MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pieskie zmagania z mrozem i śniegiem

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 16:26
Aktualizacja: 18:53
Autor: RED
Fot. Konrad Żurawski
Michal Merhaut z Republiki Czeskiej wygrał jeden z najtrudniejszych europejskich wyścigów psich zaprzęgów – Husqvarna Tour.

Wyścig odbył się w miniony weedend z okazji wprowadzenia na polski rynek karty kredytowej HUSQVARNA z wizerunkiem psich zaprzęgów oraz z okazji wejścia w kolejny wiek historii sportu psich zaprzęgów, bowiem rok temu obchodzona była 100 rocznica tego sportu – poinformował Referat Promocji Miasta Karpacza.

W zawodach wzięło udział łącznie 30 załóg, z czego każda z nich miała do pokonania 26,5 km. Jako pierwszy na metę dotarł zaprzęg Michala Merhauta z Czech, który pokonał trasę o łącznym czasie z 4 czterech etapów 3 godz.39 min. Za nim uplasował się polak Maciej Tomaszewski ( 3godz.42min.), natomiast trzecie miejsce zajął czech Vaclav Zetek (3godz.43min).

Podczas zawodów w Karpaczu gościła telewizja TVN, a w programie Dzień Dobry TVN Tomasz Zubilewicz, wszystkim znany nam prezenter pogody relacjonował bezpośrednio przebieg imprezy oraz aktualną pogodę w mieście i w górach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Stoi kolej na Kopę

Puchar makroregionu Oyama

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kubajg 14-01-2009 17:40
Brawo dla Tomasz.R swietne fotografie pełen profesjonalizm pzdr

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie kręcone!

Tu też świętowali

Radni KO przeciw kupcom?

Jubileusze małżeńskie

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%