MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pierwszy z koncertów półfinałowych „Kutra” za uczestnikami

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 23 maja 2012, 7:35
Aktualizacja: 7:37
Autor: Filip Wieczorek
Fot. Filip Wieczorek
Pierwszy z koncertów półfinałowych Polsko–Czeskiego Kutra Artystycznego 2012 odbył się w miniony poniedziałek w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze–Cieplicach. Wśród wokalistów, po burzliwej naradzie jury, pierwsze miejsce zajęła Martyna Dukowicz, drugie ex equo Sylwia Martyniak i Paulina Kaczorowska. Wyróżnienia przyznano kapeli RE–GYPZ i Agnieszce Ejsmont. Gratulujemy!

– Polsko-Czeski Kuter Artystyczny to projekt mający na celu promocję młodych wokalistów, instrumentalistów, tancerzy, aktorów itp. Przekraczając granice wypływamy na szeroką wodę i wyławiamy talenty. Co najważniejsze, talenty „lokalne”, tutejsze, które zyskują dobrą okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności. Na żywo i w Internecie. I to tak naprawdę jest główną nagrodą w projekcie – podsumowuje Katarzyna Maczel pracownik Przystani Twórczej Cieplickiego Centrum Kultury.

Festiwal młodych talentów Polsko-Czeski Kuter Artystyczny jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a także środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Patronat medialny festiwalu sprawuje portal Jelonka.com. Drugi z koncertów półfinałowych odbędzie się 2 czerwca 2012.

Relacje z poszczególnych etapów można oglądnąć w profilu www.facebook.com/LiveEventTV

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Dzień Otwartych Drzwi w Jagniątkowie  

Mundurowi u dzieci

Z Ziemi czerpane...

PiS ujawnił listy kandydatów

37. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych – to już  

Zaczytaj się z Jelonką.com

Do zobaczenia w BWA!  

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
389
Tak
87%
Nie
8%
Nie mam zdania
5%