MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pierwsza runda KLNZ odwołana – organizatorzy przegrali z aurą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Czwartek, 2 lutego 2012, 0:44
Aktualizacja: 0:44
Autor: MDvR
Fot. plakat
Z powodu bardzo silnych mrozów szkoła narciarska Ski–Zawislan–Team jako organizator Karkonoskiej Ligi Narciarstwa Zjazdowego zmuszony jest odwołać pierwszą edycję imprezy zaplanowaną wstępnie na najbliższy piątek 3 lutego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Na stadionie już jasno

O rozpadających się górach

Mistrzowskie zawody w Karpaczu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~pawik 2-02-2012 11:34
Co ma mróz do tego typu zawodów? Nim zimniej tym lepiej gdyż są wyrównane szanse, bo osoby startujące jako ostatnie nie maja zniszczonej trasy przejazdu przez osoby startujące wcześniej. Poza tym w prognozach długoterminowych było podawane że ma być mroźnie, więc po co było dzień wcześniej zamieszczać informacje o zawodach. Podsumowując to organizatorzy mają niezły wynik = 100% odwołanych zawodów- kpina!!!!
~tomekkkkk 2-02-2012 14:14
najpierw był tragiczny śnieg, teraz zgłosiło się zaledwie 2 kluby i kila osób. Zawody dla 30 osób - nie ma sensu. wychodzi, że średnio każdy zajmie miejsce na podium to po 1. Po drugie wiele osób, które wcześniej się zgłosiły teraz się wycofały - z powodu mrozu.
~jacki 4-02-2012 19:24
co musi sie stać aby odbyły się te zawody ? . Pierwsza edycja - braki śniegu , druga - nieodpowiednie warunki , trzecia - mróz . Poczekajmy do lata ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Harcersko i patriotycznie

Bieg Niepodległości

Puchar makroregionu Oyama

Apel Pamięci w SP 15

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
783
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%