MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pełny rozkład jazdy II–ligi piłki halowej

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 18 listopada 2010, 11:34
Aktualizacja: 11:46
Autor: MDvR
Fot. Robert Ignaciak
Piłkarze występujący w rozgrywkach II–ligi po raz pierwszy wybiegną na parkiet walczyć o ligowe punkty już w najbliższą niedzielę 21 listopada o 12.00.

1. kolejka (21.11.2010 – godz. 12.00)

Pub Chojnik – Energia Pro
Karkonosze – PEC
Stoor – Santos
Kks JG – Drexlmaier
Firma Wojdyła-Jurex – Uks Sosnówka
Gimnazjum nr 3 – Ultra Jelenia Góra
Straż Pożarna – Hurtownia Duko
Castorama – Joga Bonito
Rybnica – Grand Karpacz

2. kolejka (27.11.2010 – godz. 14.00)

Grand Karpacz – Pub Chojnik
Energia Pro – Karkonosze
PEC – Stoor
Santos – Kks JG
Drexlmaier- Firma Wojdyła –Jurex
Uks Sosnówka – Gimnazjum nr 3
Ultra JG – Straż Pożarna
Hurtownia Duko – Joga Bonita
Rybnica - Castorama

3. kolejka (28.11.2010 – godz. 12.00)

Pub Chojnik – Rybnica
Karkonosze – Grand Karpacz
Stoor – Energia Pro
Kks JG – PEC
Firma Wojdyła – Jurex – Santos
Gimnazjum nr 3 – Dreaxlmaier
Straż Pożarna – Uks Sosnówka
Joga Bonito – Ultra JG
Hurtownia Duko – Castorama

4. kolejka (04.12.2010/05.12.2010)

Hurtownia Duko – Rybnica
Pub Chojnik – Karkonosze
Ultra JG – Castorama
Uks Sosnówka – Joga Bonito
Dreaxlmaier – Straż Pożarna
Santos – Gimnazjum nr 3
PEC – Firma Wojdyła-Jurex
Energia Pro-Kks JG
Stoor – Grand Karpacz

5. kolejka (12.12.2010 – godz. 12.00)

Karkonosze – Rybnica
Stoor – Pub Chojnik
Kks JG – Grand Karpacz
Firma Wojdyła-Jurex – Energia Pro
Gimnazjum nr 3 – PEC
Straż Pożarna – Santos
Joga Bonito – Dreaxlmaier
Castorama – Uks Sosnówka
Hurtownia Duko – Ultra JG

6. kolejka 19.12.2010 – godz. 11.00)

Ultra JG – Rybnica
Uks Sosnówka- Hurtownia Duko
Karkonosze – Stoor
Dreaxlmaier – Castorama
Santos – Joga Bonito
PEC – Straż Pożarna
Energia Pro – Gimnazjum nr 3
Grand Karpacz – Firma Wojdyła – Jurex
Kks JG – Pub Chojnik

7. kolejka (02.01.2011 – godz. 11.00)

Stoor – Rybnica
Kks JG – Karkonosze
Firma Wojdyła-Jurex – Pub Chojnik
Gimnazjum nr 3 – Grand Karpacz
Straż Pożarna – Energia Pro
Joga Bonito – PEC
Castorama – Santos
Hurtownia Duko – Dreaxlmaier
Uks Sosnówka – Ultra JG

8. kolejka (08.01.2011 – godz.14.00)

Stoor – Kks JG
Karkonosze – Firma Wojdyła-Jurex
Pub Chojnik – Gimnazjum nr 3
Grand Karpacz – Straż Pożarna
Energia Pro – Joga Bonito
PEC – Castorama
Hurtownia Duko – Santos
Dreaxlmaier – Ultra JG
Uks Sosnówka – Rybnica

9. kolejka (09.01.2011 – godz. 12.00)

Kks JG – Rybnica
Firma Wojdyła-Jurex – Stoor
Gimnazjum nr 3 – Karkonosze
Pub Chojnik – Straż Pożarna
Joga Bonito – Grand Karpacz
Castorama – Energia Pro
Hurtownia Duko – PEC
Ultra JG – Santos
Uks Sosnówka – Dreaxlmaier

