MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Pierwsze zakażenia w powiecie jeleniogórskim

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 31 marca 2020, 12:01
Aktualizacja: 12:01
Autor: tvdami
Niestety są pierwsze potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem na terenie powiatu jeleniogórskiego

Twoja reakcja na artykuł?

4
18%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
3
14%
Smuci
1
5%
Złości
13
59%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Jednak będzie dojście do ulicy Spółdzielczej

Kapitalna wiadomość ws. linii do Karpacza i Kowar!

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Dziwiszowianka 31-03-2020 14:16
Oczywiście obostrzenia są bardzo, bardzo potrzebne i oby były tylko one respektowane , bo przez ostatnie trzy tygodnie zjechało do kraju i Województwa Dolnośląskiego, jak również samej Jeleniej Góry i okolicznych miejscowości w tym Dziwiszów, który obserwowałam, a tak prawdopodobnie było wszędzie , bo po każdym przyjeździe i weekendzie kolejne tysiąc zachorowań w skali Kraju a w Jeleniej Gorze i okolicy było już dużo a ile jest teraz, dzisiaj , bo to się zmienia z godziny na godzinę niestety , ostatni weekend Nas już dobił. Przez trzy tygodnie kilkadziesiąt tysięcy Polaków ,ze wszystkich możliwych krajów już bardzo zakażonych zjechało i nas wszystkich i wszystko zakażili . Mało tego te osoby , które przyjechały to sami Polacy tam pracujący, w większości zupełnie nieświadomi albo zupełnie g..upi. Bo to co się działo przez ostatnie trzy tygodnie a ostatni weekend to po prostu ciężka masakra. Tysiące samochodów jeżdzących, wszędzie po kilkadziesiąt razy dziennie. zarażając wszystkich i wszystko, włosy dęba stawały to obserwując. Bo ludzie którzy tu mieszkają to wiedzieli i zachowywali się odpowiedzialni , ale przyjezdni niestety nie. Przyjechali jak na wakacje i jeździli , chodzili gdzie się tylko dało. Jak można było tyle ludzi wpuścić w jednym czasie do kraju , z terenów już tak zakażonych, na granicy byli zdrowi! , ale jak zjechali do domów pozarażali wszystko i wszystkich, zupełnie . I tylko się zastanawiałam , czy robią to celowo bo są przez kogoś sterowani czy są kompletnymi nieświadomymi z wypranymi mózgami d..ilami. No i dzisiaj mamy to co mamy. Masakra po prostu.
~anonim 31-03-2020 15:00
Ja to samo mowie- po co wpuszczono do Polski ludzi z krajow zakazonych i jeszcze im pomagano wjechac. Wyjechali , bo im w Polsce bylo zle, a teraz powrot. Niech siedza tam dokad wyjechali niby za chlebem. W Polsce nigdy chleba nie zabraklo.
~-:( 31-03-2020 17:25
do: ~anonim (15:00)
... bo tam nie mają ubezpieczenia lub pracują "na czarno" i zarażeni wirusem musieli uciekać do Naszego kraju a skutki ich powrotu widzimy w statystykach chorych i zmarłych.
~TEYO 31-03-2020 15:05
Zobaczcie jak wygląda zakaz zgromadzeń i sprzedaż na wynos przez kabab na ulicy Piłsudskiego . Jak to dziadostwo ma się nie rozprzestrzeniać jeśli niektórzy mają w du.. obostrzenia .
~ 1-04-2020 13:48
Pan Starosta nie mógł się doczekać.
~eco 1-04-2020 18:39
Bez paniki, bo ta jest na rękę obecnej władzy! Każdego dnia umiera w Polsce ponad 1200 osób! Od pierwszego dnia marca to 31x1200 ofiar. Są to ofiary starości, przewlekłych chorób, wypadków, zatruć itd. 36 ofiar coronawira mieści się w granicach błędu statystycznego. Większość z nich byly osobami w zaawansowanym wieku i z przewlekłymi chorobami, z rakiem, chorym sercem po zawałach, z POHP... Dwa przypadki kobiet 27 i 32 lata - pierwsza zmarła na sepsę po "cesarce", druga miała zaniedbaną cukrzycę i ogromną otyłość.
~gfdcfvcghjv 6-04-2020 21:31
nie ma żadnego wirusa,nie potraficie zakumać?to manipulacja

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto niszczy tężnię?

Kowary będą miały plażę

Bez nowych zarażeń w powiecie jeleniogórskim

Jednomyślnie nad rezolucją

Ozdobili rondo na znak partnerstwa z Cervi

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
301
Tak
22%
Nie
75%
Nie wiem
3%