MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Perfectum rozgrzało publiczność w ODK

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 kwietnia 2014, 8:35
Aktualizacja: Środa, 9 kwietnia 2014, 7:51
Autor: Przemo
Fot. Przemo
Cykliczny program "Rozśpiewana Jelenia Góra" zawitał do Osiedlowego Domu Kultury. To był pierwszy nasz występ w ODK i został bardzo dobrze przyjęty. Frekwencja była wspaniała, widać, że ludzie chcą wyjść z domu, chcą śpiewać – mówiła Alfreda Rękowska z zespołu Prefectum.

Zespół Perfectum wykonuje popularne i lubiane piosenki, przeboje z różnych okresów. Zabobrzańska publiczność bawiła się przy takich hitach jak: "Dni, których jeszcze nie znamy" Marka Grechuty, "Wyjątkowo zimny maj" zespołu Maanam, "Co ma być" Zdzisławy Sośnickiej, czy "Stowarzyszenie porannej rosy" zespołu Pod Budą.

- Mamy bardzo dużo ładnych przebojów, dziś nie starczyło czasu, żeby to zaprezentować, ale wrócimy tu w najbliższym czasie - dodała prowadząca zespół Alfreda Rękowska.

Sala kawiarniana w ODK była wypełniona do ostatnich miejsc, znakomite wykonanie popularnych hitów rozgrzało seniorów, którzy zgodnie twierdzą, że nie mogą się doczekać kolejnego spotkania z zespołem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Interwencja w Jeżowie  

Mobilizacja przed II turą

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~stęsknieni 8-04-2014 10:44
Dziękujemy pani Alfredo Nareszcie ujrzeliśmy to co zachwyca na scenach jeleniogórskich i jest pani zasługą Gdyby jeszcze pani chciała częściej się pokazywać z tym swoim świetnym zespołem. Liczymy na to.
~zabobrzanin 8-04-2014 15:54
Miło było posluchać i popatrzeć. Dziękujemy.
~per ty 8-04-2014 17:47
per rectum?;)
~~~fanka 8-04-2014 18:35
Dziękujemy za wspaniały koncert,prosimy o więcej,zapraszamy do naszego skromnego klubu częściej przybywać z pięknie śpiewającymi dziewczętami!!! Pani Alfredo dziękujemy i dziewczętom też podziękowania cały klub seniora!!!
~joka 8-04-2014 23:13
Super impreza. Serdeczne słowa podziękowania dla Pani Alfredy Rękowskiej za przygotowanie tak dobrego scenariusza imprezy. Słowa uznania i podziękowania za kawał dobrej robopty. Brawo, proszę o kontynuację tego typu spotkań z piosenką. Zespół super!
~goście 9-04-2014 15:32
Dziękujemy za zaproszenie. Prosimy o nas pamietać przy okazji następnego spotkania Takie imprezy łączą, dają nam przyjemność we wspólnym śpiewaniu, pozwalają oderwać się od szarości dnia Szacun

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Remont hali sportowej

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Zmiana prezydentury w Rotary Club Jelenia Góra  

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2204
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%