka on wszystko sprywatyzuje i sprzeda wtedy bedzie raj na ziemi.stocznia zamknieta KGHM po cichu tez opchna bo POco nam miec cos swojego jak mozna z zagranicy sprowadzic.
~AnkaaZ 30-06-2010 11:20
Komentarze powinny byc wylączone bo jak widac z tolerancją i kulturą wielu jest na bakier. Nie umieją uszanowac innych wyborcow i z braku sensownych argumentow moiwa jedynie o moherach i pisiorach. Zenada. Ja nie popieram ale szanuje popierajacyh i niech sobie przyjedzie do nich.A co mi tam. A wasze komentarze swiadcza tylko o was.
~ 30-06-2010 11:32
Adam Lipiński? Chodząca uczciwość... Jarek Kaczyński? Uśmiechnięte oblicze, nie zaznające zawiści, przekazujące ogrom wiedzy i inteligencji drzemiącej w nim... drzemiącej... drzemiącej... ŚPIĄCEJ JAK SUSEŁ!!!
wupe 30-06-2010 11:39
może będzie miał awarię i nie dojedzie?
~mk 30-06-2010 11:39
przerażają mnie wpisy zwolenników Pis-u dot. tego, że na jelonce.com powinny być wyłączone komentarze do artykułu o PiSo busie. Co kolejna cenzura w demokratycznym państwie? Tak się zachowuje właśni PiS i jego zwolennicy. Eliminujecie przeciwników zagłuszając ich, agitujecie w kościołach (a przecież kościół nie powinien mieszać się w politykę, ale to też oczywiście wytłumaczycie), nie macie żadnej tolerancji tylko agresję, którą pokazujecie w miejscach publicznych, choćby poprzez ataki na reprot
~:) 30-06-2010 11:48
Zato PO nie atakuje ,przeciez Palikot nikogo nie atakuje i jest przykladnym politykiem moze zostanie premierem:D
~ baca 30-06-2010 11:53
Wstyd mi za mieszkńców Kotliny Jeleniogórskiej którzy masowo głosują na PO-paprańców. Bierzcie przykład z Podhala !!! Niech wam jeszcze bardziej dokręcą śrube -RYCHU.GRZECHU i inni a zostanie wam tylko opieka społeczna z której i tak procentowo wielu już korzystacie
~Aborygen 30-06-2010 11:58
Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki zostawiające tutaj swoje frustracyjne wypotki. Kilkanaście lat temu jeden z kandydatów na Prezydenta RP powiedział bardzo mądre słowa, że BAŁWANY POWINNY STAĆ W CIENIU.
~rydzbus 30-06-2010 12:04
wole szalet miejski od piss busa;)
~#Kuba# 30-06-2010 12:17
Jeśli Tusk z Komorowskim tacy bardzo uczciwi to z czego oni żyją.Dlaczego w swoich sloganach mają Zgoda buduje a twierdzą że tylko oni mają receptę na super POLSKĘ.I nikt nie może lepiej przygarnąć majątku narodowego oprócz PO.A potem jużtylko nic-pustka i rubcie sobie co chcecie!!!
~andi2007 30-06-2010 12:42
Oby tylko nie chcieli zostać tu dłużej- Kotlina by zbyt dużo straciła na turystach.
~Ryś 30-06-2010 12:48
ręce precz od Jeleniogórzan... niech PiS szuka wyborców w Ameryce.
~w[es;aw 30-06-2010 12:53
PIS zaprowadzi porządek Jarek na prezydenta PEŁO NA SMIETNIK HISTORII
~w[es;aw 30-06-2010 12:55
OJEJ CZY NA JELONCE NIE MA JUZ CENZURY??
~karkonosz 30-06-2010 12:58
do bacy - za tę miłość do Jarka nieźle was Bozia pokarała a wy dalej głupie.
