MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piłkarze Chojnika i bokserzy Red Fighters trenują razem

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 8 grudnia 2011, 16:31
Aktualizacja: 16:34
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Trampkarze Chojnika od listopada trenują wspólnie z chłopcami grupy bokserskiej Red Fighters. Pod okiem trenera Bartosza Kamuda młodzi zawodnicy cieplickiego Chojnika biorą udział w zajęciach wraz z rówieśnikami uprawiającymi boks.

Celem nawiązanej współpracy jest pokazanie kultury innej dyscypliny oraz zapoznanie i pokazanie różnicy w sposobie trenowania. Dla młodych sportowców to bardzo ciekawe doświadczenie, możliwość rozwoju sprawności ogólnej.

Moi chłopcy są bardzo zafascynowani i choć w pierwszym momencie mieli lekkie obawy, teraz bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach bokserskich. Bartek to fantastyczny i bardzo zaangażowany trener. Nie myślałem, że w takim twardzielu jest tyle cech dobrego człowieka oddanemu sprawie. To bardzo ciekawe doświadczenie dla nas trenerów. Inicjatorem współpracy jest Sebastian Komorowski były piłkarz a obecnie zawodnik Red Fighters. Współpraca ta pokazuje że można nawiązać miedzy klubami wspaniały kontakt dla dobra młodych sportowców .Wielkie dzięki Bartek – podsumował trener Michałek.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

W obronie zwierząt

Sobotnia walka z czasem

Odbudują zbiorniki

Pierwsze takie zawody!

Odpust na szczycie

Z metą na Przełęczy Okraj

Na ratunek skoczniom

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
490
Tak
86%
Nie
10%
Nie mam zdania
5%