MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Pijana banda pobiła jeleniogórzanina

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 1 sierpnia 2008, 15:02
Aktualizacja: 15:04
Autor: Angela
Dziś w nocy na ulicy Długiej pobity został starszy mężczyzna. Mieszkaniec trafił do szpitala, a czteroosobowa banda, która prawdopodobnie dopuściła się występku, wpadła w ręce straży miejskiej i policji. – Niewiele w tej sprawie wiadomo, i jest jeszcze za wcześnie by mówić o szczegółach – usłyszeliśmy od rzecznika prasowego policji.

Do zdarzenia miało dojść dzisiejszej nocy o godzinie 2.15 przy ulicy Długiej przy sklepie monopolowym. Zdaniem poszkodowanego czteroosobowa grupa chuliganów rzuciła się na niego, pobiła go i uciekła. Na miejsce przybył syn ofiary, który zawiadomił pogotowie, straż miejską i policję. Funkcjonariuszom podano rysopisy sprawców. Po penetracji miasta strażnicy miejscy znaleźli dwóch podejrzanych na ulicy Poznańskiej.

Okazali się nimi kompletnie pijani 18 – latka i 34 – letni mężczyzna, którzy na widok straży miejskiej zaczęli uciekać w stronę Podwala – usłyszeliśmy od straży miejskiej.
Po pościgu zatrzymano chuliganów. Przy obezwładniani prawdopodobnych sprawców pobicia, ci wyrywali się i „obrzucili” strażników wyzwiskami i złorzeczeniami. Dwóch pozostałych podejrzanych wpadło w ręce policji. Okoliczności zajścia i szczegóły sprawy ustalają mundurowi.

- Jeden z policjantów pojechał na przesłuchanie do szpitala, gdzie obecnie znajduje się pobity mężczyzna – mówi rzecznik prasowy jeleniogórskiej policji nadkom. Edyta Bagrowska.

Szczegóły i ustalenia w tej sprawie mają się pojawić w najbliższych dniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wysyp grzybów w okolicznych lasach  

Na miejskie inwestycje

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Komentarze (11) Dodaj komentarz

koza 1-08-2008 15:36
moze gdyby tak wlasnie zrobic (jak pisze KochaSJG1983), to durnie nauczyli by sie szacunku do innych ludzi!
~hirsch 1-08-2008 16:25
powinni za kare pociagac nago tego stalowego jelenia wokol placu ratuszowego... za co pociagac nie powiem;-)
piipi 1-08-2008 20:44
..do - [~hirsch..]..myslisz o wlosach ?.~Chlopcy..NIE maja warkoczykow !.
~znawca z autopsji 1-08-2008 23:06
przykre to takie że i tak im nic nieudowodnią, zeznania głównego poszkodowanego niestety nie wystarczą.......takie jest polskie prawo taka jest policja:(
~jelinek 1-08-2008 23:33
Jak pobili człowieka, to zrozumiałe że bandyci. a redakcja jak zawsze pisze ciepło o napastnikach a neutralnie o ofierze.
~Normalny 1-08-2008 23:58
Sprawa karania prosta dac im prace interwencyjne takie które będą im się odbijac czkawką np czyszczenie rowów prace w kamieniołomach remont budynków zdewastowanych przez wandali a na koniec poctawic ich na placu ratuszowym ze jak ktoś ma chandre to zuci takiego delikwenta pomidorem albo jajkiem nawtyka mu od różnych an będzie mógł tylko stac
~Kolunio 2-08-2008 0:15
pewnie wykolejeńcy z pwb tylko tam takich pajaców pełno
~TI 2-08-2008 1:44
A monitoring przed monopolowym nie łaska zainstalować? Dla dobra sklepu jak i jego klientów.
~Hetman 2-08-2008 13:26
W tym przypadku bandyckiego pobicia oprócz wiezienia dla zwyrodnialców , z ramienia prawa automatycznie powinien policjant a potem prokurator zalożyć sprawę i wymusić wysokie odszkodowanie od bandziorów dla poszkodowanego oraz obciążyc kosztami leczenia i innymi kosztami obstugi zwiazanymi z ta sprawa .Tak jest w wielu krajach unijnych. Wtedy bylby szacunek dla prawa , nietykalności czlowieka i szacunek dla aparatu porzadku jak policja i prokuratura. A tak jak jest obecna nasza rzeczywistość to jest kpina z majestatu prawa , funkcjonariurzy porządku i bandziorki z chuliganami nic sobie z tego nie robia . Po prostu olewaja wszystko lącznie z mierną policją, prokuraturą , wyrokami sądowymi - i dzialaja dalej , bo nikogo sie nie boją. Ciekawe jak dlugo tak będzie - czy to już jest na stale wpisane w życie naszego spoleczeństwa, tylko z powoddu undolenctwa ludzi za to odpowiedzialnych?
~do Hetman 2-08-2008 15:51
najpierw niech prokuratura, policja i sady maja szacunek do obywatela...
~_ojdiridirachciach___ 2-08-2008 16:36
Czy ta "pijana banda", co "pobiła jeleniogórzanina", to nie jeleniogórzanie?? ;)))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wizyta profesora

Informacja wojewody ws koronawirusa (aktualizacja)

Nietypowy finał Ligi Rocka

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
673
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%