MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pilnujcie najmłodszych

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 30 grudnia 2011, 9:41
Aktualizacja: 9:43
Autor: Angela
O tym, że podczas spacerów nie można małych dzieci spuszczać z oczu nawet na chwilę, przekonała się ciocia pewnego czterolatka.

W miniony wtorek chłopiec oddalił się od kobiety i zgubił się. Na Placu Ratuszowym przechodnie zauważyli błąkającego się malca i wezwali straż miejską. W rozmowie ze strażnikami chłopiec powiedział jak się nazywa i gdzie mieszka. Funkcjonariusze odprowadzili czterolatka do mieszkania przy ul. Pocztowej w Jeleniej Górze.

- Apelujemy, by szczególnie w okresie sylwestrowym dorośli byli czujni i uważali na swoje pociechy. Czasami wystarczy chwila, by małe dzieci wyszły z domu na ulicę, czy zgubiły się w tłumie – mówi Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Włamywał się i kradł – do czasu

Okradł dwa mieszkania – został zatrzymany

Co z tym SOR–em?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~pennsylvania 30-12-2011 11:01
Brawa dla rodziców, że tak mądrze wychowali malucha. Dziecina musiała sie bardzo przestraszyć, ale dobrze, że wszystko sie szczęśliwie zakończyło
~ 30-12-2011 12:54
ojeju wiecznie wszystkiemu winni ci rodzice , chyba tylko za gradobicie i koklusz nie odpowiadają
~atomowy 30-12-2011 16:00
Brawo. Właśnie po pocztowej i okolicach cerkwii błąkają się małolaty mające 11 - 12 lat , brudne , same , zaczepiają przechodniów, klną na potęge i wielokrotnie próbowali napadać kobiety , jeden z nich biegał z kastetem :) fajnie się dzieje teraz , czemu nikt nic nie robi? nie interesuje się tymi dziecmi? bo rodzice na pewno leżą pijani i mają je gdzieś.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zatrzymany na miejscu przestępstwa

Złodziej zatrzymany z łupem

Kruszwicka z wykonawcą!

Wielkie cięcia na Polanie Czarownic

O świetlicy mogą pomarzyć?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
899
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%