MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Pierwszy Pokaz Mody Fundacji S.O.S. Codzienność

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 27 listopada 2011, 8:27
Aktualizacja: 8:27
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
Pokaz Mody Fundacji S.O. S. Codzienność „Bezimienna” organizowany po raz pierwszy odbędzie się 4 grudnia o godz. 12.00 w MDK „Muflon” w Sobieszowie. Ponadto można będzie obejrzeć etiudę aktorsko–taneczną „Akond ze Skwak do Limeru” Edwarda Leara w wykonaniu zespołu Hajat. Wstęp jest wolny.

Pokaz dedykowany jest wszystkim mamom, oraz kobietom w ciąży, ponieważ w rolę modelek wcielą się właśnie mamy ze swoimi dziećmi.

- Chcemy w ten sposób zaprezentować nasz świat mody. Codzienność daje nam trudne do przewidzenia sytuacje, w których nie chcemy wyglądać pospolicie. Proponujemy więc drobne zmiany i dodatki, w których każdy poczuje się dobrze. Można u nas zaprojektować swój unikatowy ubiór, zestawiać różne formy ubiorów, proponujemy także modę na styl Vintage. Tu prawdziwe dzieło powstaje danej chwili i najczęściej z przypadku. Nie ma granic, schematów i barier. Proponujemy nową linię nazwaną „Bezimienna” dla kobiet w ciąży z lnu i nie tylko. Przygotowaliśmy też serie sukienek i tunik dla każdego o nazwie Everyday’s – powiedziała Alina Boreta, właścicielka Fundacji S.O.S. Przewidziane są również atrakcje i zabawy dla dzieci.

Uniwersalność kolorów i kroju, daje duże możliwości łączenia ich, np. z kreacją do pracy, na spacer, czy chociażby na leniuchowanie przed telewizorem. - Ponieważ zbliża się karnawał proponujemy również naszą kolekcję pod nazwą „Scrap”, w której przygotowaliśmy kilka sukien wieczorowo-balowych – dodała Alina Boreta.

Współorganizatorem jest MDK „Muflon”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Serca pełne nakrętek

Klasyki zjechały do Kowar

Szybko zapomniany staw?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~przyjaciel 27-11-2011 10:39
Gratuluję Alinko - trzymaj tak dalej - walcz o lepsze jutro.
~czytelnik01 27-11-2011 17:33
Świetny pomysł, oby więcej takich idei w Jeleniej Górze. Brawo!!!
~;) 27-11-2011 19:33
To świetny pomysł ,w naszym miescie powinno znaleść sie wiecej takich osób zarówno jak i młodych tak i starszych :) Powodzenia
~jelonek- 28-11-2011 8:01
Ja to się dziwię, że w tym zapyziałym mieście jeszcze komuś się chce. Tym bardziej brawa za odwagę i inicjatywę. Oby tak dalej !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Szef gangu zatrzymany

Burmistrz spotkał się z siatkarzami Mini Volley

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
798
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%