MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pewna wygrana Finepharmu

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 3 października 2010, 19:20
Aktualizacja: 23:11
Autor: arec
Piłkarki ręczne Finepharmu Jelenia Góra były wyraźnie lepsze od zespołu MKS Zgierz. Podopieczne Mirosława Urama wygrały w pierwszym meczu rozgrywek I ligi 37:26.

Od początku meczu lepszym zespołem były jeleniogórzanki, które po 13 minutach prowadziły już 10:4. Później nastąpił słabszy okres gry w wykonaniu Finepharmu. Nie wychodziły kolejne akcje i rywalki zmniejszyły dystans na 11:7. Na więcej jednak jeleniogórzanki nie pozwoliły i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem podopiecznych Mirosława Urama 19:14.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Finepharm przeważał na parkiecie, a w końcowych minutach przyjezdne wyraźnie opadły z sił. Problem, który istniał w poprzednim sezonie, czyli krótka ławka rezerwowych obecnie nie istnieje. Doświadczone zawodniczki, które powróciły do gry po przerwie nie prezentują jeszcze najwyższej formy, ale były wyraźnym wsparciem zespołu. Szczególnie Kinga Ślusarczyk, która grała coraz odważniej i popisała się niezłą skutecznością. Ostatecznie jeleniogórzanki zwyciężyły 37:26.

Finepharm Jelenia Góra – MKS Zgierz 37:26 (19:14)

Finepharm: Baranowska, Demiańczuk, Pałysa – Ślusarczyk 11, Pawliszak 6, Kasprzak 4, Stochaj 4, Wasiucionek 4, Konarzewska 3, Bielecka 2, Skoczyńska 2, Latuszek 1, Kosmala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jezioro Łabędzie z owacjami na stojąco!  

Jubileuszowy trening

Niebezpieczne wyzwania

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~... 6-10-2010 8:24
gdzie fotki??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W Karpaczu po rzutach karnych

Wypadek przy baniakach  

O rozpadających się górach

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Studium na początek

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
219
Tak
61%
Nie
35%
Nie wiem
4%