~żożo 30-06-2010 13:06
Czerwona Kotlina śmierdzi komuną,dlatego nalezy ją przewietrzyć
~kali 30-06-2010 13:45
do bacy Leszek z Jarkiem już rządzili przypomnij mi co dobrego zrobili bo ja pamiętam tylko jak szukali haków na swoich wspaniałych koalicjantów Lepera i Giertycha
~Przepraszam, 30-06-2010 14:19
ale muszę zapytać: jak to jest, że w Jeleniej Górze obarcza się odpowiedzialnością za wszelkie nieszczęscia i zieje niechęcią do formacji, która nigdy tu nie rządziła? PiS nigdy nie miał tu ani Prezydenta ani Starosty ani przewagi w Radzie Miasta a co za tym nie miał też Przewodniczacego tej Rady. Tak w mieście, jak i powiecie. Pytam poważnie.
~onlyRP 30-06-2010 14:22
Wolę Jarka patriotę godnego, niż Bronka POdłego!
~:) 30-06-2010 14:26
tutaj jest czerwone zagłebie i komuchy tu rządza nic innego sie nie przebije.czemu ludzie jada za granice?przeciez Donald druga Irlandie wam zrobil macie prace dobrze zarabiacie czego wiecej jeszcze chcecie?
~do | ~ baca 30-06-2010 14:34
zgadaza sie podchale to rdzenni Polacy a jelenia Góra to zbieranina ze wschodu wiec nie dziw sie co mozna od wygnanców wymagac wszystko co polskie to wrogie jak mozna dwa razy na tych samych oszustow glosowac
~kasa 30-06-2010 14:36
A ciekawe czego tu szukaja?? niech sobie na wakacje lepiej kaczor jedzie.
~bondziorno 30-06-2010 14:43
Lecę kupić paletę jaj!!!!
~lol 30-06-2010 14:50
"Wolę Jarka patriotę godnego, niż Bronka POdłego!" Patriota śpiewa hymn tymi słowami? ...z ziemi Polskiej do Wolski ... BUHAHAHAHAHAHAHA
~Pinokio 30-06-2010 15:17
Nikt Ci tyle nie da ile Jaruś Kacyzński naobiecuje: 1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem 2. Nie będzie koalicji z Samoobroną. 3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami 4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo. 5. Trzy miliony mieszkań 6. Niższe podatki 7. Tanie państwo i redukcja administracji 8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję. 9. Afera bilboardowa. 10. Chcemy koalicji z PO. 11. PO jest w koalicji z SLD. 12. Nie bedzie TKMu. 13. "Moja
~pardise 30-06-2010 15:57
PO=PZPR=zamordyzm=cenzura=tuskokomuna. Wybieram przyszłość, wybieram bogatą i wolną Polskę, wybieram Jarosława Kaczyńskiego!
~kali 30-06-2010 16:00
do przepraszam ~` ale rządziła krajem mając swojego premiera i prezydenta i co dobrego z tego wyszło
~niepowiem. 30-06-2010 16:12
BRONEK BRONEK BRONEK BRONEK !
~do kali 30-06-2010 16:43
Jakie to ma znaczenie dla tubylczego złodziejstwa i zapaści? Toć nie PiS przydziela sobie samemu środki unijne jak szeryf, obsadza rodziną stanowiskach w budżetówce jak bibliotekarz albo sprzedaje szpitale za bezcen jak Mr Bankiecik. Twoje argumenty są jak ten, że Kaczyński nie nadaje się na Prezydenta, bo nie ma żony, dzieci, prawa jazdy i karty bankomatowej. Ma za to kota, co go jeszce bardziej dyskredytuje. Aha, no i jest niski. Według tej argumentacji dobrym kandydatem na Twojego Prezydent
~do kali c.d. 30-06-2010 16:49
Prezydenta byłby posiadający konto (choćby z przekroczonym debetem), prawo jazdy (choćby chwilowo zabrane) posiadający piatkę dzieciaków złodziej byleby był żonaty, wyższy i miał psa. Gratuluję. Wybór w oparciu o te kryteria, to gwarancja dobrobytu narodu.
~jezuuuu 30-06-2010 16:50
pewnie jakas zaraze nam przyniosa...
~Zaraza!!! 30-06-2010 16:53
Nie daj Boże taką na przyklad uczciwość, wolność od korupcji i przekrętów. Zaraza jak nic.
