MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Pierwszy Jagniątkowski Bal Dobroczynny

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 4 marca 2011, 8:45
Aktualizacja: Niedziela, 6 marca 2011, 8:20
Autor: VM
Już w najbliższą sobotę 5 marca w gospodzie „Wedle Bucków” w Jagniątkowie odbędzie się bal charytatywny organizowany wspólnymi siłami koła osiedlowego „Watra Jagniątkowska” i stowarzyszenia „Jagniątków Nasz Dom”.

- Są na naszym osiedlu dzieci, które nigdy nie wyjechały poza granice naszego miasta. Chcemy urzeczywistnić ich marzenia, wyślemy je na wakacje – mówi jedna z organizatorek balu, pani Danuta Drozdowska, właścicielka gospody „Wedle Bucków”.

Stąd też hasło balu „ Ja też mogę pojechać na Zieloną Szkołę”. Dochód z biletów oraz licytacji przedmiotów przyniesionych przez gości balu w całości przeznaczony zostanie na sfinansowanie pobytu „na zielonej szkole” dzieci z gorzej sytuowanych rodzin. Bal poprowadzi znany kabareciarz Jacek Ziobro a muzycznie oprawi zespół „ Déjà vu”. Wśród wielu atrakcji wybór króla i królowej balu, nagrodzone zostanie także najlepsze przebranie. Jak przystało na karnawał, bal będzie kostiumowy.
– Będzie impreza na najwyższym poziomie, nie tylko z racji położenia geograficznego Jagniątkowa – dodaje radny Józef Gajewski szef stowarzyszenia „Jagniątków Nasz Dom”.

W imieniu dzieci organizatorzy pragną podziękować właścicielom jeleniogórskich hurtowni: „Kubex”, „ Iglo-Renoma”, „Serek”, piekarni „Halutek” oraz wielu innym darczyńcom. Dzięki nim na stołach będzie „bogato”. Już tylko na marginesie należy dodać, że kilka wolnych miejsc jeszcze zostało. Początek o godzinie 19.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wstrzymane prace przy oczyszczalni ścieków

Stalowe rumaki w Karpaczu

Wkrótce karkonoski

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~a? 4-03-2011 9:26
A jak kupić bilety i ile kosztują? Jeśli jeszcze są?
~obłęd 4-03-2011 10:26
reklama dźwignią handlu
~ 4-03-2011 10:32
DOLNOŚLĄZAK. Cenna inicjatywa. Tylko przyklasnąć. Popieram i wspieram. Tylko jedno ale. Czy radny Gajewski, wzorem swojego magistrackiego przyjaciela Kaziuchny będzie organizował w Jagniątkowie świetlico-harcówko-kaplicę, wg sprawdzonego wzorca z ul. Wiejskiej?
~e.t. 4-03-2011 12:19
Czyżby w końcu dało się wspólnie działać?? Popieram i oby tak dalej - tylko działanie WSPÓLNE ma przyszłość, a w końcu chodzi o to samo - żeby w Jagniątkowie było lepiej. Czekamy na więcej WSPÓLNYCH inicjatyw.
~ 4-03-2011 18:13
ojjjj sami FILANTROPI ???????????????????????? hahahah
~darek2 4-03-2011 19:17
jaki ty jesteś prosty \"04-03-2011 18:13 | ~ \" nie chcesz pomagać twoja sprawa, ale nie przeszkadzaj innym. Myślę że to cenna inicjatywa i przyniesie wiele dobrego.
~ 4-03-2011 19:54
te dzieci z Jagniatkowa sa bardziej dysponowane jak niektore z jeleniej gory,tylko bardziej chamskie:niech gorole przestana chlac;ich dzieci beda mialy wczasy
~zen 5-03-2011 0:24
Wedle Bucków - ceny z kosmosu,tam przeciętny Jagniątkowianin się nie wybierze bo głupia zupa kosztuje 15zł,dlatego żeby odbyła się taka impreza trzeba sponsorów,szkoda tylko dzieci i idzmy na ten bal i bawmy się dobrze.
~ 5-03-2011 9:07
gospoda Pani Drozdowskiej Wedle Bucków świeci pustkami, drożyzna przeraża. Dla ratowania biznesu uczepiła sie teraz radnego Gajewskiego i na jego plecach chce wypłynąć. Nie udało się Jej to zrobić z poprzednią Panią radną, którą manipulowała i okręciła wokół palca. Wcale nie chodzi o dzieci. Cena biletu to 180,- a na stołach dzięki hurtownią "bogato" - to będzie suchy prowiant???
jgajewski 5-03-2011 9:41
W sprawie biletów oraz wszelkich informacji w dot. balu, zapraszam na stronę www.jagniatkownaszdom.pl Pozdrawiam: Józef Gajewski...
~xxx 5-03-2011 9:58
kto wogóle pozwala robić takie góralskie gó... jak gospoda wedle bucków a co to ja do cholery w zakopanym jestem ,kolejna pseudo góralszczyzna w formie kiczu.Góralskiemu chłamowi mówimy zdecydowanie NIE tym bardziej że karkonosze mają swoją ciekawą kulturę jak i piękną typową architekturę.
~vi.e 5-03-2011 10:43
Akurat P. Drozdowska to osoba niezwykle pomysłowa, kobieta pełna pasji, może czasem z głową w chmurach, ale dziś brakuje takich romantycznych dusz. Obserwuję tej Pani poczynania od dawna - dodam, że nie działam w Watrze, czy innym stowarzyszeniu. Popieram chęć działania i realizowania się właśnie w taki sposób, jak czyni to P. Drozdowska.
~popierający 5-03-2011 11:27
Ludzie opanujcie się. Potraficie tylko zionąć jadem. Zazdrość was zżera? Zamiast tracić czas na wypisywanie bzdur, posprzątajcie lepiej koło domu. Bal - wspaniały pomysł. Popieram !!!
~popierająca 5-03-2011 12:18
No właśnie..posprzątajcie lepiej koło domów ! Niech te dzieci coś mają z dzieciństwa !
~Mary 5-03-2011 12:31
Brawo ! Niech żyje bal !! Niech to będzie bal nad bale!!
~*do 5-03-2011 12:58
Bal balem bo dzieci nic nie winne,zawsze myślałam że jak powstała w Jagniątkowie gospoda Wedle Bucków to będzie nam Jagniątkowiczanom służyć,że będzie można wybrać się tam na obiad,kawę czy piwo...? Ale skąd,tam takie ceny kolosalne że trzeba być milionerem żeby ze zwykłej pensji sobie pozwolić,nawet raz w miesiącu.Skąd Pani Drozdowska bierze te inspiracje...?Miało być tak dobrze,a nawet Willa Jagniątków swieci pustkami - dlaczego? Pytań jest wiele i nikt tu nie zieje jadem,tylko piszemy co nas irytuje u tzw.Guroli z Karkonoszy.....!
~hehehe... 5-03-2011 13:22
Widzę że tutaj na forum jelonki mnóstwo specjalistów od architektury. Nie wgryzając się w szczegóły uświadomię tylko Wam że Gospoda Wedle Bucków to budowla charakterystyczna dla PODLASIA ... czyli dokładnie po drugiej stronie Polski od Zakopanego... nie każdy jest omnibusem architektury, ale niektórzy są do tego tak durni że niektórzy lubią chwalić się swoją głupotą :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Odpust na Śnieżce

Inwestycje wodno–kanalizacyjne we Wleniu

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Czy tramwaj wróci pod Zajezdnię?

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
580
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%