MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piękne i wzruszające jasełka w „Promyczku”

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 17 grudnia 2016, 9:01
Aktualizacja: 14:39
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Wiele wzruszeń dostarczyły wczoraj (16.12) swoim rodzicom maluszki z niepublicznego przedszkola „Promyczek”, a wszystko za sprawą przedstawienia jasełkowego . Dzieci w cudowny i magiczny sposób stworzyły świąteczną atmosferę. Jasełka w „Promyczku” odbywają się od 2001 roku!

- Przedstawienia jasełkowe w naszym przedszkolu mają już długą tradycję. Są to wspaniałe uroczystości, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami oraz pracownikami przedszkola przeżywają czas Świąt Bożego Narodzenia. W dniu dzisiejszym jasełka przedstawiały pięciolatki z grupy piątej pod kierunkiem nauczycielek Małgorzaty Niemczyk oraz Sandry Morawskiej - powiedziała dyrektor placówki Bożena Gurdziel.

Warto wspomnieć, że Małgorzata Niemczyk i Sandra Morawska przygotowały także scenariusz i scenografię do przedstawienia, a nad grą aktorską maluszków czuwał znany jeleniogórski aktor Jacek Paruszyński, który w przedszkolu prowadzi warsztaty teatralne.

Po przedstawieniu Bożena Gurdziel złożyła wszystkim uczestnikom i widzom jasełek życzenia bożonarodzeniowe, po czym nastąpiło dzielenie się opłatkiem.

W najbliższy wtorek (20.12) kolejną porcję wzruszeń dostarczą dzieci z najstarszej grupy, przedstawiając swoją interpretację jasełek.

Czytaj również

Mali szachiści przed Pucharem Polski

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Młodzież z Lema dzieciom

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~gluś 17-12-2016 9:33
cudnie :)
~Le1k 17-12-2016 14:26
Mózgi prane od maleńkiego! Brawo wy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Podróż przez dzieje

Prace zgodnie z planem

Opłata za odpady – za dzieci też płacimy

Jeszcze o Ptasiej

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
1012
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%