MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piłkarski weekend w pigułce, wyniki i tabele IV–ligi, okręgówki, klasy A i B

Wiadomości: IV-liga, okręgówka, klasa A i B
Poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 14:27
Aktualizacja: Wtorek, 5 kwietnia 2011, 12:05
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Drugi spotkanie z rzędu wygrały Karkonosze Jelenia Góra, które tracą do bezpiecznej strefy już tylko punkt. Wciąż słabo w rozgrywkach okręgówki spisuje się Lotnik Jeżów Sudecki, który tym razem poległ w Wojcieszowie 1:3 w meczu z miejscowym Orłem. W miniony weekend ponadto po raz pierwszy w tym roku na boisko w walce o ligowe „oczka” wybiegli piłkarze z klasy B.

19. kolejka IV-ligi
Karkonosze Jelenia Góra – MKS Szczawno Zdrój 3:1
Kuźnia Jawor – Miedź II Legnica 4:2
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Ślęza Wrocław 1:2
Prochowiczanka Prochowice – GKS Kobierzyce 3:2
Strzelinianka Strzelin – Konfeks Legnica 4:1
Piast Żmigród – Puma Pietrzykowice 0:1
Piast Zawidów – Bielawianka Bielawa 1:1
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów 5:0

1. Prochowiczanka----19 – 40 – 37:22
2. Bielawianka---------19 – 38 – 49:20
3. Strzelinianka--------19 – 33 – 41:22
4. Miedź II-------------19 – 33 – 43:27
5. Ślęza----------------19 – 33 – 23:22
6. Konfeks-------------19 – 31 – 38:34
7. GKS------------------19 – 30 – 32:25
8. Kuźnia---------------19 – 24 – 29:38
9. Piast Ż.--------------19 – 23 – 20:23
10. BKS------------------18 – 22 – 21:21
11. Piast Z.--------------19 – 21 – 35:41
12. Puma-----------------19 – 20 – 26:39
13. Chrobry II-----------19 – 20 – 28:52
14. Karkonosze----------18 – 19 – 20:27
15. Orkan----------------19 – 19 – 34:35
16. MKS------------------19 – 16 – 17:45

18. kolejka klasy okręgowej
Woskar Szklarska Poręba – Czarni Lwówek Śląski 2:3
Victoria Ruszów – Olimpia Kamienna Góra 2:4
Piast Dziwiszów – Olimpia Kowary 2:1
Włókniarz Mirsk – GKS Warta Bolesławiecka 2:3
Łużyce Lubań – Granica Bogatynia 3:0
GKS Raciborowice – Nysa Zgorzelec 0:2
Orzeł Wojcieszów – Lotnik Jeżów Sudecki 3:1
Sparta Zebrzydowa – Gryf Gryfów Śląski 4:2

1. Nysa------------18 – 45 – 45:14
2. Łużyce----------18 – 36 – 43:19
3. GKS W.B.-------18 – 35 – 35:36
4. Włókniarz-------18 – 35 – 35:21
5. Granica----------18 – 32 – 36:19
6. Czarni-----------18 – 32 – 37:25
7. Orzeł------------18 – 29 – 33:26
8. Olimpia K.-------18 – 28 – 42:35
9. Lotnik------------18 – 25 – 25:19
10. Victoria-----------18 – 20 – 29:38
11. GKS R.-----------18 – 19 – 27:26
12. Olimpia K.G.-----18 – 18 – 25:34
13. Piast--------------18 – 16 – 19:36
14. Woskar-----------18 – 14 – 18:41
15. Sparta------------18 – 10 – 16:45
16. Gryf---------------18 – 10 – 22:53

15. kolejka klasy A grupy I
Czarni Strzyżowiec – Pogoń Świerzawa 3:2
Orzeł Mysłakowice – Piast Bolków 1:2
Woskar Wojcieszyce – KS Łomnica 2:1
Mitex Podgórzyn – Pub Gol Jelenia Góra 1:2
Orzeł Lubawka – Victoria Czadrów 3:0
Olimpia II Krzeszów – Chojnik Jelenia Góra 5:0
Pogoń Wleń – KS 1946 Chełmsko Śląskie 2:3

1. Olimpia II-----15 – 36 – 49:18
2. Piast-----------15 – 33 – 49:21
3. KS-------------15 – 25 – 44:31
4. Mitex----------15 – 24 – 37:29
5. Orzeł L.-------15 – 24 – 36:24
6. Woskar--------15 – 23 – 28:35
7. Pub Gol--------15 – 22 – 35:34
8. Orzeł M.-------15 – 22 – 26:23
9. Chojnik---------15 – 21 – 31:35
10. Czarni----------15 – 18 – 28:31
11. Pogoń Ś.-------15 – 14 – 26:29
12. Victoria---------15 – 11 – 18:41
13. KS 1946--------15 – 10 – 12:33
14. Pogoń W.-------15 – 9 – 19:54

12. kolejka klasy B grupa I
Uran Okrzeszyn – Lesk Sędzisław 1:2
Bóbr Opawa – Bóbr Marciszów 1:2
Dragon Miszkowice – Amfibolit Leszczyniec 1:2
LZS Janiszów – Orły Lipienica 2:1
Rudawy Janowice Wielkie – Czarni Przedwozów 5:0
Dolomit Pisarzowice – Nysa Wolbromek 0:3

1. Nysa---------12 – 29 – 47:10
2. Amfibolit-----12 – 27 – 23:9
3. Bóbr M.------12 – 22 – 40:11
4. Lesk----------12 – 22 – 24:22
5. Rudawy------12 – 19 – 37:14
6. Dolomit-------12 – 17 – 22:30
7. Orły----------12 – 16 – 28:25
8. Czarni--------12 – 14 – 14:26
9. Dragon-------12 – 12 – 21:20
10. LZS-----------12 – 12 – 18:34
11. Uran----------12 – 11 – 21:42
12. Bóbr O.-------12 – 0 – 16:68

12. kolejka klasy B grupa II
Pub Gol II Jelenia Góra – Hottur Borowice 4:1
Halniak Miłków – Bobry Wojanów 2:2
Gol Jelenia Góra – Lechia Piechowice 4:2
Juvenia Rybnica – LZS Kostrzyca 4:4
KKS Jelenia Góra – Sokół Sokołowiec 0:3 (wo)
Potok Karpniki – GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 2:0

1. Halniak------12 – 30 – 48:21
2. Bobry-------12 – 25 – 44:25
3. Juvenia-----12 – 25 – 50:33
4. Hottur-------12 – 19 – 40:29
5. GLKS---------12 – 18 – 31:26
6. Gol-----------12 – 16 – 25:30
7. Lechia-------12 – 16 – 31:36
8. Pub Gol------12 – 16 – 29:28
9. Potok--------12 – 13 – 21:34
10. KKS----------12 – 10 – 21:37
11. LZS----------12 – 10 – 25:52
12. Sokół--------12 – 10 – 16:30

Ogłoszenia

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Terma Liga już po raz piąty!



Derby dla Karkonoszy

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 4-04-2011 15:21
dobry pomysł ze wszystkimi tabelami
~tubylec 4-04-2011 17:17
FORZA Potok Karpniki :)
~orkan 4-04-2011 18:38
Tak trzymać. Doskonale zrobione podsumowanie kolejki piłkarskiej.
~wow 5-04-2011 10:56
Czy te tabele muszą się tak rozjeżdżać? Redaktorowi się dwoiło przed oczami czy co?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

GIS Day w szkole

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

Po błocie na śnieżne boisko

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%