~Zaraza!!! 30-06-2010 17:06
Nie daj Boże taką na przyklad uczciwość, wolność od korupcji i przekrętów. Zaraza jak nic.
teessi 30-06-2010 17:31
do 30-06-2010 15:17 | ~Pinokio | - uważaj, aby ci się nos za bardzo nie wydłużył! ;-) Tanie państwo to nie Jarek obiecywał, lecz Premier Tusk, niższe podatki wprowadził akurat Jarek, przypomnij sobie; nie pamiętam natomiast, aby obiecywał trzy miliony mieszkań. A PO? - Jest w koalicji z SLD!
~szakal 30-06-2010 17:41
za rzadów pis - mieszkania za bezcen, niższe podatki, spadek cen paliwa, spadek bezrobocia, spadek przestępczości. Po- dłuższy pobyt żołnierzy w afganistanie, wzrost bezrobocia, brak obiecanych autostrad, korupcja , żadnej poprawy w służbie zdrowia - przynajmniej nie odczuwalnej dla pacjenta, wojsko katastrofa. Dla przypomnienia - sam prezydent nie ma takiej władzy jak ma rzad. Wbrew temu co się mowi - ostatni prezydent na 900 ustaw zawetowal 10 i nie sądze by to byla pioronujaca liczba.
slonoo 30-06-2010 17:47
Co ma zrobi Kaczyński spytany o sex.... odwróci kota ogonem, bo jak osoba która nie ma własnej rodziny, żony może cokolwiek mówić o problemach rodzinnych z lekka paranoja ...
r-sz 30-06-2010 18:28
Dzieciaki na wycieczkę by zabrali Bronek jeden z innym Jarosławem, a nie koryta spragnionych kłamców wożą. Wszyscy "już byli", a wyszło jak zwykle. Znowu jakiś Tupolew musi pierdyknąć o glebę żeby choć przez chwilę Polak z Polakiem potrafił rozmawiać...
~MARKO-POLO 30-06-2010 18:31
DO TORUNIA ICH WSZYSTKICH WYWIEŚĆ DO OJCA DYREKTORA,RAZEM LEPIEJ KŁAMIĄ!!!!!!!
wrocławski_student 30-06-2010 18:35
tylko Kaczyński !!!
~s. 30-06-2010 18:45
Widziałem w telewizji taką fotkę: Komorowski, Wałęsa, Kwaśniewski w jednej ławce. Wolę drugą opcję - Kaczyńskiego. Ci pierwsi już dosyć zepsuli w kraju i co najważniejsze, Jarka nie lubią, o czymś to świadczy
~do sloono 30-06-2010 19:42
już o tym pisałem: głosuj na dziecioroba, to gwarancja dobrego wyboru i sukcesu. Kilka argumentów na rzecz samotnego i bezdzietnego kandydata: - ma wiecej czasu. - chetniej spędza go w pracy, - potrzebuje mniej synekurek do ustawienia rodziny, - potrzebuje mniej pieniędzy na utrzymanie rodziny, - potrzebuje mniej pieniędzy na wyksztalcenie rodziny i, co najważniejsze: Ziemia jest przeludniona. Przy obecnym poziomie przyrostu naturalnego liczba ludności podwoi się w ciągu ok. 50 lat. Zacznie
~sloono c.d. 30-06-2010 19:51
brakować żywności. Z tej perspektywy, każda para, która ma wiecej niz dwójkę dzieci pcha ludzkość ku zagladzie. Czy to odpowiedzialne? Sytuację ratują bezdzietni. Na koniec: nie znajduję żadnej przesłanki na potwierdzenie twojej tezy, że tylko ktoś, kto ma dzieci może zrozumieć potrzeby rodziny.Wystarczy rozejrzeć się wokół żeby znaleźć domy pełne dzieci gdzie znajomości tych potrzeb i wrażliwości brakuje.
~donT 30-06-2010 20:09
PO i Bronek Polskę rujnuje, Jarek Polskę kocha i nasz kraj uratuje!
teessi 30-06-2010 20:10
I cóż winien ten Bronek, że nie potrafił zastosować środków antykoncepcyjnych?;-)
~donT 30-06-2010 20:10
Wolę Jarkowi buty pucować, niż z Bronkiem POd rękę spacerować!
~donT 30-06-2010 20:12
Bronka afer smród owiewa....zapytajcie go o ....Szeremietiewa!
