MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

PiS aktywniejszy na ostatniej prostej

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 5 maja 2015, 12:34
Aktualizacja: 12:36
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
Wczoraj (4.05) odbyła się konferencja prasowa, na której posłanka Marzena Machałek przedstawiła list Andrzeja Dudy do mieszkańców Polski, w którym podsumowuje on swoją kampanię i przedstawia działania jakie podejmie, jeżeli Polacy obdarzą go zaufaniem i powierzą zaszczytną funkcję Prezydenta RP.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich już za 5 dni (10 maja). Dużą aktywność w ostatnich dniach wykazują działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy starają się przekonać wyborców do oddania głosu na Andrzeja Dudę. Liczne konferencje prasowe, a także manifestacja z apelem o uczciwe wybory, która odbyła się w Jeleniej Górze w miniony piątek (1.05) to sposób prawicowych (światopoglądowo) polityków na ostatnią prostą w wyścigu o fotel prezydenta.

Andrzej Duda w trakcie licznych spotkań w kraju, w tym z mieszkańcami Jeleniej Góry, opowiadał o swojej wizji Polski. Kandydat PiS w swoim liście prezentowanym na wczorajszej konferencji przez Marzenę Machałek obiecuje m.in. wniesienie ustawy przywracającej poprzedni wiek emerytalny, ustawy podnoszącej kwotę wolną od podatku, a także obronę polskiej ziemi przed wykupem, a państwowych lasów przed prywatyzacją i wyprzedażą. Obecny europoseł twierdzi również, że będzie działał na rzecz dobra wspólnego, a nie tej czy innej partii politycznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Przed II turą: wiec poparcia prezydenta Andrzeja Dudy  

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (15) Dodaj komentarz

~PiS-dryk 5-05-2015 14:16
Nie da modlitwa nie dadzą cuda/// tego co z goowna ukręci Duda.
~koń Rydzyka 5-05-2015 14:25
Wreszcie na samym końcu DUDA zamiast ZNIOSĘ PODATKI, PRZYWRÓCĘ WIEK 65 LAT, I INNE TAKIE BLEBLEBLE, zapodaje, że WNIOSĘ PROJEKT UCHWAŁY... I tak jest prawidłowo. Tylko, że tą uchwałę MUSI KLEPNĄĆ SEJM I SENAT. Dopiero wtedy cudotwórca DUDA może się pod tym podpisać. Ale sejm olewa jego plany i zamiary. Może sobie zatem wołać jak goły na puszczy w pokrzywach, a i tak będzie tylko pajaqcem dyndającym na wietrze historii. A ILU IDIOTOM NAROBIŁ JUŻ WE ŁBIE MEMŁONA??? Zobaczymy. To ostatni moment, kiedy Polacy będą w stanie przekonać nas o posiadaniu resztek mózgu.
~do Pani Machalek 5-05-2015 14:34
pytanie.Co się stanie, jak Duda będzie prezydentem a . Kaczyński nie zdobędzie fotelu premiera?Kto dostanie zawału jak to jest u Pażdziocha ,po każdej klęsce.
~@ 5-05-2015 15:03
uwielbiam słuchać, jak "politycy" obiecują! A co do pana Dudy - to najlepiej "dudy w miech", jak powiada znane porzekadło...
~Trybun. 5-05-2015 16:07
Nie rozumiecie idioci, że to nie chodzi o Dudę jako takiego tylko o to żeby podziękować obecnie sprawującemu urząd prezydenta. Władza musi się bać obywateli, musi mieć w perspektywie to, że się obywatel z nią policzy przy urnie, szczególnie gdy niczego pożytecznego dla ludu nie zrobiła. Wówczas może będzie władza nas bardziej szanować. A tak robią co chcą a pożyteczni idioci co rusz legitymują swoją ignorancją i prymitywizmem politycznym rządy jednej kliki. Opamiętajcie się.
~LUIS 5-05-2015 16:23
ble ..ble pisowskie ble ...machałek obiecanki cacanki ...będzie następna porażka pis..dzielców potem następna...następna....następna p. machałek następna itp.. itd czego wam z całego serca życzę
~do trybun 5-05-2015 16:56
sam jesteś idiota skoro wierzysz że pis jak wygra to będzie bał kogokolwiek.
~Boss 5-05-2015 17:13
trzeba być ułomnym żeby wierzyć w jakiekolwiek słowa polityków po prawie 30 latach okradania przez mafie partyjne
~fan sekty pis 5-05-2015 18:09
widzę, że jelonka również aktywniejsza w promowaniu jedynego i słusznego kandydata.
~Borka 5-05-2015 19:56
Kandydat Duda na pasku Prezesa ma mniej swobody niż kot Prezesa. I takie coś chce być prezydentem.
~hihaho 5-05-2015 21:03
Marionetka prezia.
~KAPU KAPU KAP. Z NOSA 5-05-2015 21:43
No cóż, jak widzę ocena pisiorow w osobie DUDY i Machalek, to zastanawiam się, skąd im te 30% głosów nakapie... TYLE IM ZOSTAŁO ILE NAKAPAŁO...
~ 5-05-2015 23:02
Szkoda, że niektórzy - z braku merytorycznych argumentów przeciw kandydatowi PiS - zastosowali "mowę nienawiści". To przede wszystkim kandydat ubiegający się o reelekcję jest "na pasku"... doradców, chroniących go przed kolejnymi "pomysłami." Musimy dać szansę młodszym kandydatom, bardziej energicznym, którzy mogą wiele zdziałać dla dobra Polski.
~pffff 6-05-2015 11:55
Po co ten szum,zwycięzca wiadomy,statyści oddelegowani przez partie,praktycznie bez szans ,niepotrzebne emocje przeciwko urzędującemu Prezydentowi (P ze względu na Urząd,nie osobę) obracające się przeciwko kontrkandydatom,bo elektorat nie lubi negatywnej kampanii.Sztuka dla sztuki i pieniądze wyrzucone w błoto.Kilku ideowców dodaje jedynie kolorytu,a trzeci w kolejce Kukiz jest nieobliczalny i nieprzewidywalny,jego wolty ideologiczne mnie zadziwiają i przekonują,że taki facet powinien śpiewać ,a nie wiecować:) Pragmatycznie zagłosuję na Komorowskiego,żeby oszczedzić krajowi drugiej tury.Amen
~Mieszkaniec 6-05-2015 12:50
Płaczem i wyzwiskami elektoratu nie zdobędziecie PO miłość =BIEDA na starość a my mieszkańcy ,patrzymy na przyszłość .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wsparcie od nauczycieli

Na finał kampanii wyborczej

Mały Strażak dla jednostek OSP

Mobilizacja przed II turą

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Jakuszycach  

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
88
Tak
45%
Nie
42%
Nie wiem
13%