MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

„Perła Karkonoszy w oczach młodych artystów”

Wiadomości: Mysłakowice
Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 14:08
Aktualizacja: 14:14
Autor: Ania
Fot. Ania
To tytuł wystawy fotograficznej, której wernisaż odbył się w minioną sobotę w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach. W jej ramach prezentowane są najlepsze prace, które wybrano z kilkuset innych, wykonanych w ciągu trzech miesięcy.

Autorami fotografii są Agata Dobrowolska, Małgorzata Ptak, Edyta Cincio, Bartek Kosik, Bartek Drak, Kamil Chorągwicki, Kacper Madej, Rafał Szałek, Rafał Szynalski, Jacek Pawłowski i Grzegorz Truchanowicz. Goście, którzy przybyli na zorganizowaną przez twórców wystawę mogli także skosztować pysznych, domowych wypieków, które wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mysłakowicach. Popołudnie umilał także wirtuoz gitary elektrycznej, Bartek Drak.
Wystawę podziwiali także przedstawiciele władz powiatowych i samorządowych Gminy Mysłakowice.

Obecny był m. in. Przewodniczący Powiatu Jeleniogórskiego, Zbigniew Jakiel. Ekspozycja będzie wystawiona do 7 września br. Można ją oglądać w godzinach od 8.00 do 19.00.

- Goście mogli również zobaczyć model Kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach wykonany przez Pana Zbigniewa Draka. - mówi Grzegorz Truchanowicz, dyrektor GOK w Mysłakowicach. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wystawy.

12 września odbędzie się wernisaż drugiej części wystawy. Hitem tego dnia będą także szczęki wieloryba grenlandzkiego, które zostaną wyeksponowane w GOK w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wrzesień z Klubem Seniora „Młodzi Duchem”

Artystyczny Flowland

Silesia Sonans: Agnieszka Rehlis zachwyciła

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Adam1 24-08-2009 15:47
Bardzo fajnay wernisaż, zdjęcia godne uwagi, sczególnie czarno-białe, a do tego szereg atrakcji.Bardzo fajny pomysł z muzyka na żywo, całośc odbierana wszystkimi zmysłami nawet smakowymi...... Pozdrawiam gratulacje dla organizatora

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Opera zaprasza

Nie taka bestia straszna (recenzja)

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
818
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%