MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pełny wrażeń Dzień Dziecka w regionie

Wiadomości: Region
Wtorek, 3 czerwca 2014, 8:33
Aktualizacja: 17:36
Autor: Manu
Fot. Organizator
Ta niedziela (1 czerwca) należała do najmłodszych. W przypadającym w tym roku Międzynarodowym Dniu Dziecka w Karpaczu, Kowarach i Szklarskiej Porębie zorganizowano mnóstwo atrakcji, w tym warsztaty, festyny i aktywny wypoczynek.

W Karpaczu w swoje święto dzieci mogły bezpłatnie skorzystać z letniego toru saneczkowego, wjechać 6-osobowym wyciągiem kanapowym z Białego Jaru oraz zwiedzać Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu i wystawę klocków Lego.

Z kolei w Kowarach na szkolnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 (przy ul. Staszica) odbył się festyn rodzinny, gdzie gościło wesołe miasteczko z Czech i był m.in. ciekawy pokaz szkolenia owczarków niemieckich, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, malowanie twarzy oraz prezentacja stoisk Nadleśnictwa Śnieżka, Karkonoskiego Parku Narodowego i Związku Gmin Karkonoskich.

W Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie zorganizowano z okazji święta dzieci m.in.: turniej minigolfa i turniej rodeo. Wśród atrakcji były też dmuchańce i dekorowanie pierników. Na scenie prezentowały się dzieci z przedszkoli.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Harcersko i patriotycznie

O rozpadających się górach

Konieczna przerwa

Wypadek przy baniakach  

Świętują Niepodległość

Święto Niepodległej w Jeleniej Górze

Na stadionie już jasno

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
782
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%