~donT 30-06-2010 20:17
Polski nadzieja to Jarek, Bronek to obciach i fujarek.
~donT 30-06-2010 20:26
PObolszewia mą ojczyznę rujnuje! Ja patriota stanowczo protestuję! Dość Tuskokomuny! Dość afer i Plaków okłamywania! Chcę żyć w wolnej i bogatej Polsce! Przebrała się miarka, głosuję na Jarka!
~donT 30-06-2010 20:26
PObolszewia mą ojczyznę rujnuje! Ja patriota stanowczo protestuję! Dość Tuskokomuny! Dość afer i Plaków okłamywania! Chcę żyć w wolnej i bogatej Polsce! Przebrała się miarka, głosuję na Jarka!
~donT 30-06-2010 20:40
Bronek właśnie debatę w tv przegrywa! A Jarkowi wyborców przybywa!
~ 30-06-2010 21:03
Bronku ratuj !!!! Siepacze PISu nadchodzą!!! Znowu zawiną jakąś Sawicką albo Sobiesiaka. A pro po dlaczego Komorowskiego nie promują: Miro Drzewiecki, Rosół, Zbychu Chlebowski, Misiak, Piesiewicz i inni znani i lubiani? Proszę wyjaśnić mi jak Sodomia i Komorra wyjaśni katastrofę smoleńską? Putin pluje nam w twarz a Bronek i Donek cieszą się,że morderca klepie ich po plecach. LUDU POLAN POWSTAŃ Z KOLAN!!!
~donT 30-06-2010 21:10
Zgoda buduje.....ale PO Polskę rujnuje!!
~jka 30-06-2010 21:10
BRAWO PIS !
~bloblo 30-06-2010 21:30
Adam Lipiński - to ten od afery z Renią Beger? Świetny parlamentarzysta - będę na niego głosował - może załatwi jakąś robotę w Wawie :)
~ 30-06-2010 21:47
dobrze byłoby przypomnieć, że te wszystkie detaliczne obietnice niewielkie mają znaczenie: konstytucyjne umocowanie prezydenta nie nakłada nma niego obowiązków zajmowania się takimi sprawami! Ma dbać o godne reprezentowanie Polski, o harmonijne i zgodne działanie najwyższych instytucji państwowych. O spokój w Domu, jakim dla wszystkich Polaków powinna być Polska. I wydaje mi się, że do takich obowiązków jeden z kandydatów nie dorasta...W przenosni i dosłownie.
~ 30-06-2010 22:17
dlaczego żona Bronka mówi że przed kamerami nie trzęsą się jej ręce , a dla tego ze Bronek przywiózł jej z penisa z Wielkiej Brytanii pamiętamy !!!!!!
~ 30-06-2010 22:35
POczytajcie ciekawe! http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmarkd.pl%2Fafery-po%2F&rct=j&q=afery+po&ei=bqkrTKG0E8GlOPTj2asJ&usg=AFQjCNFrZjq1ZvShwxc_1-uPgxMwn6hWPA
~Wróg bezsiln 30-06-2010 22:57
teessi- bo one mu spadały!
~szakal 30-06-2010 23:02
No i wyszlo, jaki kandydat PO jest społeczny. żałuje dzieciom na mleko,domy dziecka czy oddzialy szpitalne. jak ktos ma 6 mln na koncie, to faktycznie żyje w Polsce A ,krainie miodem płynącej, równej dla wszystkich. Ciekawe gdzie mozna sie tak dorobic uczciwie pracując. Kiedy w koncu PO przestana mówić,ze będzie...a zaczna dzialać,bo jak na razie od trzech lat, tylko zrobią, pomysla i nic. te ciągłe obietnice z usmiechem na ustach stają sie żenujące
~Jano 30-06-2010 23:07
nawet nie musi mnie tu sam Kaczyński odwiedzać i tak ma moj glos , bo nie pozwole zeby te oszołomy Tuskowe mi Polske Ruskim sprzedały albo Niemcom , widac co te nieroby zrobily przez trzy lata rządów , wszystko zrojnowali i doprowadzili do nienawisci miedzy ludzmi won mi z tymi PO matołami
~ 30-06-2010 23:11
co ty ~donT~ uważaj , bo będziesz za chwilę mieć orgazm
rymcycymcy 30-06-2010 23:17
Jestem Polakiem ...głosuję za ptakiem ! ;)
rymcycymcy 30-06-2010 23:20
Nie głosuj na Bronka, zapragnie cię małżonka !
