MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

„Piątka” najbardziej przyjaznym przedszkolem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 24 czerwca 2010, 11:02
Aktualizacja: Piątek, 25 czerwca 2010, 7:36
Autor: Angela
Druga lokata dla "Czternastki"
Fot. Angela
Niepubliczne Przedszkole „Piątka” z ulicy Mickiewicza 120 głosami wywalczyło pierwsze miejsce w II edycji naszego plebiscytu na Przyjazne Przedszkole 2010'. Obecnie uczy się w nim setka dzieci, a placówką zarządza oddana swoim małym podopiecznym Teresa Skólska. 95 głosów zebrała integracyjna „14” zajmując drugie miejsce, a 70 głosów Kacperek. Gratulujemy!

Do ostatnich dni plebiscytu ważyły się losy i miejsca przedszkoli, które wzięły udział w II edycji naszej zabawy. Przez długi czas w rywalizacji prowadziła integracyjna „14 – tka”. Siła głosów zmieniła się, gdy do zabawy włączyli się internauci.

Zwycięzcą ostatecznie zostało innowacyjne przedszkole, które rozwija zainteresowania i zdolności dzieci metodami aktywnymi. „Piątka” jest nastawiona na wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkich dzieci oraz osiągania przez nich sukcesów. Program przedszkola z wieloma zajęciami dodatkowymi, ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój osobowości dzieci. Współautorami życia przedszkolnego są sami rodzice. Nad bezpieczeństwem i rozwojem setki przedszkolaków czuwa ośmiu wykwalifikowanych pedagogów.

Drugie miejsce zajęło Integracyjne Przedszkole nr 14 mieszczące się przy ulicy Junaków w Cieplicach, prowadzone przez zaangażowaną całym sercem i duszą Joannę Konopkę, a na trzecim miejscu uplasował się Kacperek z Zabobrza, którym od lat kieruje Grażyna Kołodziejczyk-Frankowska.

Gratulujemy przede wszystkim zwycięzcom naszego plebiscytu, ale nie tylko. Niski ukłon i słowa uznania należą się bowiem wszystkim placówkom, na które oddano choć jedne głos. Jest to dowód na to, że jesteście Państwo mile wspominani, pozytywnie odbierani i doceniani. Dziękujemy też wszystkim placówkom, które włączyły się do naszej zabawy.

Pojawiły się głosy, że nasz plebiscyt ma charakter rankingu. Nic bardziej błędnego. Jest to rywalizacja, ale tylko i wyłącznie w formie zabawy. Wiemy, nie oddaje ona zaangażowania nauczycieli i dyrekcji poszczególnych placówek w rozwój swoich podopiecznych, bo każde przedszkole jest z pewnością najbardziej przyjazne dla maluchów, które do niego uczęszczają.

Głównym celem naszego plebiscytu była możliwość prezentacji placówek przedszkolnych w mieście oraz pokazanie Państwu szerokich uśmiechów podopiecznych każdej placówki. Mamy nadzieję, że te cele udało nam się zrealizować. W przyszłym tygodniu przekażemy nagrodę niespodziankę dla zwycięzcy oraz dyplomy dla przedszkoli, które stanęły na podium.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

O sporcie w KPSW  

Spotkanie z A. Banieckim

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~swercru 24-06-2010 13:07
Nie ma to jak nabieranie ludzi w jakieś najlepsze przedszkola nie ma najlepszych wszędzie jest to samo aa ten artykuł śmierdzi mi reklamą bo za niedługo wrzesień
~:):) 24-06-2010 14:20
piątka ?? była kiedyś może dobra kiedyś!!! teraz to kicha nauczyciele sami rezygnują z pracy więc coś nie tak chyba tam jest
~... 24-06-2010 14:35
Phiii... wykwalifikowana kadra pedagogiczna w "piątce"...haha....kto nuaczycielka po polonistyce czy może Panie bez studiów...
~malgorzta35 24-06-2010 14:51
i prawidłowo, dwójka moich dzieci tam uczęszczała i jestem bardzo zadowolona z organizacji pracy, oferty i podejścia. gratulacje
~zzz 24-06-2010 16:26
Śmiech na sali. Chyba inne przedszkola nie brały udziału w plebiscycie. Kto na nich głosował?
~ 24-06-2010 16:29
Piatka- słusznie zajeli I miejsce.Te złosliwe komentarze dodaja pewnie ci, których dzieci uczeszczaja do konkurencyjnych przedszkoli. Bo innego wytłumaczenia nie mam na to. Moje dziecko nie tak dawno wyszlo z przedszkola Piatka" bardzo dobrze przygotowane do szkoły. Po za jednym nieporozumieniem, ktore szybko wyjasnilismy nie mialam nigdy zastrzezen do tego przedszkola.A nawet bylam bardzo zadowolona, ze moje dziecko uczeszcza do tego przedszkola. Pozdrowienia dla calej ekipy przedszkola "Piatki"
~:):) 24-06-2010 19:27
MOJE DZIECKO UCZĘSZCZAŁO DO TEGO PRZEDSZKOLA I NIESTETY NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE ZOSTAŁO PRZYGOTOWANE DO SZKOŁY DOBRZE . CHODZIŁO 3 LATA I CO ROKU MIAŁO NOWĄ PANIĄ TO CHYBA O CZYMŚ ŚWIADCZY. PANI LOGOPEDA TEŻ NIE ZAUWAŻYŁA NIEPRAWIDŁOWEJ WYMOWY DZIECKA , CO MOŻNA BYŁO WYĆWICZYĆ U DZIECKA MAJĄC 4 LATKA A NIE 8 LAT .
~w[es;aw 24-06-2010 21:48
LUDZIE NAJLEPSZE JET PPNR 13 UL. KARŁOWICZA 13 ALE NIE ZGŁOSIŁO SIE DO PLEBISCYTU BO TO JEST REKLAMA LUDZIE Z TAMTAD UCIEKAJĄ ZABIERAJA DZIECI
~kk 24-06-2010 21:51
Prywatne przedszkola to tylko przechowalnia zero nauki
~supermama 6-07-2011 18:30
Nie opowiadaj głupot kk , moje dziecko chodzi do Prywatnego Przedszkola w Kowarach i jestem bardzo zadowolona. Własnie w nim stwierdzono u mojego dziecka wady i jestem bardzo wdzięczna Paniom tam pracującym bo mnie odesłały do poradni i już są efekty naszej wspólnej pracy .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Roboty na Dworcowej

Na Polanie praca wre!  

Wybiorą sołtysa

Więcej przystanków kolejowych na żądanie

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
973
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%