MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piesi i kierowcy na celowniku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 18 października 2011, 12:09
Aktualizacja: 12:10
Autor: KMP
Fot. RED
Wczoraj policjanci drogówki w regionie jeleniogórskim przeprowadzili akcję pod kryptonimem „Pieszy”.

Ukarano mandatami 18 pieszych, ponieważ nie stosowali się do sygnalizacji świetlnej i przechodzili w miejscach niedozwolonych. Mandat dostało również ośmiu kierowców, którzy nieprawidłowo przejeżdżali przez przejścia dla pieszych, a także sześciu zmotoryzowanych, którzy nie ustąpili im pierwszeństwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

9–letnia Martyna Zięba odnalazła się (aktualizacja)

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Orszak Trzech Króli

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~jeżozwierz1 18-10-2011 13:26
Nareszcie bat na niezdyscyplinowanych pieszojezdnych bohaterów jezdni. Szkoda, że nie podano szczegółów, np. czy ktoś oberwał za przejście poza pasami koło RONDA, lub na 2-pasmówce np. na ul. Wolności jeden z dwóch kierowców przejechał pieszemu po palcach.
~someone 18-10-2011 14:58
jeszcze zrobić akcję z rowerzystami, sprawdzenie oświetlenia, wyposażenia roweru itd.
~niepełospraw 18-10-2011 15:04
za założenie blokady na moim samochodzie z karta parkingową przez straż miejską i żadanie 100 zł mandatu ode mnie za parkowanie w strefie zamieszkania zaskarżam niedokształconych strażników miejskich wraz z prezydentem miasta który mając znawców prawa o ruchu drogowym i drogach publicznych gnębi osoby niepełnosprawne ,bezprawnie, niezgodnie z dyrektywami UE i Prawami Człowieka wysyłając "pionków" władzy na działania bezprawne . Uchwała Rady miasta nie ma nic do karty parkingowej niepełosprawnego. JAKA WŁADZA TAKA BŁĘDNA INTERPRETACJA PRAWA. PRAWNIK Z kSONU TO TAKA SAMA NOWA WŁADZA. NIEPEŁNOSPRAWNI ZMOTORYZOWANI PARKUJCIE GDZIE CHCECIE TAK BLISKO KRAWĘŻNIKA BY NIE MIELI GDZIE ZAŁOZYĆ BLOKADY OD STRONY KIEROWCY.
~sqandal 18-10-2011 15:34
i bravo tak trzymać , karac , karać i jeszcze raz karać , porządek musi byc. Niepelnosprawnych tez ,równi przecież jesteśmy , żadnych ulg. Może w końcu normalne państwo bedzie a nie tylko szukanie dziur w przepisach i żerowanie na niepełnosprawności czy nie znających przepisów. Przejście dla pieszych , światła to podstawa bezpieczeństwa , nie wolno tego lekcewazyc
~Jesss 18-10-2011 21:17
Skandalem jest zainstalowanie przycisków dla pieszych na największym skrz.z ul. grunwaldzką ,one nie działają,robi się z pieszych idiotów.A jeszcze bardzo chamskie do Castoramy za stacją paliw od Tesco.Władzo obódz się ,bądz przychylna dla tego swego ludu.Wozisz dupy autem,pójdz na piechotę ,gwarantowane ,więcęj zobaczysz.Przecież lud cię wybrał,nie bój się swego narodu,dowiesz sie prawdy o sobie.
~Lio 18-10-2011 23:01
Gliny postanoeiły się wykazać przed świętem zmarłych. No proszę - oni mają mózgi...! kto by pomyslał.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pół wieku twórczości niezwykłego artysty

Osiedle zmienia się

Drożej na Chojnik

Dachowanie w Rybnicy

Nowy dyrektor WORD

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
148
Tak
19%
Nie
76%
Nie wiem
5%