rymcycymcy 30-06-2010 23:23
Głosuj na Jarka, odpocznie fujarka ! :)
~Pieczarka 30-06-2010 23:23
Ojej Rydzbusie wolisz szalet miejski od pissbusu - to dlatego jesteś taki żółtobrunatny ,a fe!.
~ 30-06-2010 23:33
Dla myślących! Donek jest nalepsiejszy ze wszystkich. http://terryasic.salon24.pl/201704,szkoda-ze-kaczynski-nie-mial-tego
~fghdfh 1-07-2010 6:47
Jarek nie kocha polski tylko siebie. za wszelką cenę chce się odegrać na Wałęsie, który pierwszy zorientował się z kim ma do czynienia i go pogonił. Dwadzieścia lat później okazało się że Wałęsa miał rację.
~do fghdfh 1-07-2010 7:51
Wałęsa rzeczywiście szybko się zorientował..., że do dobrobytu dotrze na skróty z Ub-ecją a nie z opozycją demokratyczną. Nie tyle pogonił Jarka, ile przytulił się do służb PRL przyczyniając sie tym samym do spowolnienia rozwoju gospodarczego kraju. Jego wybór na Prezydenta to jedna z największych mistyfikacji służb. Jesli za trudne, to mów Stary...
~i dalej: 1-07-2010 8:36
Walęsa brał też udział w tzw. Nocnej Zmianie. Sitwa zagrożona ustawą lustracyjną przygotowaną przez rząd Olszewskiego doprowadzila do jego odwolania. Polecam film: http://www.youtube.com/watch?v=QIZ4NCOIRdc. To powinna być lektura obowiazkowa. Majac wiedzę, będziesz mógł dokonać właściwego wyboru i żyć w realnym dobrobycie a nie mafijnym matrixie.
~merytoryczni 1-07-2010 8:38
moze cos merytorycznie pogadacie?? jakas debata na forum, a nie dajecie sie wciagnac w klotnie na slogany. tej batalii nikt nie wygra, zreszta Polska tych wyborów tez nie- juz jest podział- wina PIS wina PO? Nasza wina przede wszystkim za to że dajemy sie tak łatwo zmanipulować. Niech każdy glosuję jak chcę. ale nie twórzmy znowu przepaści. Niech moja babcia głosuję na PIS, niech dziadek glosuję na Samoobrone- ale później niech dalej tworza rodzine ze swoim wnuiem i dziecmi glosujacymi na PO czy
~merytoryczni 1-07-2010 9:04
moze cos merytorycznie pogadacie?? jakas debata na forum, a nie dajecie sie wciagnac w klotnie na slogany. tej batalii nikt nie wygra, zreszta Polska tych wyborów tez nie- juz jest podział- wina PIS wina PO? Nasza wina przede wszystkim za to że dajemy sie tak łatwo zmanipulować. Niech każdy glosuję jak chcę. ale nie twórzmy znowu przepaści. Niech moja babcia głosuję na PIS, niech dziadek glosuję na Samoobrone- ale później niech dalej tworza rodzine ze swoim wnuiem i dziecmi glosujacymi na PO czy
~Wnuczek 1-07-2010 9:23
Ja jestem dzieckiem i wnusiem. Nie zmanipulowanym, więc glosuję na Jarka. Moi rówieśnicy również. Mamy dostęp do internetu, znamy języki, zwiedzamy europę, czytamy nie tylko Nowiny i ogladamy nie tylko TVN 24. Wystarczyło, nam posłuchać Marii Komorowskiego, zeby dojść do wniosku, że on nieco ociężały umyslowo jest. Gadka gładka ale o niczym, wiedzy nie za wiele a etycznie śliski. Pełny relatywizm, taki: ceniący podróże domator, znakomity pływak z awersją do wody i wierny kochanek. Krótko mowiąc:
~ 1-07-2010 9:27
Krótko mowiąc: kochający zwierzynę myśliwy. :D Facet jest zwyczajnie niewiarygodny. Wracając do meritum: jakie podziały rodziny, o czym ty mówisz? Kolejna ofiara hasła: zgoda buduje??? Na Pana Marię głosują tylko głusi, którzy go nie słuchają, ludzie tkwiący w obecnych układach urzędniczo-biznesowych, którzy nie chca zmian i przestępcy, dla których Polska to raj.