10. kolejka (22.01.2011 – godz. 15.00)

Rybnica – Dreaxlmaier
Karkonosze – Straż Pożarna
Uks Sosnówka – Santos
PEC – Ultra JG
Energia Pro – Hurtownia Duko
Castorama – Grand Karpacz
Joga Bonito – Pub Chojnik
Stoor – Gimnazjum nr 3
Kks JG – Firma Wojdyła-Jurex

11. kolejka (23.01.2011 – godz. 12.00)

Firma Wojdyła-Jurex – Rybnica
Kks JG – Gimnazjum nr 3
Straż Pożarna – Stoor
Joga Bonito – Karkonosze
Pub Chojnik – Castorama
Hurtownia Duko – Grand Karpacz
Ultra JG – Energia Pro
PEC – Uks Sosnówka
Dreaxlmaier – Santos

12. kolejka (29.01.2011 – godz. 10.00)

Castorama – Karkonosze
Rybnica – Santos
Dreaxlmaier – PEC
Uks Sosnówka – Energia Pro
Grand Karpacz – Ultra JG
Hurtownia Duko – Pub Chojnik
Joga Bonito – Stoor
Straż Pożarna – Kks JG
Firma Wojdyła-Jurex – Gimnazjum nr 3

13. kolejka (05.02.2011 – godz. 12.00)

Hurtownia Duko – Karkonosze
Ultra JG – Pub Chojnik
Dreaxlmaier – Energia Pro
Gimnazjum nr 3 – Rybnica
Firma Wojdyła-Jurex – Straż Pożarna
Joga Bonito – Kks JG
Stoor – Castorama
Grand Karpacz – Uks Sosnówka
PEC – Santos

14. kolejka (06.02.2011 – godz. 13.00)

Straż Pożarna – Gimnazjum nr 3
Firma Wojdyła-Jurex – Joga Bonito
Ultra JG – Karkonosze
Energia Pro – Santos
Kks JG – Castorama
Hurtownia Duko – Stoor
Dreaxlmaier – Grand Karpacz
Uks Sosnówka – Pub Chojnik
PEC – Rybnica

15. kolejka (13.02.2011 – godz. 14.00)

PEC – Energia Pro
Karkonosze – Uks Sosnówka
Santos – Grand Karpacz
Dreaxlmaier – Pub Chojnik
Stoor – Ultra JG
Kks JG – Hurtownia Duko
Castorama – Firma Wojdyła-Jurex
Gimnazjum nr 3 – Joga Bonito
Rybnica – Straż Pożarna

16. kolejka (19.02.2011 – godz. 12.00)

Joga Bonito – Straż Pożarna
Gimnazjum nr 3 – Castorama
Dreaxlmaier – Karkonosze
Firma Wojdyła-Jurex – Hurtownia Duko
Rybnica – Energia Pro
Kks JG – Ultra JG
Uks Sosnówka – Stoor
Santos – Pub Chojnik
Grand Karpacz – PEC

17. kolejka (20.02.2011 – godz. 12.00)

Santos – Karkonosze
Grand Karpacz – Energia Pro
PEC – Pub Chojnik
Dreaxlmaier – Stoor
Kks JG – Uks Sosnówka
Ultra JG – Firma Wojdyła Jurek
Hurtownia Duko – Gimnazjum nr 3
Straż Pożarna – Castorama
Joga Bonito - Rybnica

Ogłoszenia

Czytaj również

Remont Drzymały – czasu coraz mniej

Areszt za oszustwa

Betlejemskie światełko pokoju dla jeleniogórzan

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~skala 18-11-2010 17:08
moge komus pomoc jak ktos szuka zawodnika 796168323 slawek
~skala2 18-11-2010 19:37
też jestem do wzięcia jeśli komuś brakuje zawodników 608618331 arek
~euzebio 18-11-2010 22:07
ja też jestem do wzięci 0700 700 700 :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Od niedzieli już z nowymi przystankami

Pary półfinałowe

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
993
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%