MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piękne i wzruszające jasełka w „Promyczku”

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 17 grudnia 2016, 9:01
Aktualizacja: 14:39
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Wiele wzruszeń dostarczyły wczoraj (16.12) swoim rodzicom maluszki z niepublicznego przedszkola „Promyczek”, a wszystko za sprawą przedstawienia jasełkowego . Dzieci w cudowny i magiczny sposób stworzyły świąteczną atmosferę. Jasełka w „Promyczku” odbywają się od 2001 roku!

- Przedstawienia jasełkowe w naszym przedszkolu mają już długą tradycję. Są to wspaniałe uroczystości, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami oraz pracownikami przedszkola przeżywają czas Świąt Bożego Narodzenia. W dniu dzisiejszym jasełka przedstawiały pięciolatki z grupy piątej pod kierunkiem nauczycielek Małgorzaty Niemczyk oraz Sandry Morawskiej - powiedziała dyrektor placówki Bożena Gurdziel.

Warto wspomnieć, że Małgorzata Niemczyk i Sandra Morawska przygotowały także scenariusz i scenografię do przedstawienia, a nad grą aktorską maluszków czuwał znany jeleniogórski aktor Jacek Paruszyński, który w przedszkolu prowadzi warsztaty teatralne.

Po przedstawieniu Bożena Gurdziel złożyła wszystkim uczestnikom i widzom jasełek życzenia bożonarodzeniowe, po czym nastąpiło dzielenie się opłatkiem.

W najbliższy wtorek (20.12) kolejną porcję wzruszeń dostarczą dzieci z najstarszej grupy, przedstawiając swoją interpretację jasełek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Vaclav Havel na fotografiach

Ćwiczenia na lotnisku

Dużo serca i ciepła w schronisku dla zwierząt

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~gluś 17-12-2016 9:33
cudnie :)
~Le1k 17-12-2016 14:26
Mózgi prane od maleńkiego! Brawo wy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To był piękny bal!

Mali przedsiębiorcy

200 pieczątek w 24 godziny

„Dzień otwary” na sportowo  

Muflonowy „SWAP” na lato

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
294
Tak
34%
Nie
60%
Nie mam zdania
6%