MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pijany kłamca za kierownicą

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 19 maja 2008, 11:34
Aktualizacja: 11:35
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Czy uda się nabrać policjantów 30–letniemu mieszkańcowi Bogatyni, który po pijanemu spowodował kolizję drogową?

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w Dąbrowicy. Prowadzący uderzył w swoim autem w skodę i uciekł z miejsca zdarzenia. Po pewnym czasie zgłosił się na policję. Był pijany, ale oświadczył, że napił się wódki po zdarzeniu. Twierdził, że do stłuczki doszło, kiedy był trzeźwy.

Badanie alkomatem wskazało 2,6 promila alkoholu w organizmie. Osiągnięcie takie stężenia jest mało możliwe w czasie, który upłynął od spowodowania kolizji do zgłoszenia się kierowcy. – Poza tym świadkowie zdarzenia donieśli, że od sprawcy czuć było mocną woń alkoholu w momencie, kiedy doszło do incydentu – mwi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie. Są pewni, że kierowca kłamie. Jeśli mu to udowodnią, odpowie on za jazdę po pijanemu, spowodowanie stłuczki oraz ucieczkę z miejsca wypadku. W poczet zarzutów zostanie dołączona również próba wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rok niespełnionych obietnic

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~_rymcycymcy___ 19-05-2008 16:02
No to gość się grubo przeliczy ... :) W takiej sytuacji wykonywane są dwa badania w określonym odstępie czasu i na podstawie zmiany stężenia alkoholu, określa się bardzo dokładnie o której nastąpiło ubzdryngolenie :)
piipi 19-05-2008 17:37
...chlopakowi z wielkiego zalu..to stezenie alkoholu we krwi podroslo. ~Czytalam,ze mezczyzni sa bardzo wybuchowi..a przy wybuchu stezenie zawsze rosnie.
acer2 19-05-2008 20:47
oczekujemy surowego wyroku aby już nigdy nie zrobił nikomu krzywdy
~aaa 19-05-2008 21:21
"uderzył w swoim autem w skodę" chyba : uderzył swoim autem w skodę. Co do facecika to biegz moe ustali kiedz kierowca pił. Powinni pobrać mu jeszcze krew.
~PijMleko 20-05-2008 11:41
Ale Pacan ;) Do Lochu
~Puszek 20-05-2008 22:16
Przepraszam za wyrażenie, ale ....sranie w banie!!! Dopóki nie będzie dozywotniego pozbawienia prawa jazdy i konfiskaty gabloty-narzędzia przestępstwa , to takie akcje będa miały miejsce. Juz nie chce mi się słuchać pitolenia mediów i policji o tym , że po raz kolejny w długi weekend został pobity niechlubny rekord jeżdżących na bani. Wziąć się za to ostro a nie biadolić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W szkole o używkach

„Rzemiosła” razem z MZK

ODK do zameczku?

Ktoś zniszczył choinki

Karolina wśród najpiękniejszych!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
909
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%