~ Baca 1-07-2010 9:34
Podsumowując tę dyskusje odnoszę wrażenie że niektórzy ograniczyli swoją wiedzę do oglądania TVN 24. No bo dlaczeg Lepper aktualnie przy Tusku jest ok. a przedtem był beee! A Sawicka to naprawdę bohaterka,pieniążków z miłości nie brała ? Doktor G. to doktor Judym? a czy każdy w łazience zamiast grzebienia ma pistolet? ,a Grzechu, a Rychu itd .. Polaku ,pomyśl nim zagłosujesz
~merytoryczni 1-07-2010 9:41
do wnuczka: przeczytaj swoj post zobaczysz ze wlasnie tacy ludzie jak ty tworza podzialy: jacy głusi? nie jestem w ukladzie biznesowym, nie jestem zlodziejem- glosowalem na Komorowskiego- co mi odpowiesz. Zgoda buduje to prawda co wcale sie nie rowna temu ze musimy miec takie samy poglady. Chcodzi tylko o to zeby inne poglady szanowac i potrafic wybic sie nieraz poza nie. Nie nazwe Ciebie gluchym, ja czytam nie tylko TVN24 ( nie mam tego programu) nie tylko nowiny, rowniez jestem wyksztalcony, r
~meryt. cd 1-07-2010 9:58
ps. jesli jestes wyksztalcony: nie dziel swiat na czarno-bialy. Nie oskarzaj ludzi, nie nazywaj ich zlodziejami. Latwo jest dzielic mozna krzyczec Kaczynski-katolik ( a gdzie jego zona, czemu nie zalozyl rodziny) jego śp. brat z żona- katolicy a córka popełnia jednen z najwiekszych grzechów- rozwód i ponowny ślub.
~merytoryczni 1-07-2010 10:02
tylko czy o to tutaj chodzi- według mnie nie. Ja nie bede krzyczał kto na pis głosuje to oszust i glupek, homofob, itd. Bo tak nie jest glosują różni ludzie i na Kaczynskiego i na Komorowskiego. Przeciez i tak bez względu na wszystko i jeden i drugi powinni dążyć do dobra nas wszystkich.
~replay 1-07-2010 10:24
Wolę Jarka singla odważnego, niż Bronka POdstępnego!
~Jano 1-07-2010 10:30
REKLAMA Czytaj dalej W katastrofie polskiego samolotu zginęła elita polityków i urzędników, którzy dążyli do ujawnienia akt dawnej służby bezpieczeństwa oraz dokumentów dotyczących byłych i obecnych współpracowników polskich i sowieckich/rosyjskich specsłużb. Teraz, gdy elity tej zabrakło, w najwyższych władzach RP nie ma nikogo, kto mógłby kontynuować ten wysiłek. Tego właśnie chciał Putin. Premier Tusk jest słabym, łatwym do manipulacji człowiekiem, który nienawidził zmarłego prezyd
~™ 1-07-2010 10:34
~meryt. cd |- prezentujesz poglądy bardzo zaściankowe. Nie każdemu się tak życie układa, że nie musi się rozwodzić. Każdy chce być szczęśliwy w życiu, bo ono jest tylko jedno. Rozwiodła się, bo może musiała. Tak jak moja koleżanka, która wyszła za geja, nie wiedząc nawet o tym. Ona też miała być z nim do końca życia? Nie każdy założył rodzinę i nic nikomu do tego. To nie znaczy, że jest kimś gorszym od innych lecz tylko tyle, że nie natrafił do tej pory na swoją drugą połowę? Tę właściwą. Ciesz
~™ 1-07-2010 10:38
Ciesz się, że tobie życie ułożyło się akuratnie, ale uważaj, ono lubi płatać figle!
