MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pierwszy Pokaz Mody Fundacji S.O.S. Codzienność

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 3 grudnia 2011, 9:27
Aktualizacja: 13:15
Autor: Agrafka
Fot. Organizatorzy
Pokaz Mody Fundacji S.O. S. Codzienność „Bezimienna” organizowany po raz pierwszy odbędzie się 4 grudnia o godz. 12.00 w MDK „Muflon” w Sobieszowie. Ponadto można będzie obejrzeć etiudę aktorsko–taneczną „Akond ze Skwak do Limeru” Edwarda Leara w wykonaniu zespołu Hajat. Wstęp jest wolny.

Pokaz dedykowany jest wszystkim mamom, oraz kobietom w ciąży, ponieważ w rolę modelek wcielą się właśnie mamy ze swoimi dziećmi. Patronat honorowy objął prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

– Chcemy w ten sposób zaprezentować nasz świat mody. Codzienność daje nam trudne do przewidzenia sytuacje, w których nie chcemy wyglądać pospolicie. Proponujemy więc drobne zmiany i dodatki, w których każdy poczuje się dobrze. Można u nas zaprojektować swój unikatowy ubiór, zestawiać różne formy ubiorów, proponujemy także modę na styl Vintage.

Tu prawdziwe dzieło powstaje danej chwili i najczęściej z przypadku. Nie ma granic, schematów i barier. Proponujemy nową linię nazwaną „Bezimienna” dla kobiet w ciąży z lnu i nie tylko. Przygotowaliśmy też serie sukienek i tunik dla każdego o nazwie Everyday’s – powiedziała Alina Boreta, prezes Fundacji S.O.S. Przewidziane są również atrakcje i zabawy dla dzieci.

Uniwersalność kolorów i kroju, daje duże możliwości łączenia ich, np. z kreacją do pracy, na spacer, czy chociażby na leniuchowanie przed telewizorem. - Ponieważ zbliża się karnawał proponujemy również naszą kolekcję pod nazwą „Scrap”, w której przygotowaliśmy kilka sukien wieczorowo-balowych – dodała Alina Boreta.

Współorganizatorem imprezy jest MDK „Muflon”.

Ogłoszenia

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Odpust na szczycie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 3-12-2011 12:48
,,wlascicielka fundacji" !!! a moze prezes droga Jelonko com
~Margaretka 3-12-2011 13:04
Świetny pomysł. Trafione w 10. :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Indigo Train w Muzeum Zabawek

O nieznanym obrazie w Muzeum Karkonoskim

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Zaczytaj się z Jelonką.com

Rzeźbiarze w akcji

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
504
Tak
86%
Nie
10%
Nie mam zdania
5%