MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piechowickie morsowanie przed świętami

Wiadomości: Piechowice
Wtorek, 5 grudnia 2017, 11:34
Autor: Org
Fot. Organizatorzy
Kąpiel w lodowatej wodzie, bieg zimowy i biesiada przy ognisku – to główne punkty programu Piechowickiego Morsowania, które odbędzie się w sobotę 16 grudnia. Impreza ta organizowana jest w ramach obchodów 50–lecia nadania praw miejskich Piechowicom.

Głównymi organizatorami są: grupa biegowa Biegam dla Zdrowia oraz Urząd Miasta w Piechowicach. Impreza odbędzie się w Górzyńcu przy ul. Izerskiej, za szlabanem przy drodze leśnej prowadzącej w kierunku Rozdroża Izerskiego.

Całość rozpocznie górski bieg zimowy pn. Kropelka Run (start o godz. 10.). Odpłatność za udział w biegu – 25 złotych/os. Liczba miejsc jest ograniczona do stu. Kto pierwszy, ten lepszy. Uczestnicy otrzymują pakiet startowy oraz ciepły posiłek i medal pamiątkowy na mecie. Dla najlepszych przewidziano nagrody. Więcej szczegółów na temat biegu (trasa, regulamin) na stronie www.kropelkarun.pl.

Po biegu odbędzie się morsowanie (bez zapisów i wpisowego) u podnóża niezwykle malowniczego Wodospadu Kropelka na Małej Kamiennej, która jest jednym z dopływów rzeki Kamienna. Początek o godz. 11.30. W trakcie morsowania odbędzie się zamrożenie 50-lecia nadania praw miejskich Piechowicom. Po to, by zamrozić najlepsze wspomnienia na kolejnych 50 lat albo i dłużej.

Na koniec chętni spotkają się w pobliskim ośrodku Potok przy ognisku z kiełbaskami. Tam też nastąpi wręczenie nagród dla zwycięzców biegu i laureatów konkursów dla morsów.

Kto chce wziąć udział w biegu, powinien się pośpieszyć – zapisy ruszyły 30 listopada.

Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie oraz na stronie www.kropelkarun.pl, a także na facebooku na profilu biegu Kropelka Run.

Ogłoszenia

Czytaj również

Drzymały do remontu

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

W Karpaczu działo się!

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Szymon Ośmiałowski 5-12-2017 18:35
Konrad Biela coś dla Ciebie :D podołasz? 😂😎
Konrad Biela 5-12-2017 19:00
Dopiero start w styczniu 🙂 teraz okres treningowy 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS zaprezentował kandydatów

Nad Śnieżnymi Kotłami

PiS ujawnił listy kandydatów

Jelenia Góra wspiera Rafała Fronię  

Stop takim przepustom

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
604
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%