~Ad. 1-07-2010 11:19
merytoryczni (albo raczej merytoryczna): Odpowiem, że go nie słuchałeś/aś tylko oglądałeś/aś i kupiłeś/aś ten socjotechniczny chwyt o zgodzie i podziałach. Kaczyński jest konsekwentny i może czasem zbyt ponury ale nie agresywny. Ta gadka o dzieleniu przez niego spoleczeństwa, to taka sama teoria spiskowa jak o chipach wszczepionych w głowy pasażerów prezydenckiego samolotu tyle, że rozgłaszana przez PO i oparta na ludzkiej skłonności do spokojnego bytu. Podziały istnieją, czy tego chcesz, czy ni
~do tm 1-07-2010 11:22
nikt nikogo nie nguje za to ze sie rozwiodl. czytaj uwaznie. Jezeli mozna mowic ze Komorowski robi relatywizm, to czemu tego nie odniesc do Kaczynskiego. ten rozwod to tylko przyklad...
~Ad. 1-07-2010 11:30
merytoryczni (albo raczej merytoryczna): Odpowiem, że go nie słuchałeś/aś tylko oglądałeś/aś i kupiłeś/aś ten socjotechniczny chwyt o zgodzie i podziałach. Kaczyński jest konsekwentny i może czasem zbyt ponury ale nie agresywny. Ta gadka o dzieleniu przez niego spoleczeństwa, to taka sama teoria spiskowa, jak ta o chipach wszczepionych w głowy pasażerów prezydenckiego samolotu, która ma ośmieszać PiS. Ta manipulacja jest oparta na ludzkiej skłonności do spokojnego bytu. Podziały istnieją, czy te
~cd. 1-07-2010 11:31
Podziały istnieją, czy tego chcesz, czy nie. Gdyby w parlamencie chodziło tylko o to żeby było miło, to posłowanie ograniczyłoby się do popijania ciastek kawą. Chcesz mi wmówić, że Komorowski to taki anioł pojednania i pod jego rządami zapanuje zgoda, jedność i powszechna szcześliwość a na drodze do tego Wszechziemskiego Pacyfizmu stoi Kaczyński? Wygląda mi na to, że Ty w to wierzysz. Według Twojej teorii, jeśli nie mam takiego samego zdania, jak Ty, to odpowiadam za podziały społeczeństwa, wojn
~cd. 1-07-2010 11:38
wojny i rozpad więzi rodzinnych? :D Czy w imię zachowania sielskiej atmosfery powinienem uszanować Twoja wolę obcięcia gałęzi, na której siedzę razem z Toba? Bo zgoda buduje i powinno być miło??? Na ludzkim pragnieniu ciszy i spokoju żeruja Ci, którzy skłonni są do najpodlejszych zachowań. Im nie chodzi o pojednanie, im chodzi o Twój glos w wyborach.
~replay 1-07-2010 12:03
Wolę Jarka odważnego, niż Bronka POdłego!
~poczytałemto 1-07-2010 14:41
Uważam,że 80% postów napisała jedna osoba!!! Twórczość jednej osoby zakochanej w J.K. i Radiu M!!! Posty tendencyjne i pisane pod innym pseudo w odległości 2 minut itd. Weź się chłopie do pracy a nie z pedofilami i studentami na internecie siedzisz....
~Polak 1-07-2010 15:41
Tylko i wyłącznie Jarek, przeciech Bronek to totalny obciach - trząsł się cały jak go Kaczor przycisnął w drugiej debacie i nie potrafił odparować na proste zarzuty - śmiać mi się chciało, pokazał chłop po raz kolejny swoje prawdziwe oblicze. Dlaczego Jarek - bo nie mam zamiaru żyć w kraju Sawiciej, Misiaka, Mira, Zbycha, Rycha, Sobiesiaka. Pokażcie jedną osobę z Pisu umaczaną w cokolwiek.
