MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pierwsza zawodowa walka Mateusza Kaczmarczyka na plus

Wiadomości: Żary
Środa, 10 kwietnia 2013, 13:41
Aktualizacja: 13:52
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W minioną niedzielę 7 kwietnia w Żarach odbyła się VII Ogólnopolska Liga WFMC PRO oraz Gala Walk Zawodowych w K1 Rules. Od samego rana rywalizowali młodzi zawodnicy, którzy „stawiali” pierwsze kroki na ringu. W trakcie ligi odbyły się pojedynki w formule K–1/Boksu/Low Kicku i MMA, gdzie stoczono aż 70 pojedynków na dystansie 2 x 2 minuty.

W imprezie udział wzięło kluby: SHIDOKAN Jelenia Góra, SKF Połoński Z.Góra, Jedi Bosksing Z.Góra, Gwardia Zielona Gora, Nokaut Gorzów Wlkp. Armia Polkowice, Vorenus Jawor, ProFight Świebodzin, Fight Club Lubawka, Fighter Nowa Sól, Gubin Boksing, Club Międzychód, Fight Zone Wejherowo, Scorpion Żary, Malinowski-Team Żary, Żagań, Świętoszów i Szprotawa. W godzinach popołudniowych odbyło się 6 walk zawodowych w K1 Rules, gdzie w walce wieczoru wystąpił podopieczny Mariusza Ligiżyńskiego (SHIDOKAN Jelenia Góra) - Mateusz Kaczmarczyk (-75 kg). Przeciwnikiem był zawodnik ARMII Polkowice - Paweł Mikołajczyk. Pojedynek zakontraktowany został na 3 x 2 minuty. Nasz zawodnik już w pierwszej rundzie posłał swojego rywala na deski po potężnym prawym sierpowym. Druga runda była bardzo wyrównana, ale trzecia w całości toczyła się pod dyktando jeleniogórzanina. Po kilku silnych kopnięciach na udo po raz drugi zawodnik z Polkowic był liczony i nie był wstanie podjąć walki. Była to pierwsza wygrana zawodowa walka Mateusz Kaczmarczyka. Jak sam potem stwierdził - walcząc zawodowo trzeba w całości poświęcić się pasji walki, jeśli chce się wygrywać.

Gratulujemy. Oficjalnie potwierdzono, że WFMC PRO szykuje już Galę pt " ODWET" gdzie odbędą się walki rewanżowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Aktywne soboty

Zagrają w siatkówkę na Walentynki

Kolizja dwóch aut

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~aa 10-04-2013 17:08
dobrze Kaczy ;)
~kilim 10-04-2013 17:21
super. gratulację. widzę że u Ligiżyńskiego jest dobra kuźnia talentów. z tego co wiem to Bereźnicki z MMA też stójkę szlifował w Shidokan, a stójka to podstawa. gratulację dla obydwu.
~pies 10-04-2013 19:35
Dobrze KACZOR:D gratulacje:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jasełka dla seniorów

Selfie wstydliwe?

Większość za zmianą

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Zapraszają do wspólnych treningów

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
660
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%