MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Piłkarskie zmagania policjantów

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 3 marca 2015, 19:41
Aktualizacja: 19:47
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ostatni czwartek, 26 lutego w godzinach od 9.00 do 15.00 w hali sportowej przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej w ramach policyjnej spartakiady o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. W rozgrywkach obok policjantów, udział wzięli również pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny policyjne reprezentowane przez policjantów z Komisariatu I Policji, z KP II, z Komisariatu Policji w Kowarach, z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie, z Wydziału Kryminalnego KMP, Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze oraz CBŚP. Łącznie w rozgrywkach wystartowało ponad 60 zawodników.

Turniej wygrała drużyna policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze, która otrzymała puchar ufundowany przez Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – inspektora Zbigniewa Markowskiego, drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Wydział Prewencji KMP w Jeleniej Górze, która otrzymała puchar ufundowany przez Związek Zawodowy Policjantów KMP Jelenia Góra, a trzecie policjanci z KP I. Za trzecią lokatę puchar ufundował przewodniczący Jeleniogórskiego Regionu IPA .

Każdy mecz trwał 10 minut bez przerwy. Z grup wyłoniono po 2 zespoły, a następnie rozegrano mecze finałowe. Zwycięzcą okazała się drużyna z Wydziału Kryminalnego KMP. W trakcie uroczystości wręczono pamiątkową tablicę Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – mł. insp. Ryszardowi Modrzykowi z okazji 25-letniej społecznej działalności na rzecz policyjnej drużyny piłki nożnej regionu jeleniogórskiego. Do tablicy dołączono również pamiątkową koszulkę. Po turnieju wszyscy uczestnicy integrowali się przy wspólnym posiłku i zabawie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Rezerwy Miedzi pokonane!

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Po przerwie znaleźli drogę do bramki

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Kto z kim w Pucharze Polski?

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
736
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%