MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pierwszy czwartek w drugi czwartek!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 29 kwietnia 2018, 22:32
Aktualizacja: 22:45
Autor: Teatr Norwida
Dział Marketingu i Organizacji Pracy Artystycznej Teatru im. C.K.Norwida informuje, iż w maju pierwszy czwartek miesiąca i bilety za 15 zł – ze względu na Święto Konstytucji 3 maja – wypadnie w drugi czwartek – 10 maja.

A w maju na deskach jeleniogórskiego teatru wielbiciele sztuki teatralnej będą mogli obejrzeć m.in.: "Szalone nożyczki", "Męża i żonę", "Osiem kobiet", "Gąskę" oraz "Szelmostwa Lisa Witalisa".

Na pierwszy weekend maja (4-6 maja) zaplanowano "Szalone nożyczki" - kryminalną farsę, która gościła już na scenach wielu europejskich i polskich teatrów. Podczas spektaklu publiczność wraz z aktorami musi rozwiązać zagadkę brutalnego morderstwa. Dedukcja i zabawa – każdy może być Sherlock’iem Holmes’em. Rozpoznając znane im miejsca, rozumiejąc aluzje do popularnych osób, widzowie szybko ulegają teatralnej iluzji i chętnie włączają się do zabawy, uczestnicząc w wykryciu sprawcy.

Szalone nożyczki to jedna z najpopularniejszych komedii kryminalnych ostatniego dwudziestolecia – w 1997 wpisano ją do światowej księgi rekordów Guinnesa jako najdłużej bez przerwy graną sztukę na scenach amerykańskich.

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 30 min (spektakl z przerwą)

_________________________________

Dział Marketingu i Organizacji Pracy Artystycznej przypomina, że w związku z przebudową i modernizacją Teatru w sezonie artystycznym 2017/2018 zapraszamy na scenę przy -ul. Krótkiej 3 (dawne Kino Grand).

BILETY INFORMACJE REZERWACJE
75-64-28-130
widownia@teatrnorwida.pl
Kasa ul. Krótka 3
wtorek-czwartek 12:00-15:00
piątek 9:00-19:00

Czytaj również

Giełda tonie w błocie

PiS odkrywa pierwsze karty

Rusza Akademia Przedsiębiorczości

Marzena Machałek odpiera zarzuty

Bo palą byle czym

Zderzenie przy szpitalu

Szelmostwa Lisa Witalisa dla wszystkich

Areszt dla dilerów

Sonda

Są plany, aby zmienić nazwę powiatu jeleniogórskiego na karkonoski. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
480
Tak
21%
Nie
72%
Nie wiem
7%