MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pijani mama i „wujek” opiekowali się niemowlęciem

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Wtorek, 11 grudnia 2007, 11:05
Aktualizacja: 11:06
Autor: TEJO
Kara do pięciu lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie, którzy upili się i w tym stanie zajmowali się malutką dziewczynką. Sprawców zatrzymała policja z Kowar.

– W poniedziałek po południu oficer dyżurny Komisariatu Policji w Kowarach został powiadomiony przez personel jednej z placówek zdrowotnych o tym, że z 5–cio miesięcznym dzieckiem po pomoc lekarską zgłosiła się pijana matka wraz z konkubentem – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pielęgniarka powiadomiła ich, że w takim stanie nie mogą opiekować się małym dzieckiem i musi powiadomić policję. Po tej informacji opiekunowie uciekli z ośrodka do domu. Tam zastał ich dzielnicowy wysłany przez oficera dyżurnego.

25–letnia matka dziecka i jej 33–letni konkubent mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W mieszkaniu byli również dziadkowie dziecka, jednak również i oni byli po spożyciu alkoholu i nie mogli opiekować się maluchem.

Dziewczynka trafiła na oddział pediatrii do szpitala, a opiekunowie – do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności prawnych. Nieodpowiedzialni opiekunowie odpowiedzą najprawdopodobniej za dopuszczenie dziecka do przebywania w niebezpieczeństwie. Grozi za to kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Seniorzy w akcji

Marzena Machałek o programie PiS

Dali dobry przykład

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 11-12-2007 14:05
5 lat dla nich
~john 11-12-2007 14:26
masz racje sumeda:(
~ryszard 11-12-2007 14:27
po marihuanie by tego nie było
~legenda xxx 11-12-2007 19:15
po co wogole oni szukują się na dziecko jeżeli później wolą uzadzać libacje zamiast opiekować się takim fajnym szkrabikiem.Dziecko to najwiekszy skarb na ziemii, a te wstrętne pijaki tego nie doceniają ! Zabrać im prawo do wychowywania dzieci, pijakom wstrętnym !!!
Patoll 11-12-2007 20:16
W jakim niebezpieczeństwie !? Przecież to nic złego jak sie napiją a dziecko grzecznie śpi. A jak coś się działo to i tak dobrze ze zabrali je do szpitala a nie pili dalej!! Uniewinnienie prosze dla nich.
~do legenda 12-12-2007 9:42
oni nie szykowali sie na to dziecko patologiczne rodziny nie planuja jej poprostu przypadek i zlo konieczne zostalo ale jest gwarantem posiadania jakichkolwiek zapomog czy przywilejow bo przeciez dla dobra dziecka a i tak wszystko idzie na przelew zabranie im dzieci ucina im srodki na alkochol a dzieci tez potrafia odplacic zlym za dobre wiem cos o tym wiecej bym sie na nie nie pisal pozrowionka ber.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przegląd inwestycji drogowych  

Wizyta gości z Chin i... wpadka

Młodzieżowa drużyna OSP w Łomnicy

Muzeum szuka pamiątek po „dywanówce”

Stop rakowi skóry

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
689
Tak
80%
Nie
15%
Nie mam zdania
4%