MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

PIF PARRE zagra w Oriencie. W najbliższy piątek

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 1 listopada 2011, 11:45
Aktualizacja: 11:47
Autor: Petr
Fot. Organizator
W najbliższy piątek, 4 listopada w klubie muzycznym Orient Express w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze odbędzie się koncert PIFF PARRE – blues–rockowej formacji z Rudy Śląskiej. Start, godzina 20.00. Bilety w cenie 20 zł.

PIFF PARRE – jak twierdzą sami artyści, to zespół osadzony w klimacie „Śląskiego brzmienia”, grający muzykę z pogranicza bluesa i rocka. Od początku swej działalności, która sięga 2003 roku kapela stale koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą m.in. w Czechach i Niemczech gdzie cieszy się dużą popularnością. Co zresztą wcale nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że PIFF PARRE to wybuchowa mieszanka muzyki i ciekawych osobowości scenicznych.

– Zaprosiłam PIFF PARRE do Orient Expressu, bo jest to zespół który naprawdę umie rozgrzać publikę. Jak dotąd, kapela koncertowała na festiwalach, zlotach motocyklowych; u boku TSA, Dżem, Cree, Terry Man, Chaz De Paolo i wielu innych. I wypadała świetnie – mówi nam Alicja Dusińska, właścicielka klubu.

I dodaje: – Jestem pewna, że tak samo będzie w najbliższy piątek. Przyjdźcie, pobawcie się z nami i sami oceńcie. Drzwi Orientu stoją otworem dla tych wszystkich, którzy lubią ciekawą muzykę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Śmierć na żwirowni

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~krzysiek k 6-11-2011 8:40
porażka , namówiłem kilku znajomych na koncert , chcąc sympatycznie spedzic piątkowy wieczór , tymczasem Orient Ekspress zamknięty na głucho , zero jakiejkolwiek informacji o odwołaniu koncertu , a pan który zajmuje się organizacją imprez w tym lokalu w rozmowie telefonicznej stwierdził , że - jak nie ma koncert to chyba odwołany - gratuluję i ........

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ratunek ze śmigłowcem

Wrzuć nakrętki – dla dzieci

Dachowanie w Radomierzu

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
129
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%