~napisałemto 1-07-2010 17:10
do poczytałemto: Brawo!!! Podziwiam Cię za intelekt. Tak, napisała to jedna osoba. "Ad merytoryczni" napisałem jako niezbyt poprawny skrót od "Ad vocem" czyli w odniesieniu do poprzedniej wypowiedzi osoby przedstawiającej się jako "merytoryczni". Następne 2 wpisy są kontynuacją poprzedniego stąd rozpoczynają się od "cd.", czyli "część dalsza". Jest to więc jeden wpis jednej osoby podzielony z braku miejsca na 3 części. Ty na pewno masz czynne prawo wyborcze??? Rany!!! Mam nadzieję, że
~cd. 1-07-2010 17:12
że NIE!!!
~merytoryczni 1-07-2010 17:43
czy ja napisałem głosujcie na Bronka- nie. Glosujcie na kogo chcecie- kazdy ma wybor. Dla informacji nie ogladalem ani jednej debaty. Chodzi mi o to zebysmy my sami nie klocili sie miedzy soba. Moze wygrac i kaczynski jezeli jest lepszym kandydatem- uszanujue to. Nie szanuje jednak glupiej walki i szkalowania ludzi- wyzywania od zlodzieji, od poparanców i pisiorów. Nie szanuje tego zarówno po jednej stronie jak i po drugiej. W parlamencie nie maja siedziec i popijac kawe. Dla twojej informacji w
teessi 1-07-2010 17:48
Merytoryczny, dokończ, bo bardzo podoba mi się to co napisałeś.
~cd 1-07-2010 18:17
Nie szanuje tego zarówno po jednej stronie jak i po drugiej. W parlamencie nie maja siedziec i popijac kawe. Dla twojej informacji wystarczy troche poczytac ksiazek o polityce aby zrozumiec ze wspolczesnie walka polityczna jest walka na ideologie a nie merytoryczną
~cd 1-07-2010 18:20
szanujmy siebie nawzajem nawet swoje odmienne poglądy. Moze to i brzmi idealistycznie, ale moze wreszcie sie to nam uda.
~ 1-07-2010 22:02
Apelujesz do mnie, czy do Bronka??? Tusk: Wygrana Kaczyńskiego byłaby piekłem, Tusk: Kaczyński może pojechać nawet na grób Barbary Blidy, Rostowski: Wygrana Kaczyńskiego, to katastrofa dla Polski, Niesiołowski: Jarosław Kaczyński to już polityczny nieboszczyk. Palikot: wypatroszymy Kaczyńskiego. Komorowski: Jaki Prezydent, taki zamach. Komortowski: Kaczyński wymachuje trumnami. Komorowski: jest za co krytykować Prezydenta. Za wzrost nie warto... Chcesz jeszcze porozmawiać merytorycznie
~ 1-07-2010 22:11
Apelujesz do mnie, czy do Bronka??? Tusk: Wygrana Kaczyńskiego byłaby piekłem, Tusk: Kaczyński może pojechać nawet na grób Barbary Blidy, Rostowski: Wygrana Kaczyńskiego, to katastrofa dla Polski, Niesiołowski: Jarosław Kaczyński to już polityczny nieboszczyk. Palikot: wypatroszymy Kaczyńskiego. Komorowski: Jaki Prezydent, taki zamach. Komortowski: Kaczyński wymachuje trumnami. Komorowski: jest za co krytykować Prezydenta. Za wzrost nie warto... Chcesz jeszcze porozmawiać merytorycznie
~meryt 1-07-2010 22:18
mowie nie popieram takiego czegos u nikogo... po jednej i po 2 stronie takie wypowiedzi znajdziesz
~pisiorek 2-07-2010 12:49
ZGODA BUDUJE , to widac i slychac , dlatego TAK ZWYCZAJNIE PO LUDZKU, IDZ NA WYBORY.
teessi 3-07-2010 21:00
No to teraz wypada usunąc te moje cztery ostatnie komentarze, jak zostały usunięte te dwa z 18:52 i 18:55, bo ta moja pisanina teraz wygląda trochę dziwacznie, jak je usunięto.
teessi 4-07-2010 5:58
Dzięki, TEJO!:-)
~ 8-07-2010 22:01
o fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Pokój ponownie rywalem Mroza

Rusza budowa kanalizacji deszczowej

KOD znowu pod sądem

MZK nie dla rowerzystów?

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
200
Tak
74%
Nie
11%
Nie wiem
15%