MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piłkarski rozkład jazdy w niższych ligach

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 6 kwietnia 2012, 10:07
Aktualizacja: 10:10
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższą sobotę, 7. kwietnia piłkarze walczący w klasach A i B rozegrają kolejną rundę spotkań. Ciekawy mecz zapowiada się w Łomnicy, gdzie miejscowy KS podejmie Endico–Mitex Podgórzyn.

Zestaw par A-klasy (wszystkie mecze w sobotę, 7. kwietnia):

Grupa I:
Piast Bolków - Halniak Miłków 16:00
Nysa Wolbromek - KS 1946 Chełmsko Śląskie 16:00
Victoria Czadrów - Pub Gol Jelenia Góra 16:00
KS Łomnica - Endico-Mitex Podgórzyn 16:00
Orzeł Lubawka - Orzeł Mysłakowice 16:00
Czarni Strzyżowiec - Chojnik Jelenia Góra 16:00
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa 16:00

Grupa II:
Sudety Giebułtów - Cosmos Radzimów 16:00
Gryf Gryfów Śląski - Błękitni Studniska 16:00
Włókniarz Leśna - Chmielanka Chmieleń 16:00
LZS Radostów - Kwisa Świeradów Zdrój 16:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Bazalt Sulików 16:00
Orzeł Platerówka - Stella Lubomierz 16:00
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów 16:00

Grupa III:
LKS Ocice - LZS Radogoszcz 16:00
Górnik Węgliniec - Przyszłość Dłużyna 16:00
Cosmos Milików - KS Łąka 16:00
LZS Łaziska - Apis Jędrzychowice 16:00
Hutnik Pieńsk - Jawa Otok 16:00
Iskra Łagów - GKS Tomaszów Bolesławiecki 16:00
GKS Iwiny - Sparta Zebrzydowa 16:00

Zestaw par B-klasy (wszystkie mecze w sobotę, 7. kwietnia):

Grupa I:
Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec 13:00
Lesk Sędzisław - Auxilia Janiszów 13:00
Gnejs Ogorzelec - Spójnia Sady 13:00
Bóbr Opawa - Dragon Miszkowice 13:00
Kwarc Pisarzowice - Uran Okrzeszyn 14:00
Czarni Przedwojów - Bóbr Marciszów 15:00

Grupa II:
LKS Kostrzyca - Potok Karpniki 13:00
Hottur Borowice - Rudawy Janowice Wielkie 13:00
GLKS Czernica - KS Maciejowa 13:00
Lechia Piechowice - Lotnik II Jeżów Sudecki 13:00
Bobry Wojanów - Sokół Sokołowiec 13:00
Pogoń Wleń - Sandra Gol Karpacz 13:00
Juvenia Rybnica - Pub Gol II Jelenia Góra 15:00

Grupa III:
Fatma Pobiedna - LKS Świecie
KS Pasiecznik - Bazalt Wojciechów 13:00
LZS Henryków - Kwisa Mroczkowice 13:00
Rolnik Rząsiny - Granica Miłoszów 13:00
LZS Kościelnik - LZS Pisarzowice 13:00
Pauzuje: Olsza II Olszyna.

Grupa IV:
LZS Brzeźnik - Orliki Węgliniec 13:00
LZS Niwnice - TS Parzyce 13:00
Rybak Parowa - LZS Kotliska 13:00
LZS Sobota - Chrobry Nowogrodziec 13:00
Roan Tomisław - Kwisa Kierżno 13:00
Pauzuje: Granit Gierałtów

Grupa V:
Znicz Kruszyn - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 13:00
LKS Dobra - Kolonia Bolesławiec 13:00
GKS Gromadka - LKS Kraśnik Dolny 13:00
LZS Nowa - Zbylut Zbylutów 13:00
Majdan Bolesławice - LKS Mierzwin 15:00
KS Trzebień - KS Stare Jaroszowice 13:00

Grupa VI:
LZS Radomierzyce - WKS Żarki Średnie 13:00 (mecz w Ręczynie)
Nysa II Zgorzelec - LZS Ręczyn 11:00
Piast Czerwona Woda - Sudety Sieniawka 13:00
LZS Porajów-Kopaczów - WKS Działoszyn/Krzewina
Orzeł Kostrzyna - LZS Zaręba 13:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Po błocie na śnieżne boisko

Wokół Ratusza – to warto zobaczyć!

O rozpadających się górach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 8-04-2012 20:52
jakie nazwy szkoda że nie ma Zryw Pobłocie Wróbel Zabobrze Bronks Noskowskiego Pijani Emma Fryzjerzy Kutek

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Groźnie na szlakach

Łaknęli Kwiatu Jabłoni

Studium na początek

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
977
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%