MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Patriotyczny poranek w Muflonie!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 30 kwietnia 2014, 7:55
Aktualizacja: 8:00
Autor: Org
Fot. Organizator
Już w najbliższą niedzielę (4.05.) o godz. 12.00 w Domu Kultury Muflon odbędzie się Patriotyczny Poranek z Koziołkiem Matołkiem.

- Z okazji świąt majowych: 1 Maja, Dnia Flagi (2.05.) oraz Święta Konstytucji 3 Maja zapraszamy na patriotyczny „Poranek Rodzinny”. Razem z biało-czerwonym Koziołkiem Matołkiem wyruszymy w świat wypełnionymi przygodami, a podczas warsztatów plastycznych poznamy regiony naszego kraju i stworzymy ogromną mapę Polski. Dzieci wezmą także udział w konkursach: „Patriotyczna piosenka” i „Patriotyczny wierszyk”, w których przewidziano drobne upominki. Gorąco zachęcamy małych i dużych do ubrania się w barwy narodowe (mogą być też peruki, szaliki itp.) – zachęcają organizatorzy.

Wstęp: 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. - Ważność rezerwacji wynosi trzy dni - prosimy o terminowe regulowanie należności. Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70 – dodają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Bobry na Zabobrzu

Trwa budowa punktu widokowego

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ChymnKaczora 1-05-2014 13:47
Nie róbcie gnojkom od małego memłona we łbie. Po jaką cholerę wciskać im te patriotyzmy, kiedy oni i tak tylko czekają, kiedy dorosną i będą mogli spieprzyć z tej nieudanej lokalizacji geograficzno - historycznej. Polska to smutny kraj. Ludzie zaś, to w sporej części oszuści, cwaniacy, kombinatorzy, złodzieje. Niestety - często łyżka dziegciu w postaci tych wymienionych elementów, ustawia widzenie całości. I tu się nie zgadzam z moim przedmówcą PIŁSUDSKIM. On mawiał bowiem, że Polska to wspaniały karaj, ino ludzie kruwy. Ja to "wspaniały" zamieniam na denny. Reszta się zgadza. Kruwów u nas dostatek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Interwencja w Jeżowie  

Karkonosze ulubione

Victoria pokonała ekipę z Marciszowa

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Finał na lawecie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2194
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%